• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@zuzanka26 já vím :unamused: prostě o tom vůbec nemluv, dejte si třeba večer vínko-ať se uvolní, a pak to půjde samo.. :slight_smile:
8. jún 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka Byli jsme ve čtvrtek na měření a měla vajco 20 mm a že na IUI máme přijít v pondělí ( v sobotu píchnout Pregnyl), mě se to zdálo divné, páč mám ovulaci dřív než mi to naplánovali. No a v pátek už jsem pěkně cítila břicho, takže byla ovulka...
@zuzanka26 Držím palce at to vyjde, já jsem Utroš brala taky a normálně jsem dostal MS v termínu, jak měla přijít i když jsem ho brala. Já mám doma s manželem to samé, když musí, tak to nejde a hlavně je vždy chudák vyřízený z toho "odběru", takže ho k ničemu pak nenutím, nemá to smysl, jen je pak ještě víc vystresovanej.
8. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka:neboj,stačí i malé množství!! :slight_smile: my jsme to doma už nějak nezvládli pojistit :wink: a vyšlo to i tak,takže buď v klidu :slight_smile:
já jsem šla na krev 14dní po IUI,asi je to v každém Caru jiné a kromě Utrogestanu jsem brala ještě další 2léky,děs tolik hormonů a všeho :angry: kdyby to aspoň k něčemu bylo :wink:
tak a´t vám to dobře dopadne!!!jj,to čekání je na prd,co naděláme!!

já jsem vysadila Utroš dnes,tak jsem zvědavá kdy a jestli ms dojde :angry: na vyvolávačku se mi teda zase nechce.
8. jún 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm tak my jsme to taky nezvládli pojistit, přesně jak jsem tušila. Nevím, proč a z čeho má manžel takový blok. :confounded:
8. jún 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Kočko to nevadí, bojovníci tam jsou a jestli to má vyjít, vyjde to i bez pojištění, nemá smysl to lámat přes koleno, to nedělá dobrotu :wink:.
9. jún 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já vím, děkuju. Už jsem teda pochopila, že to fakt nemá smysl, snažil se chudák, ale i tak jsem viděla, že to nikam nevede. no teď už jsem v pohodě. Prostě nějak přečkám dva týdny a ono mi tělo snad už napoví, jestli MS přijde nebo ne.
Za chvíli čekám sestřenici, co je podruhé těhotná dost rychle za sebou, ta si zase bude stěžovat co všechno jí trápí, a já budu mlčet. ani jsem jí neřekla, že jsem šla na tu inseminaci.
9. jún 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 přesně jak píše leeena, jestli to má vyjít, vyjde to :wink:
Mně zatím tělo nic nanapovídá, tak se obávám té druhé veze. :unamused:
9. jún 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 tak já taky prd poznám, ale když jsem byla těhotná se Sárinkou, nebylo mi na začátku nic, žádná bolest jako na MS. Ta když u mě přijde, tak vím, že to nevyšlo.
9. jún 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak to já nemůžu ani s ničím srovnávat. :unamused:
9. jún 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 taky budeš, neboj, dočkáš se. :wink:
9. jún 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 věřím tomu, že fakt většina se dočká, i když třeba po několika IVF a IUI a tak. Zase jsem včera slyšela o jedný holce, co byla 6x na IVF, ty poslední pokusy už platila 80 tis za jeden a teď najednou otěhotněla přirozeně. Akorát zase komplikace, protože jí tam našli i velkou cystu. :confounded:
9. jún 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jojo, taky znám různé příběhy. Od nás, kde jsem bydlela - rodiče nemohli mít dlooouho děti, ale je to kolik let zpět (jsou o něco mladší než moji rodiče), tak nevím jak to bylo z IVF a podobně. No a v té době už jim bylo dost přes 35, tak si adoptovali 2 sourozence. No a měli je doma asi 14 dní a zjistila, že je těhotná. A pak byla ještě jednou. Takže mají 4 děti.
9. jún 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jo pomer 1:1 mi vychazi, ale pry to ma byt spravne 2:1 , takze sice to neni PCO , ale spravne to taky neni, vysvetloval mi to na grafu, ze to nefunguje jak ma, ale negunguje ani jako kdyz mas PCO, ze je to proste dalo by se rict zmatene, no takze to nejak neresim, proste ovulku stejne nemam, at je ten pomer takovy ci takovy, ms taky mrcha si bud dava na cas nebo nic, takze holt jsem zase asi nejaka vyjimka
kdy mas dalsi ultrazvuk??
9. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle však jo, já vím, že to má být 2:1 aby bylo PCO. PCO je jedna velká záhada. Na utrazvuk jdu dneska odpoledne :wink:
9. jún 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:tak ať jsou vajíčka větší!!!tak jak mají být!!! :slight_smile:
9. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak pak dej vedet, ja bych rekla, ze zahada je uplne vsechno, dle vysledku hormonu ktere sice nejsou jak maji byt, ale splnuji podminky pro to abych mela mit klasickou ms s ovoulaci a vidis prd, prd a nikdo nevi co s tim, s leky dorazi vesinou vzdy do tech 4-10 dnu, no nic zitra zacinam dlouhy protokol pred stimulaci na IVF, takze hura zase se neco deje...i kdyz si jeste pockam
9. jún 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky stal se zázrak. Vždycky jsem měla sliznici max 7mm, takže když se tam dneska doktor podíval a byla10,5, bylo to dobré znamení a pak mi oznámil, že vlevo mám vajíčko k IUI a jde se na to v pondělí 13.6. :dizzy_face: Dneska má 14,5 mm, Jsou tam i další okolo 11mm, dnes, zítra a v sobotu ještě stimulka, v neděli ráno ovitrelle a v podnělí jupí na věc :dizzy_face: Já mám takovou radost, ať už to dopadne jakkoliv, tak tohle je pro mě už úžasná novina. Normálně jsem si cestou od doktora pobrečela, jakou jsem měla radost :dizzy_face: Děkuju za držení palečků :dizzy_face:
9. jún 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
leena:tak super zprávy!!!!!!!!!!paráda!!!!!!!!!!!!!!tak v pondělí na tebe budu myslet,ať to vyjde!!!!
ta sliznce teda taky super!!!to já měla na utz 8mm,a jestli do IUI dorostla,to nevím :wink:
nepilas na sliznice nějaké čaje nebo tak něco?že bych se inspirovala? :wink:
9. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no to jsou krásný zprávy, není nic ztraceno, šance je vždycky huráááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak sliznici jsi měla super fakt, já den před ovitrellem jen 7,5 mm.

Holky je normální, že mě dnes bolí břicho jako na MS? trochu mě to zaskočilo, myslela jsem že to budu mít tak za dva týdny
:unamused:
9. jún 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jeeeeeeeeeeeeeee tak to je supr , tak v pondeli konecne prvni IUI, no tak drzim palecky :slight_smile:
9. jún 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 me pobolivalo bricho asi 2-3 den po IUI a pak jeste nekdy v prubehu kdyz jsem brala urtos, ms jsem dostala az 2-3 den po jeho vysazeni...
9. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 že by se tam něco hnízdilo? To i na MS by bylo brzy, ne? :wink: Děkuju za chválu sliznice - nikdy jsem takovou neměla :dizzy_face: a myslím, že 7,5 v den ovitrelle je dostačující :wink:
@cuddle Děkuju moc, ani se mi tomu nechce věřit :grinning:
9. jún 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nevím, už to zase přestalo, tak nějak se mi to dnes střídá. Ne, já vím, že MS tak nejdříve za 10 dnů, chtěla bych vědět, co se to tam děje. :wink:
Užívej si te´d ten pocit, že tam jdeš. :wink:
9. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 to mi povídej. Mít tak doma ultrazvuk a umět se v něm vyznat, viď? :grinning: A ten pocit si užiju, je mi jasný, že jestli to IUI bude, tak si pak budu užívat 14 dní přemýšlení :grinning:
9. jún 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aspoň jen 14 dnů, já 3 týdny. Každopádně jsem zvědavá, jak to bude, budu brát celou dobu ten Utrogestan a dočetla jsem se dva různé názory, jeden, že utroš nezabrání MS a druhý právě že jí zdržuje. tak se nechám překvapit.
9. jún 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 vždyť můžeš testnout už za 14 dnů, to už půjde rozhodně poznat :wink:. Utroš to někomu zdržuje, někomu mrcha dojde i přes něj, je to individuální, jako všechno :grinning:
9. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aktualizuju za sebe tabulku z 27.5. tak prosím i ostatní, ať si upraví podle aktuálního stavu, ať máme přehled komu držet pěsti :slight_smile:
Těhulky
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) , našla ducha // - tehu potvrdene z krvi
ivavec- 13.4 (3IUI), těhu potvrzené z krve 13.5 kontrola

Snažilky :

duben
marlenee - 15.4 (2 IUI ) - negativní
Chersi - 15.4. (2 IUI) - negativní (pauza v září se objednám do Car)
petula22 - 18.4 (2 IUI ) - negativní. V červnu 1.IVF
puna13 - 18.4. (3 IUI) - negativní
petrala - 23.4 ( 5 IUI )
halooooo - 25.4. ( 1 IUI )
ursula5 - 27.4. (1IUI)
pitrisek26 - 29.4 (2 IUI)

leeena_4 - konec dubna 1IUI - ovulka nás zřejmě předběhla a IUI se nekoná, zase za měsíc

květen 11:
verru - 4. 5. (2 IUI)
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - 1IUI - planovane na 10.5. - negativni
Haaninaa - 11.5. imunologie, 17.5. genetika.... a po výsledcích další IUI

červen 11:
leeena_4 - 13.6. 1.IUI
cuddle - pauza po 1 IUI - nasazeni antikoncepce, nasledne doporuceno IVF
verry - 3IUI

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.
janulka1980 - 3 neuspesne IUI - davame si pauzu, musime doliecit BI
10. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Super, v pondělí na tebe budu myslet, doufám, že z toho nebudeš škytat :slight_smile:.Sliznice moooc pěkná.
10. jún 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 děkuju za myšlenky i za cvhálu sliznice,mám z ní velikou radost :dizzy_face:
10. jún 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok