• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jééé!!!!!!!!!!!tak přeju taky krásnou svatbu a hlavně štěstíčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :slight_smile:

cuddle:a kam jedete na dovču?už mi ale asi neodepíšeš,co?! :wink:
tak si to užijte a pak se ozvi,jak jste se měli.
já bych hned někam vyrazila.
mám pracovní víkend,tak se peču v práci :angry:
4. jún 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dnes jdu na UTZ jestli to vyrostlo, bojiiiiiiiiim. :confused:
5. jún 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Tak moooc držím pěstičky :dizzy_face: Mě to čeká zítra :wink: a dej vědět, jak jsi dopadla, ju?
5. jún 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 už jsem zpět, mám dobré zprávy, zatím. Pravý vaječník mám 16,5 mm, tak říkala, že nic moc, že ještě dáme jeden Menopur a pak zase nemohla najít ten levý, tak to zkusila přes břicho zeshora a našla ho hned a prý tam je 22 mm! Takže zítra večer si píchnu Otrivelle a pak jdu na inseminaci ve středu.
Já jsem taková srababka, že si hned říkám, co když to špatně změřila apod. :pensive: Jako jsem šťastná že jsem na to reagovala, tak jak jsem měla, ale vím, že je malá šance, že by to vyšlo hned.
Co mě ale potěšilo, ptala jsem se, kolikrát teda můžu jít na tu inseminaci, jestli opravdu jen 3x, když mám ovulaci stimulovanou injekcema a ona říkala, že stejně 6x. Tak uvidíme.
5. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka:tak super zprávy!!!ve středu držím palce,ať se mimi chytne!! :slight_smile:

leena:a na tebe jsem aky moc zítra zvědavá!! :wink: dej nám ppak taky vědět!!

já se peču v práci a večer jdeme do kina,tak se těším! :slight_smile:
pěkný víkend!!!
5. jún 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jé, tak supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to josu výborné zprávy :wink: Gratulace k vajíčkům a jakým krásným mohly by prasknout obě, zítra tamto menší může už mít 18,5 a od 18 můžou praskat :wink:. Tak doufám, že taky přijdu zítra s dobrou zprávou :slight_smile:. U nás v CARu taky můžeš jít 6x
5. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jé, to je mi tě líto, že jsi v práci, ale večer si spravíš náladičku :wink:. Na co jdete? já chci jít na Lidice.
A zítra se samozřejmě nahlásím :wink:
5. jún 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:taky jdeme na Lidice :slight_smile: tak už se těším,dlouho jsem v kině nebyla.
tak zítra držím palce!!
5. jún 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, 19.5. sme mali dalsi pokus IUI no dnes som bohuzial dostala mrchu, som z toho trochu smutna, pretoze tentokrat som tomu tak verila ako nikdy predtym, ani nikto z rodiny a priatelov o tom nevedel.
pozdravujem Vas a prajem peknu nedelu
5. jún 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky, zítra držím moooc pěstě :slight_smile:
5. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad ahoj, kolikátý IUI jsi podstoupila? já se těším na 3.IUI a doufám :slight_smile:
5. jún 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 taky ti moc držím palce, ať máš zítra dobrý výsledek a můžeš jít na to! musí se to povést!
5. jún 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry IUI to bolo len druhe ale mam za sebou uz 2 neuspesne IVF a 1 IVF soft.... takze uz prestavam dufat...
5. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad hm, to už máš toho dost za sebou. Ale neztrácej naději, určitě to časem vyjde! Já si to říkám furt :sweat_smile: a jaký vy máte problém? Našli u vás něco?
5. jún 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to je IVF soft?
5. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26
IVF soft je stimulacia so slabsimi liekmi mozno len aj tabletkami aby sa cielene dosiahlo len 1 max 2 vajicka ...
Je ti taka lahsia setrnejsia verzia stimulacie pred IVF. a je to aj lacnejsie...
5. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad děkuju za vysvětlení, a počítá se to jako jeden z těch třech hrazených pokusů?
5. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 IVF soft nie je hradeny poistovnou,vyuzivaju ju najma ked uz nemaju narok na preplatenie poistovnou
5. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad nebuď smutná, umím si představit, že už toho máš dost, ale kdo ví, kdy se to povede. někomu bohužel vyjde až pokus, který už ani není hrazený pojišťovnou, prostě v tomhle není žádná spravedlnost no :confounded:
5. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 :slight_smile: mne o peniaze vobec neide, nie zeby sme mali vela penazi, ale nemame problem tieto pokusy platit, no uz psychicky to prestavam zvladat...
5. jún 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad no vždyť tak jsem to taky myslela, tohle je pro každou holku strašně těžký a pokud nevyjde už několikátý pokus, není síla :confounded: vydrž a nevzdávej to!!!
5. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 dakujem za podporu aj ja Tebe drzim palce
5. jún 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry @zuzanka26 kočky děkuju moc :dizzy_face:
@marrad držím pěsti, prošla jsi si toho spoustu a vím, že je těžké věřit a být optimista. Přeju hodně síly do dalších pokusů a taky víry, že to vyjde, protože ono to opravdu vyjde :dizzy_face:
5. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :wink: dakujem , pozerem, ze aj Ty nahanas Vajca hore dole ako ja :slight_smile:
5. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad :grinning: jojo, to jsi napsala přesně, naháním vejce jak splašený :grinning: ale my je jednou uženem, neboj :wink:. Proč je naháníš ty? Já mám PCO.
5. jún 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj, dnes na tebe myslím, dej pak vědět co a jak. :slight_smile:
6. jún 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 děkuju moc a samozřejmě se ozvu :wink:
6. jún 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
6. jún 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, vysledky z IMUNA:
*BI zlepsena, z imunologickeho hlediska koncepce mozna pri prubezne lecbe zeny Prednison 2,5 mg/den, mimo ovulaci nadale kondom.ochranu, v 7.-9. tydnu gravidity kontrola u nas.
*Normozoospermia, dnesni nalez svedci pro vcelku dobrou plodnost muze.
:dizzy_face:
co ty @snazilka14? ozvi, ked prides zo svadobnej cesty :wink:
6. jún 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem tu . Vajíčka poporostla o pouhý jeden malinkatý milimetr. Doktorka Poláková má úplně jiný názor, než můj mudra (ten nechtěl zvyšovat dávku kvůli OHS) a zvýšila mi dávku z 25 jednotek na 75 a prý mám přijít ve čtvrtek, že jim dáme ještě jednu šanci. No, to jsem zvědavá, prý jich tam roste dost a všechny jsou kolem 10mm. Vydupala jsem si test na tu inzulinovou rezistenci přímo v CARu a ta Poláková by se ani nebránila, aby mi předepsala ten metformin o kterém jsem slyšela jen dobré. Ale můj doktor je proti němu, tak uvidíme, jestli tu inzulinovou rezistenci budu, nebo nebudu mít. Každopádně se mi objektivně zdá, že směřuju k té laparce a k IVF. Břicho už mám úplně modré, není kam píchnout, ale injekce do čtvrtka se tam ještě vejdou. Blbý je, že budu muset zase překopat celej program v práci :-/ ach jo. Ale optimismus neztrácím a dneska jsem to rozcházela jen 3 stanice tramvaje :grinning: Děkuju za držení palečků :wink:
6. jún 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok