• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@vally11 kdy budeš testit?
8. jún 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak to bude IUI asi v pondělí, že? Tak ať tam máš krásnýho folíka. Já měla 11 DC myslím 18 mm.
testit mám za týden ve středu.
8. jún 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj, jo je to první IUI, tak jsem zvědavá. mám tam dvě vejce, tak uvidím, jestli aspoň jedno by se chytlo. a nějak je mi fakt divně, zřejmě opravdu mám tu ovulaci a jestli jo, tak tohle fakt neznám!
@vally11 taky držím palce, je to aspoň hezký čekání. a třeba to fakt vyjde :wink:
8. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 taky doufám, ale teď jak jsem měla menses, tak to bylo děsně slabý - jen 2dny. A Dr. mi říkala, na kontrole po laparce, že tam mám malou cystičku, ale ta prej odejde s menstruací. No, nevím, když jsem to měla tak málo, jestli cysta odplula... jinak teď v pátek budu 10 DC, tak snad tam ten folíček bude připravenej :dizzy_face:
8. jún 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Děkuji :slight_smile: I já tobě přeju hodně štěstíčka. Jdete dnes?
8. jún 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ty joo, tak že by se zavedli dvojčátka?? no to by bylo krásný :slight_smile: ale i to jedno bude super.
Tak to na tebe budu myslet. Ale bát se toho není třeba, je to naprosto bezbolestný, jak když seš na gynek. prohlídce. A v kolik na to jdeš?
8. jún 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry No já to naposledy měla taky jenom 2 dny, ale zato mě po dlouhé době šíleně bolelo břicho a ten první den jsem to měla strašně silně. Možná to patřilo k nějakému čištění po laparce. Jsem zvyklá tak na 4-5 dní.
8. jún 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 hmm, já to měla oba dva dny a slaby, pak jsem ještě trošku špinila. No, a břuch tak ten bolí vždycky a pořádně-ten první den krámíků. Jinak to mám taky slabý, tak 4dny max.
8. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry manžel jde teď v 10, pak mu to propláchnou a já jdu v půl 12, mám to tady 5 minut autem, tak je to super. mě je jedno co by to bylo, hlavně chci zdravý děťátko.
8. jún 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 a do jakého centra chodíte?
8. jún 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 do Pronatalu a ty? já bydlím kousek od něj
8. jún 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak to máte fajn, že to máte takovej kousíček od bydliště. to my musíme dojíždět, máme to hodinu cesty :unamused: ale co..
jo jooo, hlavně zdravý miminko-to je jasný!
8. jún 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry já jsem tam minule viděla nějakou paní, čekal na ní manžel a asi 5 letý syn a vyšla ven z ordinace celá naštvaná, že jí něco spletli a že má přijít na transfer až zítra. ten manžel se úplně rozčílil a říkal: cože, takže zítra zse musíme jet těch 100 km? Bylo na něm vidět, jak rád by někde seděl na pivu nebo s chlapama u fotbalu a ne řešil takovýhle věci.
Tak hodina to ještě docela ujde.
8. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 My chodíme do Gennetu, ale taky musíme dojíždět. máme to 100 km. Ale udělám proto všechno :wink:
8. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 to je jasný. mě třeba máma říkala, že nechápe, proč do sebe píchám a dělám tyhle věci, když už jedno dítě mám, jenže ta touha po dětech je teda daleko větší, tohle se nedá nějak zlomit. :slight_smile:
8. jún 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 @verry nejhorší je, že musíš odhadnout jak bude zarvaná Praha. Po dálnice je to v pohodě, ale pak musíš počítat zase tak minimálně s půl hodinkou na cestu po Praze.
8. jún 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jo, tak hodka to ještě jde..
můžu se zeptat, první dítku se vám zavedlo přirozeně? nebo pomocí doktorů?
8. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 no, po praze, to musí být zažítek....to je určitě na nervy, abyste to stihli včas..
8. jún 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Tak to mi ještě žádné nemáme a oto je to myslím horší na psychiku. Všichni kolem rodí, těhotní a my stále nic. Když si jdu sednout s holkama, tak se řeší stále dětičky a oto víc mi to přijde líto. Navíc to, že chodíme do Caru nechci s nikým moc rozebírat. Stejně ti, co otěhotní na poprvé nebo nejdéle při druhém cyklu, to stejně nepochopí.
8. jún 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jj, párkrát už jsem myslela, že vystoupím z auta a dojedu to tramvají.
8. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

ja mam mat v piatok IUI, dnes mam pichat pregnyl.

na usg videl dnes dva foliky 24 a 25mm, sliznica len 6mm... mne sa zdaju tie foliky uz ale dost velke :frowning2:
Myslite tiez, ze je to zle nacasovane ??? :unamused: mam z hoto zmiesnae pocity.
sexualnu abstineciu ani nenakazal...
8. jún 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jinak mi nic nepícháme, měla jsem nějaký čas anovulaci kvůli vysokému prolaktinu, na který teď beru Dostinex a podle Mudr. vajucho roste. A pokaždě to odpovídá tomu jak to má být, manžel mám spermiogram na jedničku, tak mi řekni, kde je problém? Snažíme se skoru 2 roky. :angry:
8. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 to máš pravdu, já to taky s nikým nerozebírám. Ví to jen moje mamina a přítelova mamina. A ta psychika je věc, to furt slyším od babiček-kdy si pořídíme prcka.. a já furt, že je čas... no kdyby věděli...
8. jún 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry
@vally11 máme kupodivu přirozeně, ale až po roce a půl čekání. zřejmě tam nějaký problém byl i předtím, ale někdy jsem asi ovulku měla i normálně, protože se to povedlo. Měla jsem předtím dokonce i jeden potrat ve 13 tt, takže to nějak fungovalo. A protože teď se ani po roce snažení neobjevil ani náznak toho, že by se to povedlo ( myslím třeba aspoň zpožděná MS s pozitivním testem nebo tak něco), tak jsem to začala řešit a v Pronatalu mi rovnou řekli, že nemám ovulaci a to ne jen náhodně jeden měsíc ale asi častěji.
A právě doktorka kroutila hlavou, že je teda zvláštní že se to povedlo. jo a manžel má taky spermio na hranici ( asi 14% normálních spermií), ale to řekli, že to je ještě v normálu.
Já vím, že lidi, co to mají hned, tak to nikdy nemůžou pochopit. :rolling_eyes:
8. jún 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ahoj,
tak to máš krásný foliky! a načasované je to dobře. Jen bych teď bejt váma nesexovala, aby měl manžel či přítel hodně spermošů v pátek.
8. jún 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry naši o tom taky ví, protože. Byla jsem úplně zoufalá, když mi zjistili, že nemám ovulaci. Myslela jsem, že je konec světa. Tak jsem to chtěla probrat s mamkou. No a ta má známého dr. v Praze, tak mě k němu objednala a od té doby začal kolotoč a nedělám nic jiného než lítám po doktorech.
8. jún 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry takze sa ti nezdaju velke ?? ved pri takej velkosti uz vacsinou praskaju hmmm :confused:
8. jún 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 nikdy nevíš kvůli čemu to je. třeba u kamarádky zjistili až při IVF, že prostě ty spermie jdou kolem vajíčka, prostě nejdou do něj, nezavrtají se. takže možností je bohužel hodně. ale oni nám všem určitě pomůžou. :wink:
8. jún 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 my to taky začli řešit až po dvou letech, furt jsem nějak doufala, že se to povede samo. a ono ejhle.. :zipper_mouth:
teď je to 3,5 roku co jsem vysadila antiko a nic. Mě teda taky začal kolotoč s dr. Zjistili mi sníženou fci štítný žlázy,takže něco přes půl roku jsem čekala než se to spravilo do normálu. Aspon že jsou ti dr. a ty možnosti, věřím že nám pomůžou. :slight_smile:
8. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka taky jsem myslela, že při téhle velikosti už praskají, ale zase oni jsou odborníci, tak věř, že to načasovali správně :wink:
8. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok