• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@verry fakt nevím. Podle mě by to zadarmo být mělo. Psala tu někde cudle, že se na to ptala u VZP a vypisovala, co je zadarmo. Ty jsi nakonec platila 1.000,- ?
@petulak1988 tak to jsme na tom stejně, aspoň je nás víc.

holky mě řekla brát utroš až od čtvrtka... zvláštní
14. jún 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ono se doplácí za ten katetr, to mi říkali v sanusu. Jo, platila jsem litr :unamused:
hele, ten utroš-to je jako Duphaston,vid?? Ten mi tentokrát Dr. dala, a mám ho brát od dneška 2xdenně, je to na 10 dní
14. jún 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry docela drahej kus plastu, co? to je děs a hádat se člověku nechce, aby si tam neudělal zle, viď. Já mám taky 2x denně jeden zavádět a asi fakt začnu taky dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jinak utroš je to samé co duphaston, prostě progesteron
14. jún 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha, ale já mám prášky. ten utroš to je co??
Jinak to joo, je to drahý. Copak když to bylo 500,- tak to šlo. A říkala jsem si že určitě vyzkouším všech 6 pokusů. Ale teď když to zdražili,tak si říkám jestli to nejsou vyhozené peníze. Ze při IVF už je větší šance. No, myslím že pak dáme max.jeden pokus a půjdem IVF. Uvidíme ještě. :confused:
14. jún 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry utroš se může buď polykat, nebo zavádět, jsou to takové kuličky. No, levná sranda to není teda a to buď ráda, že nestimuluješ injekcema, tam ty paníze jen sviští. uvidíš, jak to dopadne teď a na co se budeš cítit, to je myslím nejvíc rozhodující. Já bych v případě 3 neúspěšných IUI to IVF asi zkusila :wink:. Ale nebudem předbíhat :grinning:
14. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahojky dekuji jj na prvnim....ty taky???
14. jún 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja ho mam brat od zitra zavadet 2vecer
14. jún 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no uvidíme...
Copak kdybysme bydleli v Pardubkách, tak by to bylo vše snadnější. Takhle si furt beru různě volno z práce, protože když tam razíme tak je to min.na půl dne. Hodina cesty tam a nazpátek. Navíc tam vždycky nějakou dobu čekám v čekárně. No není to zrovna jednoduchý.
14. jún 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Já byla už na třetím...
14. jún 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no, to se ti nedivím. Taky si připadám blbě, když jdu 2x týdně na utz a další týden zas jednou k doktorovi, ale holt to chce oběti. Ale chápu, že to není jen ta 1.000,- za katetr, ale ještě vlak a uvolňování z práce, vůbec nezávidím.

@petulak1988 díky za info. Já byla taky na prvním, jako ty, ale stimulace už to byla několikátá
14. jún 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 me tento cyklus nestimulovali vubec minulej jsem braa clostik tenhle nic ja sla jen zjistit v patek jestli i tak mam ovulaci a zjistil ze to mam hezci nez po clostiku...divil se ze jsem nic nebrla takze bez stimulace en s ovitrelle injekce na dozrani
14. jún 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no právě, je moc věcí okolo..
A jak ty? jak se dnes cítíš? Mě nějak nic není. Jen jsem zjistila jak víc přidám do kroku, tak mě začne pěkně píchat v břiše. :fearful:
14. jún 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 no tak to máš supr, a kolik jsi měla folík a sliznici-víš?
14. jún 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 tak to máš super, že rostou sami :wink:. A co po ovitrelle, nebolelo tě břicho?
@verry no já mám nafouklé břicho, tak nevím, jestli třeba z ovitrele, jinak mě nic nepíchá. A minule tě taky takhle píchalo?
14. jún 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry
@leeena_4 no sama jsem se divila ze rostli sami...bolelo me po injekci bricho ale jen do rana pichala jsem ji vecer...jinak na leve strane jsem mela asi 3foliky 11mm a vpravo jedno vajicko 16mm ale to bylo v patek...a sliznice v patek 6mm dnes 9.3 mm rikala ze to vypada pekne
14. jún 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 já si píchla v neděli ráno, večer jsem měla nafouklé břicho a to ráno přešlo a dneska zas. Jinak já taky měla víc folíků. Ve čtvrtek (takže stejná doba od kontroly k IUI) na jedné straně 14,5 na druhé 11,5 a 10,5. a sliznici 10,5.
no holky bude to tu tenhle měsíc napínavé. Bylo by to krásný, kdyby nám to vyšlo všem a žádná nesmutnila :slight_smile:
14. jún 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já už ani nevím, jestli mě píchalo nebo ne.. :confused: no a břicho mám taky přifouklý :grinning:
@petulak1988 tak to zní dobře, to máš velkou šanci! :slight_smile:
14. jún 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry přifouklý, to je hezký slovo, tak to jsme přifouklý dvě :grinning:
14. jún 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 a kdypak ty budeš testíkovat???? vzpomínám dobře,že jsi byla na IUI 1.6.- nebo se mi to plete s někým jiným?? :confused:
14. jún 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ty jo 51 za 2 baleni utrose, ja mam pocit ze jsem ze 3 tehdy dala snad 250 nebo co :frowning2:
14. jún 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 hele ja mela zacit s utrosem az 5ty den po IUI - byla jsem v utery a mela zacit v nedeli - abys tim neco nezazdila, ono to mas mit az na pomoc uhnizdeni, tak nevim....nerekli ti kdy zacit???
14. jún 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry me v CAR rikali, ze vic jak 3 IUI nedoporucuji, ze pri tech 3 pokusech by to jednou melo vyjit a kdyz ne, tak radeji IVF, no ale samo pokud nemas zadny velky problem a sama ovulujes, tak i ta 1000 jde, ber to ze ja platila skoro 4tis za jedno IUI to uz se pak prodrazi, IVF mam kalkulovane na 17500 - 20000 cca
14. jún 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no tak ty jsi to měla teda fakt drahý, to se nedivím že jdete do IVF. Přeci jen to je o dost větší pravděpodobnost :slight_smile: My ještě nevíme, budem se muset domluvit. Právě že u nás ještě na nic konkrétního nepřišli...Jinak nám Dr. říkala, že tam má paní kterým se zavedlo i 4. nebo 5. IUI a taky říkala, že furt to dělá stejně stejnýma očima na to kouká atd. a prostě tohle se dopředu říct nedá. A říkala, že IUI je pravděpodobnější až na vícekrát pokusů.. tak nevím, jistě to má každý CAR jinak
14. jún 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no ja nevim - nemyslim, ze se ti vice pokusama zvysuje pravdepodobnost :frowning2: ta je u IUI 10-15% vseobecne, i IVF 55%
hele ono je jedno jaky je procento, nekdo proste dela ty statistiky horsi a jiny je vylepsuje, to mas jako nekdo otehotni jen se na nej chlap podiva a jiny muze sexovat jak o zivot a proste nic - holt nekdo to ma lehci a jiny si to musi asi zaslouzit vice a prozkoumat vsechny zakouti naseho zdravotnictvi...., ale holt nevyjde to poprve, vyjde podruhe, nebo poctvrte :slight_smile:
14. jún 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jo já vím, je to tak. vidíš a nám říkali že u IVF je 35% uspěšnosti... i tak je to málo. škoda,že to není 100%-to by nikdo na IUI ani nepomyslel, a myslím,že bysme se rovnou vrhali po hlavě do IVF :grinning:
14. jún 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....nooo ale ani ked otehotnies po IVF, tak to este stale nie je vyhrate.. dost casto su z toho potraty :pensive:
14. jún 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry já zkusím testit asi zítra, ale bojím se. Nic mi celou dobu nebylo, teď mě bolí břicho jako na mrchu, takže si myslím, že až vysadím utroš, tak přijde :unamused:
Jinak já taky za IUI platila akorát něco přes 50 Kč za utroš.
14. jún 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 tak jsem si to pamatovala dobře :slight_smile: To jsem zvědavá. Zejtra první testík z nás. :dizzy_face:
držíííííííííííím pěstě!!! příznaky na mrchu můžou být-třeba se pěkně zabydluje mimísek :dizzy_face:
14. jún 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry děkuji. Ale to je tak jedniné co mám, přiznaky na mrchu, citlivost v prsou vůbec žádná.
Myslíš, že kdyžtak máme jít do dalšího IUI hned v dalším cyklu?
14. jún 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok