• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 no to vis on s tim souhlasi, pac maji velkou zodpovednost a penize tomu bohuzel moc neodpovidaji, ale samo na druhou stranu s tim uplne nesouhlasim ja, pac je to tu jak v kocourkove, nejdriv doktori, postupne dalsi , ti co to nemaji zakazane zakonem a stavkovat nemuzou, nam pracujicim v soukromem sektoru je to prd platny nam nikdo nic neprida, maximalne uberou vyhody a zvednou dane, kdyz vlada schvali skrty, ale holt kdyz nato neni, tak nato neni, ale ja bych zacala setrit jinde a to by bylo najedou penez, co ti nasi papalasi dokazi utratit za ptakoviny - nebo nesmyslnne odmeny, ja dostat 500 tis odmenu za kvalitne odvedenou praci za kterou jsem normalne placena, tak bych rekla, ze se stal zazrak . no u nas i kdyby to bylo 10 tis, stojim obema nohama na zemi, pul mega se dava asi jen na ministrestvech, to bych si pak nedelala hlavu s platbou za IVF, ktera uz tak nam pekne pohne rozpoctem... :unamused:
12. jún 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo s tou stávkou je to naprd, to se furt něco děje.. ale jsem ráda,že to je až ve čtvrtek. Kdyby to bejvalo bylo zejtra, tak bych byla asi pěkně na trní.

Holky chtěla jsem se zeptat kolik stojí vám IUI?? a do jakýho Caru chodíte?? Jen tak pro porovnání mě to zajímá.
12. jún 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle @verry mě štve, že jednotlivé profese a stávkují. Byla bych pro generální stávku, proti našim politikům, jejich nehorázným platům, odměnám a úplatkům! To máte doma veselo asi. Ale oba máte svým způsobem pravdu. Je fakt, že v soukromém sektoru, nemáš ani polovinu výhod, co ve státním...
@verry já z toho v pátek fakt byla špatná - i jsem volal do CARu, jestli budou fungovat :grinning:. Jinak já vůbec nevím, že se něco platí za IUI, u nás se platí jen za léky, asi...
12. jún 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to jsi napsala krásně! já bych to taky tak viděla.
no, já si tu stavku ani nějak nepřipouštěla, ale pak jsem četla na netu, že budou blokády silnic atd. a začla jsem se dost obávat. Naštěstí to aspoň přehodili.
aha, tak že by u vás bylo IUI zadarmo?? to je teda dobrý.
12. jún 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj tak tak zajtra drzim silno palce aby sa vam IUIcko podarilo :D my sa chystame na prvu konzultaciu 20.6 tak uvidime co nam povedia :D
12. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry podle mě máš nárok 6x do roka na IUI od pojišťovny a platíš jen léky. Zkoušela jsi se mrknout na stránky vašeho CARu? u nás mají i ceník :wink:.

Manžel mi napustil vaničku, tak se jdu trošku zrelaxovat :dizzy_face:
12. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no to sice je hrazený pojištovnou, ale já si platila za ten katetr 500,- a pregnyl 150,- plus ještě 30,- ale teď jak jsem byla v pátek v sanusu tak mi řekli,že to zdražili z tý 500,- na 1000,-
12. jún 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka ahooj, děkuji. A vítám tě mezi náma! :slight_smile:
12. jún 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry dakujeeeem :slight_smile: mam otazocku co vsetko nas vlastne caka?
12. jún 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka Nevím jak to chodí v jiných CARech ale asi podobně. My byli na 1.konzultaci-Stručně:Dr. s náma vše probrala. Pak jsem přišla 3DC vzali mi krev-udělali hormonální profil. A pak jsem měla přijít 11DC udělali UTZ a bylo vše OK, tak mi dali pregnyl a za 2dny jsem přišla na IUI. Tak to bylo u mě. Ale samozřejmě je to individální, záleží jaký máte problém atd..
12. jún 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry kolko sa snazite o babo? u vas je aky problem? ak smiem vediet
12. jún 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak to fakt netuším. mě nic neříkali, tak uvidím zítra. Jinak ovitrelle (jako pregnyl) jsem si platila taky :wink:
12. jún 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka psala jsem to několik stranek nazpátek. Ale tak teda. Neberu antiko 3,5 roku, to že se nám nedaří jsme začli řešit až po 2 letech. Mě zjistili problém se štítnou žlázou, ale beru už víc jak rok prášky-měla by být v pořádku. A jinak na nic nepřišli. Přítel v pořádku. A já už mám za sebou 2 IUI, v květnu jsem podstoupila laparoskopii-zjistili endometriozu mezi dělohou a střevem-prý to na těhu nemá vliv. Jinak vejcovody průchodné, vaječníky v pořádku. Menstruaci mám přesně na den, a ovulku podle všeho taky. Zítra se chystáme na 3.IUI-snad budeme mít štěstí :dizzy_face:
A ty?? Jaký máte problém?
12. jún 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 hm zajímavý, tak to mi pak písni jestli jsi něco platila. a do jakýho CARu chodíš?
12. jún 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no určitě se ozvu :slight_smile: a chodíme do pražského Gestu. jdu se mrknout, co o tom píšou na stránkách :wink:
12. jún 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry my sa nazime vyse roka od svadby a ja mam otocenu maternicu
12. jún 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka aha, a ted se chystáte poprvé do Caru?? nebo máš nějaké vyšetření za sebou u svého gynekologa?
12. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja zaplatila skoro 4 tis za IUI - pak jsem se dozvedela, ze by si nektere vykony uctovat nemeli a sla jsem do jineho CAR
mas narok na 2000 jednotek leku - napr Fostimon, Merional - hrazen plne pojistovnou, cili nejakych 26 ampulek, pokud mas neco jineho doplasic i na ty jednotky - Gonal, Puregon ( ty perove )
jinak 6x rocne mas narok na vykon IUI a 3x za zivot IUI se stimulaci leky - jakoze pojistovna hradi ty injekce - pokud by jsi sla na 4 IUI a vsechny mela s injekcema, tak ten 4ty pokus si hradis injekce uplne sam
pokud mas ovulaci bez leku nebo jen s Clostikem, plati tech 6 pokusu kazdy rok
u nas se za transfer soupravu doplacelo 1100,- a pak za vedeni protokolu 1000,- samo pregnyl ja mela 2 davky takze to bylo nejakych 250,- a samo poplatek za recept a tak
ja doplacela 4 ampule fostimonu takze to bylo dalsich 1250,- byt jsem na ne mela mit narok, dostala jsem v CAR jen 20 a pojistovna hradi 26 - takze v srpnu budu kontrolovat vypis pojistovny co nauctovali jim a pripadne rozporovat
to placeni vedeni protokol a katetr je na kazdem CAR - nekdo si to necha zaplatit primo tebou at maji penize inkasovane hned , ale jinak by to proplatila pojistovna, bylo mi receno - ze to CAR delaji, aby dostaly penize ihned a cele a ne od pojistovny kdovi kdy a pokracene....takze tak
12. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tyjoo, tak to si měla nějak drahý teda. Vím,že to má každý CAR jinak. Chtěla jsem vědět jak hodně se to liší.. No, to je teda mazec.
12. jún 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
já jsem platila jen ty injekce, jinak nic.

Na zítra vám moc držím palce, já byla ten den pěkně naměkko, když manžel odjížděl a nechával mě v Pronatalu, tak jsem zaslzela. :unamused:
12. jún 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 díky :wink:. To dělají ty hormony :grinning:. Já jsem brečela radostí když mi řekli, že iui bude
12. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky pro dnešek se loučím, jdu dát spršku a lehnu k tv. Zejtra vám písnu.
@leeena_4 taky držíííííííím pěstě!
12. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry hezky se na to vyspi a zítra hodně štěstí :dizzy_face:
12. jún 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tobě taktéž :dizzy_face:
12. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry hej hej prvy krat... no ja som bola na HPvsetko ok ale aj tak sa nam nedari tak uvidime uz s manzelickom nexceme cakat
12. jún 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to chápu, vždyť po takové době, to je jasný. a kdo ví, třeba se poštěstí.
no a u nás byl teprve dnes sex tak jak má být, 4 dny po IUI! prostě takhle funguje MM, jinde chlap tlačí na sex pomalu každý den a u nás tak jednou za 3-4 dny a nedej bože, aby to někdo chtěl častěji. :confounded:
12. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 moc s tím nepočítám :wink: radši, už jsem si zklamání zažila dost. A nic si z toho nedělej, my taky nesexujeme každý dne, ani obden :wink:
12. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak normálně si z toho nic nedělám, když není snaha o miminko, tak mi to i tak docela vyhovuje.
jinak nevím, ale taky s tím moc nepočítám.
Teď se rodí miminka z období, kdy mě to trápilo nejvíc, tak nějak říjen - listopad, te´d už jsem v pohodě.
12. jún 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 he ja ted nekde slysela , ze nejrychleji otehotni ty z nahodneho sexu jednouza uhersky rok a nebo jednou , dvakrat za mesic - musim doma holt zavest prisnejsi pravidla - tulenicko jednou za mesic a to jeste v uplne anovulacni dobu a pak to asi teprve klapne....jinak nevim :grinning:
12. jún 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jojo, to asi bude dobrá taktika :grinning:
12. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok