• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
latunka aj ja dúfam že v decembri dostanem poslednú mrchu. V novom roku už o nej nechcem ani počuť.:confounded:

suzanna, áno v súkromnej klinike sa človek naplatí kopu prachov, ale aspoň vie za čo. :wink:
17. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann no potěší já to cítil tak že doktor se může zmýlit..a doufala jsem že to tak bude.. nebyl ale třeba se to stane u tebe a doktor co ti psal recept navíc zmatenej ho psal úplně zbytečně :wink:
já vím je to tak lepší to brát realisticky než plané naděje..
jo Suzi něco ti hodím do IP :wink:
17. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky ja na to juknu :wink: .Jdu si ted chvili hodit nozky nahoru docela me ten podbrisek poboliva dost...
komarik co jsme cetla tak tady muzeme pojistovnu pozadat,aby nam nakou castku i na te soukrome klinice proplatila ,ale jeste na to musime poradne juknout...
17. nov 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete, v ked mam isť toho 1.12 na tu krv do Heliosu, to mi ju len zoberu a potom si budem volať o niekoľko dní na výsledky, alebo tam budem musieť čakať a povedia mi to v ten den.
17. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď prídeš do Heliosu pôjdeš na krv a UTZ a výsledky z krvi ti dajú vedieť telefonicky do 15.00h. :wink:
17. nov 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky

takže komarik už vieš termín, kedy začnete? Teda nebola som tu asi týždeň tak nestíham doštudovať, čo ste popísali :slight_smile:
17. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aduš, nie zatiaľ len čakáme 12 dní. Schválenie žiadosti vraj trvá 4 a viac týždňov.
17. nov 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka, ten ultrazvuk robia automaticky? Lebo ked mi v sobotu po IUI volala sestrička že mi zabudla povedať že mám prísť na krv tak nič nehovorila že budu robiť aj sono. Ja dúfam že to vybavím rýchlo, že zoberu krv a rýchlo utekať do roboty, autom to máme tak asi hodina domov. Tak hádam to do takej 9 hodiny stihneme domov
18. nov 2008 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janula :slight_smile:
komarik, aduska, suvik a suzanna - dnes jsme tu konečně na celý den :grinning:
18. nov 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :wink:
18. nov 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky domcek :slight_smile:, jak se vede?
18. nov 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holciny :slight_smile:
hafiku no konecne ses na nas prisla taky podivat :wink:
Tak snad jsme se vcera tou IUI opravdu trefili do OVU i dnesni teplota to potvrdila: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
Ale porad me boli dost bricho je to normalni?
18. nov 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj suzu, to je moc dobře, že to máš za sebou. mě bolelo břicho tak tři dny, takové celkem velké tlaky v podbřišku :frowning2:
18. nov 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hafiku to jsem teda rada,ze nejsem sama,protoze me to taky boli dost dokonce vic nez po vysetreni HSG a protoze jsme vsude cetla,ze po IUI muzes vse normalne delat tak to ja teda nemuzu :frowning2: a ne ze bych byla naka citlivka teda...
18. nov 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já ten první den byla mimo a raději jsme ležela, vše mě bolelo, jako při ledvinové kolice, břicho nafouklé, záda bolavá, odpočívej, uleví se ti. A hodně se zavodni.
18. nov 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam presne co popisujes boli me i ty zada....No a co myslis,ze delam...lezim tady v posteli a jsem cela nervozni,ze nemuzu absolutne nic delat,protoze jak vstanu a chci si dojit jen na WC zacnou mi bolesti,ze bych se z toho pos.....bricho mam jak kdyz jsem v 5 mesici :grinning:
18. nov 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavně klid, uvař si třezalku, ta je na zklidnění, čti si,, nebo jen tak lež, hlavně se zbytečně do ničeho nenuť...já to nějak minule tušila, že mě to položí, tak jsme i den před tím uklidila,uvařila, abych mohla jen tak polehávat :slight_smile: a chodit v předklonu :slight_smile:
18. nov 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som celkom ok dnes 8d po IUI.
Suzanna man boli brucho este stale a pri vacsej namahe je to des.
Ale je to normalne hlavne nech to prinesie pozitivny vysledok.
18. nov 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek - taky odpočívej
18. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No snazim sa ale nieje to taka lahke. Ale snazim sa aspon nic tazke nevlacit a kazde den si trochu lahnem.
Dnes budem mat novy nabytok v obyvacke tak sa tesiiim.
Len stale vymyslam s testovanim ale musim odolat.
18. nov 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja mela strach,ze jen ja mam tu smulu,ze me to tak boli.Ted jsem si precetla na internetu,ze to muze byt alergicka reakce na upravene sperma..

Bolestivá reakce na inseminaci
Dotaz uživatele:
Dobrý den, tutu neděli jsem byla na inseminaci. Chtěla jsem se zeptat, jestli nějak oplodnění vadí, když jsem po zavedení spermií do dělohy měla velké bolesti břicha a tlak na konečník. Bolest trvala nepřetržitě hodinu, na utlumení bolestí jsem dostala nějaký lék. Lékařka mi to vysvětlila jako alergickou reakci na upravené spermie, prý se s tím ale ještě nesetkala. Chtěla bych vědět co se ve mně dělo, máte s tím nějaké zkušenosti? Myslíte, že při případné další IUI budu mít stejnou reakci? Děkuji mnohokrát za odpověď. Novotná
Odpověď lékaře:
Na otázku "jestli nějak oplodnění vadí, když jsem po zavedení spermií do dělohy měla velké bolesti břicha a tlak na konečník", mohu odpovědět : ne , nevadí. A ani budoucímu plodu nevadí. . Co se týče bolestivé reakce po inseminaci: v dřívějších dobách to bylo časté. A to proto, že se inseminovalo kompletní sperma do dutiny děložní. Sperma totiž obsahuje kromě spermií řadu dalších látek. A tyto látky byly příčinou bolestivých reakcí. Při obvyklám pohlavním styku tyto látky zůstávají totiž v pochvě a do dělohy " cestují" samotné spermie. Nyní je obvyklejší sperma promýt ve speciálním roztoku a ještě upravit centrifugací / tedy na speciální odstředivce/. Pokud jsem takto prováděl inseminaci, nezaznamenal jsem ani jednu bolestivou reakci. A úspěšnost inseminací byla obvyklá, tedy 10%. To co jsem napsal, ale neznamená automaticky, že Vaše gynekoložka udělala chybu. Možná je Váš organizmus mimořádně sensitivní.
18. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domecek - my taky zařizujeme, tak to člověka potěší, že nemyslí jen na mimi
suzzu - kdyby se to nedalo vydržet, vem si něco od bolesti, šetrný je panadol rapid
18. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna. Netrap sa je to ok. :wink:
18. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docek drzim ti moooc palecky at Vam to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hafiku po prasku jsem chtela sahnout uz vcera,ale stale se drzim...jdu se zkusit rozhybat,, aspon zametu taky lezet porad ,je na prd....
18. nov 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna skus i nahriat uterak alebo deku na okrut si to okolo seba dobre to zabera.
Inac to poznam ja som chcela lezat po IUI a sla som si na nervy uz asi po 1hodine.
18. nov 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi, zame´t, ale vysílí tě to...však uvidíš
domcek - já jít tehda do práce, tak se tam zhroutím...doma mi to moc pomohlo
18. nov 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si v den IUI vzdy beriem volno. :slight_smile:
18. nov 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hafiku mela jsi pravdu zametla jsem a jsem K.O. ale nase fenka pelicha jak prase a ja proste nevydrzim na to koukat...a jak psala domcek nesnasim, kdyz mi neco je....ale doufam,ze me to brzo prejde .Hafiku chystas se na dalsi IUI nebo tomu nechavate ted volny prubeh???
18. nov 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek kolikrat uz jsi absolovovala IUI?Ja myslela,ze je to tva prvni... :astonished:
18. nov 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok