• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@cuddle taky jsem se ptala před IUI, jestli mi neudělá ultrazvuk a řekla mi, nebojte se, ta injekce funguje na 100%.
No pak jsem četla na internetu, nějaká holka psala, že jí vůbec ty folikuly nepraskly, narostlo jí břicho a bolelo a pak zjistli na UTZ že už měří 30 mm.
ale člověk asi nesmí věřit všemu a nesmí tolik brouzdat po internetu :confounded:
12. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ahoj, no to joo. Mě UTZ před IUI taky nedělají. Včera mi kámoška večer píchla pregnyl a dnes cejtím břicho-takže se tam něco děje :slight_smile:
ty joo a 30mm říkáš? no tak to muselo bejt, to bylo z nějakejch driáků-hormonů..
12. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 a jak se cítíš ty? a kdy budeš testíkovat,? někdy za tejden,vid?
12. jún 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka áno, trvá presne tak isto ako tvoj menštr. cyklus. Ja osobne som 3-7DC stimulovala, na 15-16DC bola IUI, potom 14 dní som brala utrogestan. Pri prvých dvoch neúspešných IUI som mrchu dostala na 3den po vysadeni utrošu, čo bolo cca 29-31DC. :wink:
12. jún 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no já mám pořád nafouklý břicho a když ležím na zádech, nemůžu si ho ani moc zmáčknout, je mi to dost nepříjemný, ale jinak v pohodě. Testovat se bojím dřív než 14 dnů po IUI. takže až tak 21-22.6. bych to zkusila, nevím. :confounded:
12. jún 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jo to je jasny, já si to tak myslela za tejden. Tak to jsem zvědavá. :slight_smile:
12. jún 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky začnu s novou tabulkou, tak se prosím přidejte co sem chodíte :slight_smile:
12. jún 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 no ja prave chtela vedet jestly dorostly, pac 2 dny pred Pregnylem mel nejvetsi 16mm a spravne by mel mit kolem 20ti, tak jsem chtela vedet jak jsou velke - ale i v den ultrazvuku tam byla nejvetsi 16tka, takze dle vseho proste nedorostly a nebo uz praskl, ale to se nepredpokladalo, ale i tak mi vsichni rikali, ze je to dobre a po vysledcich IUI mi doktorka rekla, no tak ta reakce nebyla jaka byla potreba - takze pak si veber, pred IUI ti reknou ze je to dobry, aby se ten ukon udelal a po IUI ti reknou, ze sance stejne nebyla, pac reakce na leky nebyla dostatecna pro prasknuti a uzrani vajicka .....takze tak :frowning2:
12. jún 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Červen :dizzy_face:

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
12. jún 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím jestl jsem to napsala dobře, dyžtak se opravte. A ostatní se připiště prosím. Nevím,kdo kdy byl na IUI..
12. jún 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry me teda po tom pregnylu nebylo moc dobre, hlavne prsa, to jsem myslela, ze vyletim z kuze, fakt asi 2 dny bolest....prej tehotensky hormon....auau
12. jún 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jo, já vím když jsem to měla poprvé tak mě taky boleli prsa a břichol. Druhej pokus, to bylo jak kdyby se nic nečinilo. No tak jsem zvědavá teď, jak to budu prožívat :fearful:
12. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Červen

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI

červenec

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
@verry napsala jsem se k vam i kdyz teda u me uz i IUI nepujde...
@cuddle ok, tak aspoň to IVF aby vyšlo. Určitě mě to bude zajímat. Tak sem piš dál. Třeba mě to taky nemine.. Aspoň budu vědět co a jak, kdyby náhodou to IUI nevyšlo.
12. jún 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jasny taky jsem zvedava jestli to budu vnimat jinak nez to IUI, holt z te narkozy mam trochu srach , ale tak snad to dopadne na prvni pokus a bude to vyreseno :slight_smile:
12. jún 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já byla na laparce, tak jsem se taky děsně bála narkozy, ale bylo to uplně v klidku. Byla to docela sranda, dovezli mě na sál a sestřička říká, ted vám píchneme něco na bolest a pak hned na usnutí. Já kývla, otočila se na druhou stranu,kde byla další sestřička a já na ni: a usnu brzy?? A ona: to bude hned.... a to je celý co si pamatuju :grinning: , pak už jsem se probudila a bylo po všem. Je fakt,že jsem pak zvracela. Ale to bylo tím,že jsem od půlnoci nemohla ani pít ani jíst, a na laparku jsem šla až ve tři odpoledne. To už jsem myslela,že leknu.. Ale nakonec to bylo uplně v pohodě. Nakozy se bát nemusíš.
12. jún 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle a vnímat to budeš asi jinak než IUI to je jistý už jen kvůli těm všem hormonům,co se u toho bere.
Přeju ti ať to výjde na poprvé! :slight_smile:
12. jún 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle zase u IVF je ta šance mnohonásobně větší, to vyjde! :wink:
Taky nevím, jestli mi to prasklo tak jak mělo. Sice jsem dva dny před injekcí měla 22 mm na levé straně, ale zase 5 dní předtím mi řekla, že ten levý na tu léčbu nereagoval , tak co si mám myslet? Vpravo jsem taky měla 16,5 mm, tak nevím. :unamused:
taky mě pak bolelo divně břicho, takže něco se dělo, ale co, to nikdo neví. :slight_smile: :fearful: :confused:
12. jún 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no vis co ja si predstavuju hruzostrasne scenare, v nemocnici jsem byla max jako navsteva a zadny slozitejsi zakrok jsem nikdy nepodstoupila....no tak pokud to bude jen uspavacka a do par sekund nevim o sobe, tak to by slo :wink:
12. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Já si to tak představovala. A taky to byl můj první zákrok v nemocnici. Jinak jsem tam byla vždycky taky max.na návštěvě. Ale není čeho se bát. To zvládneš :slight_smile:
12. jún 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky, tak stávka se přesouvá na čtvrtek, tak snad se zejtra nemusíme obávat.
přeju na zítřek hooodně štěstí!! :slight_smile:
12. jún 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ohromně se mi ulevilo :slight_smile:. Tobě taky na zítra tfuj, tfuj, tfuj. Já pořád nemůžu věřit, že to vyjde. říkám si, že folíci prasknou dřív, nebo pozdě, prostě malinko hrabičky :grinning:. Nojo, je to poprvé:slight_smile:.
Holky když vám folíci rostou, cítíte to?
12. jún 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no jo musim, tak jeste mam dost casu se psychicky pripravit teprve jsem 18DC a ted jsem zacala s dlouhym protokolem a 3ti den beru Proveru, 23DC zacinam pichat injekce na podporu rustu a dozravani vajicka nebo co to je a nasledne od 2DC noveho stimulace Merionalem - takze mam minimalne tak mesic se nato pripravit :grinning:
12. jún 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 čím víc člověk nad tím přemýšlí, tím víc hovadin vymyslí. Já mám taky strach, aby mi nepraskli brzo, pozdě, nebo vůbec :grinning:. Zvlášť když je to za rok, poprvé, co mi tam narostli folík aspoň k IUI :slight_smile:
12. jún 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ono zalezi kolik jich tam je ke konci stimulace to muze byt citit , pokud je tam 1-2 tak si myslim, ze to nijak vnimat nemuzes - ja jich tam mela pak asi 10 ale mensich a mela jsem nekdy takove tlaky, ale nakonec jsem si rikala, ze to mam z toho, ze se pozoruju :grinning:
12. jún 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já to právě od zvýšení té dávky cítím. Po obou stranách. ve čtvrtek byl v levo jeden 14,5 a vpravo 11,5 a 10. A fakt mě to píchá i když na to vůbec nemyslím. Snad je to dobře. :slight_smile: Hlavně, že nestávkujou odboráři a dostanu se k doktorovi a on do práce, to mě málem v pátek kleplo
12. jún 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jojo mozny to je hlavne ti tam asi rostou dalsi co uz nedorostou a tim padem se jich tam pak macka vic najednou....
no jo stavka, mam doma strojvedouciho - takze taky se zjistovalo co a jak, ale jelikoz ma ja v pondeli tak ve ctvrtek volno, tak je to jedno a ja jezdim autem, takze na vlaky, autobusy , MHD moc nehledim
12. jún 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle kdo ví, co se tam vlastně děje :grinning:. O žádných dalších folících nemluvila, ale je to jedno, stejně se to nedovím :grinning:. Musím věřit, že to mudra dobře naplánoval a radovat se, že vůbec něco narostlo a to nejen vejce, ale i sliznice :slight_smile:. A co manžel na stávku? s volnem to vychytal dobře.
12. jún 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok