• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 no jo hura, koukam, ze diskuze IUI uz asi neni to prave o me :grinning: kdyz je rozhodnute, ze bude IVF , no jesteze petula22 do toho jde taky, no a koukam, ze vsechny tehulky po IUI taky asi presly jinam, holt krasne starosti je cekaji .... :slight_smile:
10. jún 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsem konečně tu! Nevychází mi to se sem dostat každý den, bohužel.
Dneska jsem byla na UTZ, a je to dobréé. Jsem 10DC, a mám folíka 17,5, a sliznici 8. Zítra pregnyl a v pondělí IUI :dizzy_face: A dr. mi zkusila dát Duphaston, mám ho po IUI začít brát. Tak jsem zvědavá. Jinak ani nic, jen nám zdražili IUI z 500,- na 1000,- ale cooo
@leeena_4 to je supr, jak to krásně vyšlo, takže v pondělí jdem do IUI spolu :slight_smile:
10. jún 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Těhulky
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) , našla ducha // - tehu potvrdene z krvi
ivavec- 13.4 (3IUI), těhu potvrzené z krve 13.5 kontrola

Snažilky :

duben
marlenee - 15.4 (2 IUI ) - negativní
Chersi - 15.4. (2 IUI) - negativní (pauza v září se objednám do Car)
petula22 - 18.4 (2 IUI ) - negativní. V červnu 1.IVF
puna13 - 18.4. (3 IUI) - negativní
petrala - 23.4 ( 5 IUI )
halooooo - 25.4. ( 1 IUI )
ursula5 - 27.4. (1IUI)
pitrisek26 - 29.4 (2 IUI)

leeena_4 - konec dubna 1IUI - ovulka nás zřejmě předběhla a IUI se nekoná, zase za měsíc

květen 11:
verru - 4. 5. (2 IUI)
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - 1IUI - planovane na 10.5. - negativni
Haaninaa - 11.5. imunologie, 17.5. genetika.... a po výsledcích další IUI

červen 11:
leeena_4 - 13.6. 1.IUI
cuddle - pauza po 1 IUI - nasazeni antikoncepce, nasledne doporuceno IVF
verry - 13.6. - 3IUI

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.
janulka1980 - 3 neuspesne IUI - davame si pauzu, musime doliecit BI
10. jún 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty joo, holky neudělame tu tabulku znova??? :zipper_mouth:
jako že bysme se vypsali my co sem chodíme..
10. jún 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky, dneska ještě můžem sexíkovat, až po tom pregnylu ne, je to tak že jo??
10. jún 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
mohla bych se taky dát do tabulky? :grinning: ale je fakt, že sem chodím jen krátce.
Jinak já dnes mám za sebou praktickou zkoušku, dělám si dálkově střední gastronomickou.
Břicho mě bolí furt jak na MS a jsem nafouklá jak balon, to neznám. :confounded:
10. jún 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 to je jasný, že se přidej. já bych vůbec udělala novou tabulku... :zipper_mouth: co myslíte, všici???
mě ti taky bolelo břicho po 1.IUI, a myslela jsem že mi přijdou krámy, špinila jsem, ale ne-menstruace přišla jako vždy na den. Může to znamenat uhnizďování a nebo taky nic, může to být z hormonů. Ale věřím,že si to tam hledá flíček a uhnizďuje se :slight_smile:
10. jún 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry díky.
já právě nevím, myslím, že vajíčko se uhnizďuje až tak za 7 dnů, asi to bude z těch hormonů. :pensive:
10. jún 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 aaallééé, hlavně to chce optimismus! :slight_smile:
10. jún 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry super, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic. V kolik jdeš? a můžu se zeptat odkud jsi? :wink:
Tabulku bych udělala klíďo znova a holky neva, že už jdete na IVF, klidně tu s námi buďte :wink:
10. jún 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry nám nikdo vůbec sexování nezakazoval, takže se tím řídíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přítel jde v 9.30 a já v 11.30 . jsem kousek od chrudimi, a jezdíme do pardubek do Sanusu. A vy?? A tabulku když budeš mít časík, pls udělej, já nemám až takovej přehled kdo tu všechno je. Tak abych na někoho nezapomněla.
jo, a mě právě dneska sestřička říkala, jakmile píchnete pregnyl tak dodržujte sexuální abstinenci...taky jsem to slyšela poprvé-dřív mi to nikdo neřekl. No, dnes na to juchnem, pak dáme SO NE volno a v PO to pak podpoříme :slight_smile:
10. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to máš štěstí. My jsme z Prahy a začínám mít bobky, aby to v pondělí klaplo, když je stávka snad všeho :unamused: Ale budu doufat, že nějaký doktor se do práce dostane a stihne se to. U nás jde manžel na 12:30 a já na 15:00 a ovitrelle tím pádem píchám až v neděli ráno. My na to dneska taky juchli a asi to uděláme i v neděli. Však oni si tym ty spermouše v pondělí přeberou :grinning: aspoň mi nikdo nic o abstinenci neříkal, tak nevím. Pokazit tím asi nic nemůžem,ne?
10. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Neboj to klapne, dyť jdete na řadu až odpoledne. A kdoví jak to s tou stávkou bude...beztak nebudou stávkovat všici...
No, já radši abstinenci dodržím, ono by toho pak v pondělí mohlo být málo nebo nedostačující. Tak radši ať má plnej zásobník, když už.... :sweat_smile:
11. jún 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak pěkný víkend všem!! :wink:
Já jdu do arbeitu na celý den do večera, tak až zas zzítra, PA :slight_smile:
11. jún 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahojky, taky jsem zrovna vstala a taky se mi to přes noc rozleželo a taky radši dneska a zítra abstinujem :grinning:. Jak píšeš když už :grinning:. Kdybysme měli spermio na 1, tak to tak neřeším, ale máme to tak na 2, tak ať si to pak nevyčítám :grinning:. Jak píšeš, kdyžtak to pojistíme v pondělí. Je to ale věda, viď? :grinning:
11. jún 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ať ti to v práci rychle uteče :wink:
11. jún 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo joo, radši si tu energii necháme na pondělí :slight_smile: Snad nám ta 13 přinese štěstí! :dizzy_face:
dík, snad to uteče... už ať je večer :dizzy_face:
11. jún 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

je to je hezký, že jdete spolu ve stejný den. tak to budete psát potom vaše dojmy.

@leeena_4 když dáš dva dny abstinenci, tak to je fakt v pohodě. my měli asi 4 dny a MM to měl lepší než obvykle. Minule měl 14% dobrých spermií a teď 40% :wink:
Mě už dnes bolí břicho méně, jen jsem prostě nafouklá.
ALe dnes jdeme na jednu svatbu, to zase budu dojatá, já poslední dobou bulím u všeho, svatby, výročí, když malinký děti namalujou obrázek pro maminku apod. Blbý hormony, fakt.
@verry vidíš ,zrovna nedávno jsme jeli na manželovu rodinnou slávu kousek od Chrudimi, do Slatiňan. :wink:
11. jún 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 to je super zlepšení. My měli minule 48% pohyblivých z toho půlka rychle a půlka pomaleji, tak jsem zvědavá jak to bude teď, ale stačí jedna :grinning:. Jinak nafouknutí mi dělal ten utroš, ale může to být cokoliv :grinning:. Jinak s tím bulením tě chápu, taky bulím za bůra :grinning:. Ono to fakt dělá hodně ty hormony a když si uvědomím,že už to do sebe peru 3/4 roku v kuse, tak se ani nedivím. Hezky si užijte svatbu, my frčíme k našim :slight_smile:
11. jún 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:tak super!!!v pondělí budu na tebe i s leenou myslet!!!ať se to podaří!!! :slight_smile:

my jedeme za chvíli na chatu,je pěkně,tak už se těším!!
tak pěkný víkend!!! :slight_smile:
11. jún 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry
@leeena_4
holky tak drzim palecky na IUI, dejte vedet - nechte si predtim udelat ultrazvuk, ja si o nej pozadala u nas v CAR ho bezne pred IUI nedelaji, abych vedela, co tam ti folici udelaly....
11. jún 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mne robili vcera IUI, tiez nerobili usg, ale prave preto ze vraj pichaju pregnyl, aby vedeli nacasovat prasknutie folikulov.. inac ma dost bolela maternica, ale dozvedela som sa, ze to bola reakcia na spermie. na nejake prostalginy..ktore potom sposobuju stahy maternice.

drzim aj vam palce. :wink: :slight_smile:
11. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ako dlho trva jeden cyklus IUI? je to tak, ako 1 menstruacny cyklus, alebo dlhsie?
11. jún 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka ano je to ako normalny ms cyklus. :slight_smile:
11. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka dakujem. Vyzera to tak, ze sa k vam pridam od buduceho tyzdna, len si musim pockat na ms. Lieky uz doma mam, zatial vsak neviem, co s nimi :slight_smile: Fostimon a Pregnyl.
11. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka a fostimon ti bude pichat kto ?? inac je to lepsie riedit z fyziologickym roztokom, potom to nestipe.
fostimonky som brala kedysi davno, brrrr, strasne to stipalo :fearful:
11. jún 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka ja mela take fostimon, 2 ampule denne, je to v pohode, ten roztok co je u toho nestipe, a redila jsem to jen jednim, jak mi ukazali v CAR, pregnyl si pichnes az ti v CAR reknou je to na dozrani vajicek a aplikuje se to az po ukonceni fostimonu a vetsinou 36 hodin pred IUI
11. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to uz konecne urobili tak aby nestipalo, ja som to pichala mozno pred piatimi rokmi a velmi stipalo. :slight_smile:
11. jún 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ano zmenili to , ted je to uplne v pohode, nestipe to vubec
11. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok