• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fomarik a musi byt nejaka pauza medzi doma IUI, alebo ak sa jedno nepdari, mozem hned na to skusat druhy krat?
12. jún 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik a vidim, ze sa vam to na treti krat uspesne podarilo..tak to blahozelam a prajem vsetko dobre.
12. jún 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka prý nemusí být pauza mezi dvěma IUI, pokud si pícháš injekce, tak musíš jen včas zažádat o léky.
13. jún 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @verry
Ahoj holčiny, přeju mooooc štěstí na dnešní IUI :slight_smile:
13. jún 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka nam dokonce pri IUI rikali, ze kdyz se nepodari tak doporucuji hned dalsi cyklus znovu , ze jsou vajecniky nastartovane a budou lepe reagovat, ale mezi IUI a IVF uz mi rekli mesic pauza a dokonce mezi IVF a IVF rikaji min 3 mesice - takze myslim, ze na IUI muzes klidne 2x za sebou
13. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka nie, nemusíš mať pauzu. my sme išli 3 cykly v kuse a ten tretí bol uspešný. Ale zo zufalstva som si pri tom treťom cykle sama zvýšila dávku clostilu z 3x1 na 4x1 a mala som poprvýkrát v živote tri vajíčka!!!! Dokonca mi aj sliznica maternica sama od seba narástla na 10mm. Inak som na jej rast musela užívať estrofen alebo estrimax...vždy som ju mala veľmi nízku a folikuly sa mi bud nevytvorili vobec alebo nanajvýš tak jeden. Tak som sa pred tou 3IUI rozhodla trošku zariskovať a vyšlo to. :wink: Inak brala som aj duphaston.... od 15DC 2x1 .
13. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@leeena_4
holky, to je hezký , že jste si vzpomnely! jo, uzila jsem si to.
Treba s novym jmenem pujde vsechno lip :grinning:
13. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj janulko, díky za info. Taky tady ctu ze se BI zlepsila, parada... :slight_smile: , mam radost!!
Ja jdu pro vysledky zitra.
13. jún 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak už jsme dorazili. No, pocit z toho nic moc. Jelikož přítel měl špatný spermio, to je jak naschál. Vždy to měl uplně v pořádku a dnes špatný. Měl před měsícem zranění, tak bral prášky na bolest a injekce-a podle všeho se to odrazilo právě ve spermiu. No jo noo, co se dá dělat. Dnes mu jdu objednat eregmu.
Nevíte jakou pohyblivost by měli spermoše mít aby to bylo OK??
13. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Červen :dizzy_face:

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
vally11 =
snazilka14 =
janulka1980 =

červenec

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
13. jún 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dopište se ,ju?? :wink:
13. jún 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Myslím, že 40% progresivních spermií.
13. jún 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj, ale tak jestli to měl horší, oni to propláchnou a vyberou ty dobrý ne? nebo to měl tak zlý?
Ale dělali ti to ne?
13. jún 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26
Jo, dělali. Sestřička říkala že kdyby to bylo uplně zlý, takže by tu akci odvolali... Ona mi jen řekla, že je má málo pohyblivý prej jen 16% , ale já ani nevím kolik by mělo být normálně..??
13. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry já myslím, že jak to rozdělují na pohyblivé a progresivně pohyblivé, tak dohromady by to mělo být aspoň 50%.
Manžel měl jednou jen 10% progresivně pohyblivých a 20% jen pohyblivých a to prý bylo v normě.
On se ten spermiogram hrozně často mění.
Ale zase jestli jich tam měl několik milionů a stačí jedna, tak není co řešit.
13. jún 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 aha, no jsem z toho blázen. Víc mi neřekla sestřička, a Dr. co mi to pak šla dělat-tak ta nepovídala vůbec nic. Tak nevím. Jen sestřička vlastně povídala,že někomu se zavede i při špatným spermiu, a prej mi řiká: vy jste to měli vždycky super a nic, tak třeba teď když je to horší tak se zavede.... prej do toho se nevidí, nedá se říct-na kolik % to bude úspěšný...
sice mě nepotěšili, ale co mám dělat..
13. jún 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak to máme za sebou. Tomík měl výborný spermio, mnohem lepší než minule :slight_smile:. Šoupli mi je tam a dělali utz a prý na obou stranách folikuly prasklé, tak doufám, že až dnes :dizzy_face: , když jsme měli sobotu a neděli půst. Teď 14 dní čekání. Přijít mám tedy až za 3 týdny. Rovnou jsme objednali další Puregon ke schválení na další pokus. Doktorka Poláková super, dohodla jsem se, že budu chodit k ní, ten utz mi dnes dělala sama od sebe a vůbec jsem ho neplatila. A utroš mi napsala bez problémů :wink:
13. jún 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry kočo, to je úplně jedno kolik, vždyť stačí jedna :wink:. A jak říkala doktorka - při výborným spermiu nic (Spermie asi měli velkou konkurenci), tak teď se nějaká urve a bude :wink:. Já zas mám strach, že vece praskla brzy a my jsme to kvůli půstu so a ne prošvihli. My ženský si vždycky najdeme něco, čeho se bát a co nám bude vrtat hlavou. A Tom měl minule zánět žaludku a taky to bylo na spermiu znát.
13. jún 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj, super, tak jsi to měla vše OK. To výjde! :slight_smile: a jak se cítíš??
13. jún 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo holky, ráno když jsme vyjížděli do pardubek tak nám těsně nad autem přeletěl čáp. No, tak jsme si říkali-to je dobré znamení :slight_smile: no uvidíme, necháme to osudu.
13. jún 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@verry tys viděla čápa? supeeer, moc bych ti to přála :wink:. Jinak mě pořád píchá vlevo i v pravo a tak nervozní jako včera večer a dnes ráno jsem už dlooouho nebyla, málem mě kleplo :grinning:
13. jún 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já tobě taky!!! :slight_smile:
já příznaky asi žádný, píchalo mě když jsme jeli domů a tak jsem si rozepla knoflík u kalhot. No a jako frajerka jsem pak vyhopsla ve Slaťinanech z auta pro zmrzku...to byl zas trapas, a já si to uvědomila až když jsem zas nasedala do auta. A přítel- nooo pěknýý :grinning: ještě že tam nebyl nikdo známej..no možná to ani nikdo nepostřeh :confused:
13. jún 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je vtipný :grinning:, jste se aspoň zasmáli. A dodrželi jste tu abstinenci v so a v ne? my jo, tak snad jsme nic neprošvihli.
13. jún 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo joo, dodrželi. Ale dnes večer na to ještě hupsnem :slight_smile: Neboj to jsme určo neprošvihli, navíc spermoši maj nějakou životnost,ne? Tak když jsme to podpořili v pátek tak do neděle tam jistě nějaká zbloudilá ještě zůstala :grinning: a dnes dvě dávky....-co víc si přát. Myslím,že to je maximum co jsme mohli udělat. :dizzy_face:
13. jún 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to jsi hodná, že mi to píšeš, to mě mooc uklidnilo :dizzy_face: Děkuju. To jsme na tom fakt úplně stejně - v pátek a dneska taky máme v plánu :slight_smile: . Řekni, jsi víc v klidu, když už je to poněkolikáté? Já jsem optimista a zas tak moc to neřeším, ale vyhoukaná jsem dnes byla pěkně :grinning:
13. jún 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já to beru tak jak to je. Nějak to neprožívám.
Samozřejmě budu nejšťastnější na světě, když to výjde. :dizzy_face: Ale když ne, hroutit se nebudu. :zipper_mouth:
Každý máme svůj osud daný.. a na tom nikdo nic nezmění..
13. jún 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry taky si myslím, že je někde napsáno, kdy to vyjce a my s tím nic nenaděláme. A ani já se nezhroutím. Už jsem si dneska rovnou pdala žádost na další Puregon na příští cyklus :wink:. A 30. 6. jdu poprvé na Mojžíšovku, takže taky funguju normálně.
13. jún 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak tak. Lepší když se na to nebude člověk upínat. O to větší by to pak bylo zklamání.
Jdeš na cvíčo?? Já mojžíšovku cvičila půl roku doma-a zpravidelnila se mi po tom menstruace a neměla jsem takový bolesti břicha jako dřív. Ale pak mě to přestalo bavit, když se výsledek nedostavil.
13. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jdu nejdřív na první vyšetření, mobilizaci přes kostrč, první cviky a pak pravidelně na cvičení :slight_smile:
13. jún 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to je super, že ti to pomohlo, to je vidět, že jsi cvičila dobře, což je docela těžké, jen podle knížek a tak.
13. jún 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok