• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 to jsou super výsledky :dizzy_face: Gratuluju a jsem ráda, že má někdo dobré zprávy :wink:
6. jún 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to jsou dobré výsledky,ne? :slight_smile: to je mooc fajn :wink:
6. jún 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a u tebe to je taky na dobré cestě, určitě vajucha do čtvrtka pěkně dorostou. :slight_smile:
6. jún 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no, uvidíme, zatím to moc nevypadá 1mm za 4 dni není vůbec dobrý, ale neházím flintu do žita a jsem ráda za další možnosti (laparka, IVF) :wink:
6. jún 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to je fakt, furt jsou možnosti... :dizzy_face: já to taky tak vidím, když nedopadne IUI tak taky budem mířit na IVF. :angry:
6. jún 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry přeju si, ať nás to nepotká, ale když nebude zbytí, tak je úplně fuk, jakou cestou to mimčo počnem :wink:
6. jún 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 přesně tak! určitě se dočkáme! ..jednou.. :wink:
6. jún 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a doufám,že to bude brzy! :dizzy_face:
6. jún 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak ale to je určitě tím, že jsi už nestimulovala ne? třeba teď povyrostou, když zase budeš tělu něco dodávat.

Já jsem si teď píchla ten Otrivelle, nějak ani nevím, jestli správně, no snad jo :confounded: nejsem si u tohodle ničím jistá. Tak ve středu jdu na tu inseminaci.
6. jún 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 stimulovala jsem minulý cyklus i tenhle. Minulý vůbec kvůli nedostatku vajec nedošlo na IUI :-/. Takže tím to nebude :wink: Určitě jsi si to píchla správně, neboj :wink:
6. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 teď nevím, jak jsi to myslela. Ale injekce píchám nepřetržitě od minulé soboty, takže už 9 dní
6. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:ach jo,to je na prd. :unamused: asi se jim moc nechce,mršky :angry: tak třeba zabere ta větší dávka!!musíš doufat!!taky držím palce,snad to vyjde!!!

zuzanka:tak ve středu držím palce!!!

janulka:tak fajn!!!jen tak dál!!! :slight_smile:
6. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj, aha já to blbě pochopila, myslela jsem, že kvůli PCO už jsi nesměla píchat dál. :confounded:
Tak třeba bude opravdu pro tebe řešení rovnou IVF, vím, že je to asi náročný, ale než se takhle trápit a mít rozpíchaný bolavý břicho každý měsíc, nevím. No oni ti určitě poradí, co dělat. :wink:
Drž se a snaž se být trpělivá ( já vím, že jseš a už dlouho!). Ale připadáš mi taková optimisticky naladěná, věřím, že to ti hodně pomůže.
7. jún 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 děkuju za povzbuzení :wink:. Ve čtvrtek se uvidí jaký bude postup dál, ale pokud vajíčka nebudou, IUI už zkoušet nebudem :wink:. Tobě budu zítra držet pěsti :slight_smile:
7. jún 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 zase IVF má větší pravděpodobnost úspěchu a to rovnou i dvarkát :wink: nějak to určitě půjde!
7. jún 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky
@leeena_4 ! vysledky su fajn, UZ LEN otehotniet :sweat_smile: . no jo, keby to bolo take jednoduche, uvidime :wink: drzim palce s tymi tvojimi vajciami :slight_smile: nech rastu rastu rastuuu
@verry jojo, potesili ma, ale kondom furt chjo :sweat_smile: no hlavne,ze se to zlepsuje, tesime sa :wink:
@miskag, dakujem dakujem, deme dal :sunglasses:
@zuzanka26 drzim zajtra palce!! :dizzy_face:
7. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Co dr to jiný názor, pak si vyber...Budu držet palce at ty větší dávky zaberou. Taky bych se pak přikláněla k tomu, že už raději rovnou IVF, když se morduješ hormonama.
@janulka1980 Jani, super,ted už se jen na to vrhnout :slight_smile:
7. jún 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 přesně tak, už "jen" otěhotnět :grinning: ale pořád jsi o krok přede mnou - máš vejce, tak to ber z té lepší stránky :wink: :grinning:
7. jún 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jojo, huraaa vrhame se nekdy v cervenci :wink:
@leeena_4 som mozno o krok pred tebou s vajcami, ale tu ziadne pravidla neplatia, ani ziadne poradie. same to vieme, toto je cakacka :grinning:
holky, snad sa nam vsetkym zadari :angry: :frowning2: :confused: :wink:
7. jún 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to máš svatou pravdu :wink:. Taky doufám co můžu, ale doufat jě někdy hrozně únavné :grinning:
7. jún 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to je to, dufat nepomaha :grinning: este ze je medicina :wink:
7. jún 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky,
tak já tam dnes jdu, nevíte, dělají ještě předtím ultrazvuk? mám teď mít ovulaci a nic na sobě nepoznám, tak nevím.
Akorát teda dnes mi začaly děsně padat vlasy, sice jich mám hodně, ale fakt jsem teda našla hrozně moc v posteli a pak i při česání, co to je? to je z těch hormonů nebo co?????
8. jún 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ahojky, ty jdeš na první IUI?
mě vždy dělali UTZ 11DC , a pak jsem měla přijít 13DC -UTZ už nedělali, rovnou mi vstříkli spermošky :slight_smile:
držííím pěstě, ať to výjde!! :wink:
8. jún 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj Verry, tak jsem zde :wink: dnes jsem přesně týden po a necítím vůbec žádnou změnu. :frowning2:
8. jún 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, převážně vás tedy pouze čtu, i když taky někdy v březnu jsem zabrouzdala, ale pak mě čekala laparka a minulý týden první IUI.
Všem přeju hodně štěstí a doufám, že se tu brzy všechny dočkáme vytouženého cíle :slight_smile:
8. jún 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 ahojky, to se teprv uvidí-za týden budeš testit, tak to tam určitě na tebe juknou // ! :slight_smile:
doufám, že jste to ještě doma pojistili.. :grinning:
8. jún 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry kéž by. Jojo, pojistili, sama paní doktorka nám to přikázala. :wink:
Myslela jsem, že mě třeba začnou bolet prsa nebo a vůbec nic. :unamused:
Ty jdeš na utz teď v pátek?
8. jún 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 a ani tě břuch nepobolívá? ..mě teda vždycky po IUI, a po jednom jsem asi od 5.dne špinila tak 5dní-ale stejně z toho nic nebylo. Možná lepší že ti nic není..
8. jún 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 a prsa ty mě pak brali až těsně před menstruací, ale to mě někdy berou i normálně :pensive:
jo joo, v pátek jedu na UTZ
8. jún 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ani břicho! V po jsem trochu cítila stavy jako na ms, ale už i to je pryč.
Uvidíme za týden.
8. jún 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok