• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 no vidíš, ale já cvičela právě podle knížky :sweat_smile: , každý den něco přes hodinu. řekla bych že to nejsou těžké cviky, dá se to naučit. :slight_smile: tak to je fajn, jen choď. Jsem zvědavá co budeš pozorovat ty na sobě.
13. jún 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile: verry, leeena drzim palce. vas nebolela maternica, mna teda dost, cely den, ze vraj to je reakcia na spermie ?? my sme na to tiez este v den IUI vhupsli dvakrat aj prirodzene :wink:
13. jún 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no právě proto tě chválím, že si umím představit, že je to těžké se to naučit a taky se přinutit. Já jsem na to zvědavá taky a těším se tam. :slight_smile:
13. jún 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja ked som videla bocianov, tak som po IVF otehotnela :wink:
13. jún 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka no něco mě tam bolí, ale co to je, to fakt nevím :grinning:. Kolikátý den po IUI jsi?
13. jún 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim grafik, ja som 4 den. mna bolela v strede maternica. http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
13. jún 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Pokud při inseminaci pronikne větší množství spermií přímo do dutiny břišní může dojít k peritoneálnímu dráždění,
bolest způsobují prostaglandiny co obsahuje mužké sperma a to vyvolává mírné děložní stahy a to že bolí podle toho kolik se toho nabere stěma spermiikama
13. jún 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka mě až tak nic není, píchalo mě břicho když jsme jeli z CARu, ale teď ani nijak nic. Jen občas to píchne.
13. jún 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi mam citlivu maternicu na spermie... :grinning:

kedy sa chystate testovat ??? :wink: ja som inac vcera testla pregnyl,mala som 5000j, a uz bol slaby test, takze to ide rychlo von.
13. jún 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka testit až za 14dní, dřív to nemá smysl. Jo, pregnyl by měl být na testu znát tak 10dní
13. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jezis. to by som nevydrzela :slight_smile: sestricka mi hovorila, ze tak za 10 dni od zakroku uz mozem skusit test.
13. jún 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka pěnké načasování, a tos měla strach, že prasknou brzy, viď :wink:.
13. jún 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka jo tak ten 10, 11 den už můžeš testit. To už by měl pregnyl vyprchat.
13. jún 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka já vůbec ještě nepřemýšlela nad testováním :grinning:. Já se furt nemůžu vzpamatovat z toho, že mám vejce a bylo IUI :dizzy_face:
13. jún 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak neviem kedy prasklli folikuly, lebo v ten den uz stupla teplota, ale tak hadam si vajka pockali.

ked som pozerala grafy na IUI, vacsinou robili IUI este v den nizkych teplot, teda este pred prasknutim.. :slight_smile:

tak dufam, ze to stihli... :confused:
13. jún 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka určitě to stihly. Vajíčko je schopné oplodnění do 24 hodin :wink: Tady je můj graf, taky mi dnes malinko stoupla teplota, tak uvidíme http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
13. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 az 24?? lebo ja mam take info, ze teoreticky ano, ale prakticky este menej, mozno okolo 12 hodin :fearful:
no ak zajtra stupnes, tak sa trafili pekne, spermose uz utekju k folikulu :grinning:
13. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj

@leeena_4
@verry obě zníte tak super pozitivně, že to vypadá, že to fakt musí vyjít, ještě když si to pojistíte, a super že
@leeena_4 byl i ten ultrazvuk, já nad tím taky pořád přemýšlela.

Mě už je normálně, nic nebolí. Testovat taky budu až po 14 dnech, to je příští středu, připadá mi to šíleně daleko. :pensive:

Já teda teplotu neměřím, protože beru Utroš a ten jí zvyšuje až na krásných 37,3. :confused:
13. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka opravdu http://cs.wikipedia.org/wiki/Ovulace uvidíme, co zítra teplota, jsem sama zvědavá :slight_smile:
13. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne nedali ani duphaston, ani utrogestan :fearful: :confused:
13. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@verry
tak blahopreju k dnesnimu pokusu, a drzim palecky a do 14 dnu cekam pekne info :slight_smile:
13. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo, já zase blbnu. nemůžu si pomoct, ale bolí mě břicho pořád, když si na to sáhnu, hlavně ten levý vaječník. Takhle přes den, když se hýbu, tak nic necítím, ale jak si lehnu na záda, tak mě to bolí, a i když se obrátím na břicho, tak to bolí, tak nevím, jestli je to normální. :confounded:
13. jún 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a prva injekcia Fostimonu vo mne...
13. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 břicho tě může bolet z čehokoliv. Mě třeba bolí z utroše vždycky, i prsa. Zkus nad tím nepřemýšlet, i když je to těžkké, já vím.
14. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Jinak já jsem za IUI neplatila fakt vůbec nic. Ani ten utz, jen 51 Kč za dvě balení utroše.
14. jún 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Leni a kolik jsi měla folíků? A jaký DC ti dělali IUI?
14. jún 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 nevím přesně - minimálně 2, možná 3 a dělali mi to až 19DC
14. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 takže by mohla být i dvě miminka :wink:
14. jún 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky dnes jsem byla na IUI a nic jsem taky neplatila...jen si musim koupit utrogestan a od zitra ho brat moc verim ze to vyjde ... MUSI :slight_smile:
14. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle díky, no uvidíme..
@leeena_4 týjoo, takže to máš zadarmo? No, tak to je pěkný. Nechápu proč to teda nemaj zadara všici.. :confused:
@petulak1988 Ahoj, vítám tě tu. Byla jsi na prvním IUI?
tak to už nás tu je dost po zákroku :confused: , to jsem zvědavá jak bude červen úspěšný, kéžby byl pro všechny :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok