• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@vally11 určitě je dobře, že to ví vaši a hlavně, že máš podporu. Já právě u mámy moc podporu nenacházím, měla obě děti na první pokus, neví, co to je takhle čekat nebo řešit anovulaci apod.

Jinak já nenávidím kecy o psychice fakt!!!! všichni jsou děsně chytrý pokud jde o plození dětí, mám na to velkou alergii . :angry: Já byla i u moře, na dovolené, našla jsem si dva koníčky, nemyslela jsem na to, ale to že nemám ovulaci jsem netušila. Byla jsem i psychicky naprosto v pohodě a přesto to nevyšlo. Takže to v hlavě asi nebude.
8. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ano, dáš dnes pregnyl a oni prasknou- a jsou na cestě. no a v pátek vám tam dr. stříkne spermoníky a ty je pěkně dohoní a oplodní. Neboj nic, je to pěkně načasované.
8. jún 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka já bych se toho malinko bála, že prasknou dřív, ale věř a já bych naopak doma sexovala dnes i zítra. Vždyť partnerovi ty spermie "přeberou" a vyberou dost těch silných a rychlých. A nebudeš mít takový strach, že to prošvihnete:wink:. To je můj názor :wink:. A hlavně žádné stresy, doktoři snad vědí, co dělají :wink:.
8. jún 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Nápodobně. všichni jsou strašně chytrý, když jim to vyšlo hned. Vůbec neví, čím si musíme projít. Já na tom tedy loni byla s psychikou hodně špatně. Šéf v práci se po mě šíleně vozil, tak jsem miminko chtěla o to víc. Teď už jsem celkem v pohodě, tak doufám, že se to povede. :slight_smile:
8. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
te´d mi psal manžel, že ještě čeká, že tam mají nějaký zmatky. tak aby nám to vůbec vyšlo :unamused:
8. jún 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 neboj, vyjde to :wink:
8. jún 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 máš pravdu, já teda taky nevím. všichni spíš koukaj na mě,že si to beru-a tím se nedaří. Podstoupila jsem 2 IUI, a řííkala si že na laparce se jistě něco najde a že až to odstraní ,tak se určitě zavede. Při laparce mi zjistili endometriozu mezi dělohou a střevem-prý to na otěhu vliv nemá. Jinak vše v naprostém pořádku.
tak fakt nevím, na dovolených jsme byli xkrát, začla jsem sportovat atd. já si myslím,žee to až tak nežeru. pak u mě byla kámoška říká, to je takovej zákon, když někdo moc chce, tak to prostě nejde. No, a přítel, mi říká-že to tak u mě taky vidí.
podle dr. je u náš vše OK, proč to teda nejde???
si tak ještě říkám,že by mohli odhalit něco testy na imuno. a genetiku-třeba jsme na sebe alergický..., já už fakt nevím
8. jún 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 určitě to vyjde! asi tam je víc pánů na odběr.. :slight_smile:
8. jún 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry já tě úplně chápu a myslím, že na hlavu je fakt to, když je vše OK a nedaří se. A já už mám 100 chutí posílat lidi, co mi tvrdí jak na to nemá mysleta být v pohodě, do pr...
8. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzanka26 neboj, to víš, že to vyjde :wink:. Maximálně půjdete o pár minut později :wink:
8. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přesně tak!
8. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak mas pravdu, asi to dnes pre istotu poistime.
8. jún 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka já bych to tak s ohledem na psychiku udělala :wink:. A věřím tomu, že i tak vyberou ze vzorku slušný počet schopných spermií :wink: Držím pěstičky :wink:
8. jún 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,s těma řečma ,nemysli na to, s vama úplně souhlasím :grinning:
kdo to nikdy nezažil,nepochopí :unamused:
my taky jezdíme na dovolené,sportuju,chodím na kafíčka,koupili jsme chatu,tak máme úplně jiné starosti a stejně se nedaří.... :unamused:
a jsme v pořádku oba,tak to taky nechápu :angry:
snad se brzy dočkáme!!!

zuzanka:tak držím palce!!!
8. jún 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka Ahoj, no mě přijde, že až v pátek bude asi pozdě, mě to už jednou prošvihli. Takže to raději opravdu pojistěte :slight_smile:
8. jún 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no hlavne, ze zaplatime este aj 50 eur :unamused:

ale lekar mal uplne kamennu tvar, ako keby sa nic nedialo... :angry:
8. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo, tak manžel už je zpět, nějak se mu to prý nepovedlo, že půlka toho byla úplně mimo, ale že prý to snad stačí. mají tam velký zdržení, navíc doktorka to nějak zmastila, že o něm vůbec nevěděli.... no paráda.
8. jún 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a jak sa stalo, ze to prosvihli ?? tiez si mala velke foliky ?
8. jún 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 neboj, klíííd, na opolodnění stačí i 1 :wink: a věřím, že se strefil s více, než jednou :wink:.
8. jún 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já jsem zpět a jsem z toho taková nějaká otrávená. jako sice vše proběhlo v pořádku a manžel měl dokonce 40% pohyblivých spermií, což je fakt asi dobrý, tak mě rozladilo, že mám testovat až za 3 týdny ( stejně testnu dřív) a že mám brát Utrogestan 2 tablety vždy večer zavádět. Mě na tom právě štve to, že kdyby se to nepovedlo, tak musím tak dlouho brát utroš a bez něj MS nepříjde. Ale stačí ho vysadit a je to tu.
Takže teď se obrním trpělivostí a budu čekat a čekat.
8. jún 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak to držííííím pěstě! :slight_smile:
8. jún 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry díky, taky jsi musela brát Utroš takhle dlouho?
8. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já mám testovat 14 dní po IUI. Pokud by byl test pozitivní, tak volat o objednat se na krev, utroš brát dál, pokud negativní tak ten den vysadit.
Já zavádím jeden ráno, jeden večer.
Držím pěsti, ať to vyjde. :wink:
8. jún 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já mám testovat 14 dní po IUI. Pokud by byl test pozitivní, tak volat o objednat se na krev, utroš brát dál, pokud negativní tak ten den vysadit.
Já zavádím jeden ráno, jeden večer.
Držím pěstě, ať to vyjde. :wink:
8. jún 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 já jsem te´d byla na záchodě a něco ze mě vyteklo, fuj, nevím ,jestli to nemohlo být ono? :confounded: Taky nám doporučila pohl. styk dnes, a to teda pochybuju, že manžela překecám, on když ví, že musí, tak mu to nejde. :frowning2:
8. jún 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já když jsem šla prvně na WC, tak jsem trochu špinila (takový hnědý výtok), ale upozorňovala mě na to. A taky říkala, že se mi může zdát, že ze mě něco teče, ale to je prý něco jako lubrikační gel, který tam vpravují.
Tak to asi bude ono. Neboj.
8. jún 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Já utroš nebrala, měla jsem vždy IUI bez hormonů. A mě teda taky říkali, za 14dní testovat. Jinak já taky trochu špinila po jednom IUI. A dnes na to skočte, ať ty vajucha nemaj šanci :grinning:
8. jún 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry zkusím to, ale MM je takový trochu atypický a když ví, že musí, nejde to. :confounded:
8. jún 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak mu nic neříkej, prostě na něj večer vlítni, a bude! :grinning: Jinak chápu, to člověka stresíkuje, když musí. Já to taky tak mám :confounded:
8. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no jo, ale on už to ví :unamused:
8. jún 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok