• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Suzanna držím palce.

Chcem sa spýtať, po tom IUI mam teraz take svrbenie a trochu bolenie zospodu, nemal niekto potom podobný problem? Zdá sa mi to byť trochu začervenané.
15. nov 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula to fakt netusim,ale cetla jsem,ze po IUI muze hrozit infekce, takze jestli to zitra neustane dosla bych si s tim k doktorovi nenech to zajit daleko svedeni a zacervenale neni priznak niceho dobreho.Tim te nechci samozrejmne strasit jen rikam jednu z moznosti...
15. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suvik, suzanna, komarik, aduska...kdepak jste?
16. nov 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Mě dnes došla mrcha,takže to vyšlo fakt blbě,že až si 2.12. půjdeme pro schválení Puregonu tak budu 17DC,což je na začátek stimulace asi pozdě :frowning2: Takže si budu muset odtrpět další super dlouhej cyklus a IUI bude až v půlce ledna :frowning2: To čekání mi připadá hrozný,tak si ho budu krátit tady u vás a držet vám palce,ať se vám všem povede :wink:
16. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj paní haf jak se vede? :slight_smile: Náhodou jsem se sem jukla a je tu celkem mrtvo :frowning2:
16. nov 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holciny :wink:
latunka to je mi lto....je to vse vazne zdlouhave,porad,aby clovek na neco cekal.... :unamused:
16. nov 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

pani haf, že si si na nás konečne spomenula. Sme radi že si na nás nezabudla. :slight_smile:

suvik, suzanna, tak ako pokračujete?

latunka, viem ako ti je keď musíš čakať a čakať. Aj ja čakám a zdá sa mi to nekonečné. Minule som sa pred mužom preriekla že už týždeň aj 4 dni čakáme kým nám poisťovňa schváli žiadosť na IVF. A on bol dosť prekvapený prečo to rátam po dňoch. Ale ja sa už neviem dočkať, nech sa už niečo deje aj keď to budú injekcie. Už mám aj zistené číslo do poisťovne a bola som pevne rozhodnutá že tam zavolám, no zdravý rozum mi to zakázal. Veď ich nemám prečo obháňať. :sweat_smile:
16. nov 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem třetí den po IUI, beru Estrofem, Duphaston a Utrogestan zavádím. Naštěstí mi včera splasklo břicho a nebolí mě (ale folikul na prasknutí s vajíčkem byl jen jeden, tak nevím, co je s těmi dalšími třemi), tak se snažím o normální chod a moc na to nemyslet.
Budu to zkoušet víckrát, protože pojišťovna mi nic neplatí, tak snad se nějaké IUI zadaří. Četla jsem si tu, že některé se zadařilo napoprvé - to je nádherné, ale já jsem raději pesimistka (a pak třeba příjemně překvapená)
16. nov 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaenab a dalsie snazilky...prisla som vas tu podprit...nam sa to podarilo na prvy krat ....
brala som pol roka clostilbegyt a nenarastol ani jeden folikul a po injekciach hormonalnych pred IUI narastli len 2...a boli z toho nadherne dvojcatka...takze hlavy hore a nezufajte...treba mysliet pozitivne...
drzim vam palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab držím palce a koľko platíš ako samoplatca?
16. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula ja som mala svrbenie vzdy pri zavadzani Utrogestanu a aj ma to boleleo take 3-4 dni po IUI..
16. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yasmina, to je nádhera!!! Díky, takové osobní úspěchy moc potěší.
Jinak s tím zaváděním problém nemám, nic mě nesvrbí, ale je mi blbě od žaludku z toho Estrofemu.

No a za IUI platím 2tis. + doplatky na všechny léky, kolem 700.
16. nov 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaenab drzim palce :dizzy_face:
16. nov 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky moc - snad to vyjde :dizzy_face:
16. nov 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
suvi - s tim milovanim pred IUI , ta sex. abstinence ovlivni myslim jen pocet spermiji , takze s dobrym spg by nemel byt toto problem , naopak se tak jakoby zvysi sance na uspech

janula - moc drzim palce , mate skoro stejne stareho chlapecka jako my :slight_smile:

a pregnyl BT nezvysuje ... muzete se kouknout tady na to jak leky ovlivnuji BT http://www.rodina.cz/clanek4126.htm
16. nov 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moje, komarik, suvik, suzanna, já se tu mrkla jen ráno, nemohla jsem spát, ale tady nikdo :frowning2:. vy jste totiž spinkaly :slight_smile:.
Komarik - v práci nemůžu na net, jinak bych vás tu všechny opět povzbuzovala, snad to budu stíhat přes víkend
suvik - jsme kaput ze stěhování
suzzu - to svědění jsme měla taky po utrošu,a le samo to odeznělo, to je zím zaváděním a jak se to tam rozpouští :grinning:
16. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yaemina ďakujem, bolenie prešlo na duhý den a to svrbenie je už len trošku. Dávala si si na to niečo? A ak sa smiem spýtať prečo ste boli na IUI?
ja som mala tiež 2 folikuly tak dúfam, že z toho niečo bude, my máme malú pohyblivosť.

Ešte sa chcem spýtať, teraz si záno a večer zapádzam dva ustrogestany, a 1.decembra mám íst na krv to je 29DC čo sa mi zdá byť dosť neskoro, ja mavam kratšie cykly, myslím ak by sa nezadarilo, tak tam nemusím ani ísť dovtedy mrcha by prišla. Alebo ten ustrogestan to nejako oddiali?

Inak zatial sa citim v pohode, len odvčera ma strašne bolia bradavky, nemôžem sa ich ani dotknut, nie je to z tých liekov?
17. nov 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda :slight_smile: Komarik tak to jsme na tom podobně,já taky počítám na dny,kdy si půjdeme aspoň pro to schválení, no a pak doufám,že přes Vánoce to rychle uteče a 30.12. dojde moje poslední mrcha :wink: A příští rok jí nechci vidět,tak snad si to vezme k srdci :wink:
zaenab moc držim palce, sice tu s vámi nejsem dlouho,ale já vám to všem tak přeju,aby se podařilo a pak bych se s váma "svezla na vlně úspěchu" :wink: :slight_smile:
yasmine díky za povzbuzení, já bych taky chtěla dvojčátka - když už jsem si musela počkat a nejde to přrozeně,tak by to chtěla nějaké "bolestné" :grinning:
17. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula ja som isla na IUI lebo som tri roky nemohla otehotniet, manzel bol ok len ja som mala horm.problem a netvorili sa folikuly...utrogestan nic neoddiali ale ak si tehotna pomaha udrzat tehotenstvo...
latunka :grinning:
17. nov 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to že je to na podporu tehu viem len sa mi nezdá, prečo ma na tu krv objednali tak neskoro, vlastne ak sa to nepodarilo už aj tak by som mala mrchu a ani nemusím isť na testy.
17. nov 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula18 --
těhu test se dělá i v případě krvácení (MS), aby se vyloučilo případné mimoděložní těhu. Tak mi to aspoň vysvětlovali v pronatalu.
17. nov 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Tak uz mam po IUI.Nemam z toho vubec dobry pocit.Byli jsme objednani na 11 hod.,ale sli jsme az ve 12 s tim,ze nam to udela jiny doktor,protoze tamten je nekde nahore... :angry:
Po IUI jsem musela 10 min.lezet a doktor mi povida mate uz recept na priste?To neznelo moc pozitivne ,takze asi pocita s tim,ze se to nepovede,no nic.Tak ja rekla,ze nemam tak on no tak ja vam ho napisu bude to probihat uplne stejne jako tento mesic a odesel...ja pak koukam na ten recept a tam je napsano MENOPUR,Pregnyl...ale ja zadny Menopur vubec nemela takze jsem z toho pomatena....
Pristup proste desnej priste me uz tam neuvidi....!!!!!
Nedavam si vubec zadnou nadeji,ze by to melo vyjit.Spermii bylo 6 milionu vic nam k tomu nikdo nic nerekl....
Vam vsem moc preji at to vyjde!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, to je mi ľúto že máš z nich zlý pocit. Škoda že nemôžeš chodiť k nám do Heliosu. Tam sa pri každej IUI všetci tvária ako keby sme už boli tehu. Tak optimisticky. Len dúfam že sa s nimi nedáš znechutiť a budeš veriť pozitívne. Držím palce.
17. nov 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik diky :wink:
Znechutit se nenecham,ale priste uz me tam neuvidi :wink: To je fajn,ze mas dobrou peci.to se clovek citi hned jinak to verim,ale ja uz mam take vyhlidnutou soukromou kliniku to bude pro nas nejlepsi reseni...
17. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzann!
Tedy to je věc ti doktoři.. :frowning2: :frowning2: to mě ten můj popřál aspoň hodně štěstí..
17. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wrtulka no nam teda jen ta ucenka co tam tomu prihlizela...
Holky bolel vas taky po IUI podbrisek?Me tam berou krece...
17. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi a děláš moc moc moc dobře že měníš kliniku tohle by tě akorát psychicky zdrblo a nic z toho!
Ale 6 milionů to je jako jsme mli my a jestli máte dobrou morfologii tak to přece může vyjít!!! Kočko neházej flintu do žita .. mě minule doktor i přes ten pesimismus řekl jednu hezkou větu " příroda je mocná" takže i vy máte šanci! !!A já ti mooc držím palečky aby ta šance vyšla a ty jsi už nemusela hledat žánou novou kliniku jen si chodila na UTZ miminka!!!!
17. nov 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi mě nic nebolelo vůbec nic mi nebylo..
tak nevím.. kdyby se to zhoršovalo tak radši někam jeďte..
17. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a Suzzi mě řekla doktorka která mi dělala tu první IUI že tam měli těhu i z 2 mil spermoušů! Šance je!!
17. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka dekuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To vis,ze ve skrytu duze budu doufat,ale lepsi je,pocitat i s neuspechem...a parvdou je,ze priroda je vazne mocna,to je vazne hezka veta ta potesi. :slight_smile:
Nevim nic ohledne morfologie manza se jen zeptal jaky byl spermiogram a on odpovedel 6 mil.tot vse...proste des bes.
17. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok