IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
verry
13. jún 2011
@leeena_4 no vidíš, ale já cvičela právě podle knížky :-N , každý den něco přes hodinu. řekla bych že to nejsou těžké cviky, dá se to naučit. 🙂 tak to je fajn, jen choď. Jsem zvědavá co budeš pozorovat ty na sobě.
lauritka
13. jún 2011
ahojte. 🙂 verry, leeena drzim palce. vas nebolela maternica, mna teda dost, cely den, ze vraj to je reakcia na spermie ?? my sme na to tiez este v den IUI vhupsli dvakrat aj prirodzene 😉
leeena_4
13. jún 2011
@verry no právě proto tě chválím, že si umím představit, že je to těžké se to naučit a taky se přinutit. Já jsem na to zvědavá taky a těším se tam. 🙂
lauritka
13. jún 2011
@leeena_4 ja ked som videla bocianov, tak som po IVF otehotnela 😉
leeena_4
13. jún 2011
@lauritka no něco mě tam bolí, ale co to je, to fakt nevím 😃. Kolikátý den po IUI jsi?
lauritka
13. jún 2011
hodim grafik, ja som 4 den. mna bolela v strede maternica. http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
lauritka
13. jún 2011
...Pokud při inseminaci pronikne větší množství spermií přímo do dutiny břišní může dojít k peritoneálnímu dráždění,
bolest způsobují prostaglandiny co obsahuje mužké sperma a to vyvolává mírné děložní stahy a to že bolí podle toho kolik se toho nabere stěma spermiikama
verry
13. jún 2011
@lauritka mě až tak nic není, píchalo mě břicho když jsme jeli z CARu, ale teď ani nijak nic. Jen občas to píchne.
lauritka
13. jún 2011
tak asi mam citlivu maternicu na spermie... 😃

kedy sa chystate testovat ??? 😉 ja som inac vcera testla pregnyl,mala som 5000j, a uz bol slaby test, takze to ide rychlo von.
verry
13. jún 2011
@lauritka testit až za 14dní, dřív to nemá smysl. Jo, pregnyl by měl být na testu znát tak 10dní
lauritka
13. jún 2011
@verry jezis. to by som nevydrzela 🙂 sestricka mi hovorila, ze tak za 10 dni od zakroku uz mozem skusit test.
leeena_4
13. jún 2011
@lauritka pěnké načasování, a tos měla strach, že prasknou brzy, viď 😉.
verry
13. jún 2011
@lauritka jo tak ten 10, 11 den už můžeš testit. To už by měl pregnyl vyprchat.
leeena_4
13. jún 2011
@lauritka já vůbec ještě nepřemýšlela nad testováním 😃. Já se furt nemůžu vzpamatovat z toho, že mám vejce a bylo IUI x-)
lauritka
13. jún 2011
no tak neviem kedy prasklli folikuly, lebo v ten den uz stupla teplota, ale tak hadam si vajka pockali.

ked som pozerala grafy na IUI, vacsinou robili IUI este v den nizkych teplot, teda este pred prasknutim.. 🙂

tak dufam, ze to stihli... =-)
leeena_4
13. jún 2011
@lauritka určitě to stihly. Vajíčko je schopné oplodnění do 24 hodin 😉 Tady je můj graf, taky mi dnes malinko stoupla teplota, tak uvidíme http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
lauritka
13. jún 2011
@leeena_4 az 24?? lebo ja mam take info, ze teoreticky ano, ale prakticky este menej, mozno okolo 12 hodin 😕
no ak zajtra stupnes, tak sa trafili pekne, spermose uz utekju k folikulu 😃
zuzanka26
13. jún 2011
Ahoj

@leeena_4
@verry obě zníte tak super pozitivně, že to vypadá, že to fakt musí vyjít, ještě když si to pojistíte, a super že
@leeena_4 byl i ten ultrazvuk, já nad tím taky pořád přemýšlela.

Mě už je normálně, nic nebolí. Testovat taky budu až po 14 dnech, to je příští středu, připadá mi to šíleně daleko. |-|

Já teda teplotu neměřím, protože beru Utroš a ten jí zvyšuje až na krásných 37,3. =-)
leeena_4
13. jún 2011
@lauritka opravdu http://cs.wikipedia.org/wiki/Ovulace uvidíme, co zítra teplota, jsem sama zvědavá 🙂
lauritka
13. jún 2011
no mne nedali ani duphaston, ani utrogestan 😕 =-)
cuddle
13. jún 2011
@leeena_4
@verry
tak blahopreju k dnesnimu pokusu, a drzim palecky a do 14 dnu cekam pekne info 🙂
zuzanka26
13. jún 2011
Ach jo, já zase blbnu. nemůžu si pomoct, ale bolí mě břicho pořád, když si na to sáhnu, hlavně ten levý vaječník. Takhle přes den, když se hýbu, tak nic necítím, ale jak si lehnu na záda, tak mě to bolí, a i když se obrátím na břicho, tak to bolí, tak nevím, jestli je to normální. :-S
gombicka
13. jún 2011
tak a prva injekcia Fostimonu vo mne...
leeena_4
14. jún 2011
@zuzanka26 břicho tě může bolet z čehokoliv. Mě třeba bolí z utroše vždycky, i prsa. Zkus nad tím nepřemýšlet, i když je to těžkké, já vím.
leeena_4
14. jún 2011
@verry Jinak já jsem za IUI neplatila fakt vůbec nic. Ani ten utz, jen 51 Kč za dvě balení utroše.
vally11
14. jún 2011
@leeena_4 Leni a kolik jsi měla folíků? A jaký DC ti dělali IUI?
leeena_4
14. jún 2011
@vally11 nevím přesně - minimálně 2, možná 3 a dělali mi to až 19DC
vally11
14. jún 2011
@leeena_4 takže by mohla být i dvě miminka 😉
petulak1988
14. jún 2011
Ahoj holky dnes jsem byla na IUI a nic jsem taky neplatila...jen si musim koupit utrogestan a od zitra ho brat moc verim ze to vyjde ... MUSI 🙂
verry
14. jún 2011
@cuddle díky, no uvidíme..
@leeena_4 týjoo, takže to máš zadarmo? No, tak to je pěkný. Nechápu proč to teda nemaj zadara všici.. =-)
@petulak1988 Ahoj, vítám tě tu. Byla jsi na prvním IUI?
tak to už nás tu je dost po zákroku =-) , to jsem zvědavá jak bude červen úspěšný, kéžby byl pro všechny x-) x-)