• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@miskag skoda ze ta upesnost je tak nizka co.take premyslim nad tema injekcema.pokud to v patek nevyjde.injekce jsou lepsi ze.a byla si na laparce
14. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ja jsem na clostyl reagovala vyborne.a kdy si sla na kontrolu az po tech 14 dnech.ja musim pockat do patku
14. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag děkuji ti moc :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak si predstav, ze na tom neco bude - omezit tuleni :grinning:
kocenka z jine diskuze - brala clostik a doktor ji vypocital kdy by mela mit ovulku a sex na predpis - doma pohadana s manzelem, zadny sex, jen ten jeden na predpis si teda dali a dneska na ultrazvuku potvrzene tehu a hned dvojcatka, z nasazeneho clostiku hned 2 vajucha a jednim sexem 200% uspesnost......no takze rikam doma, ze to budeme delat podobne a manza mi rika, jestli jsem se nezblaznila, ze mi mame tuleni protoze se nam to libi a ne proto ze chceme dite, ze to nam smichaji prece ten dalsi mesic v CARu :grinning: takze je to vlastne v pohode, co stresuju :wink:
14. jún 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:já myslím,že když ti porostou pěkně vajíčka po Clostylu,tak jsou injekce zbytečné.já jsem je měla,protože jsem nereagovala moc na Clostyl.teď to ale jeden cyklus zkusíme a uvidíme podle utz,jak to jen po lécích bude vypadat.třeba se to po těch injekcích zlepšilo a vajíčka porostou i po Clostylu.no,uvidíme :wink:

jj,na laparce jsem byla v únoru,vše bylo v pořádku a manžel je taky ok,tak nevím,kde je zakopaný pes :angry:
14. jún 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo asi mas pravdu.pan doktor rikal ze mam ukazkove vajicka.me zjistili na laparce endometriozu a jeste enco.pritel dopadl moc dobre
14. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky,tak to je krasne ze se tak zuadarilo kamaradce :slight_smile:
14. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:jj,byla jsem objednaná po 14dnech po IUI na krev.ale test jsem si dělala 11tý den a byl tam slabý duch a 12tý den tam byl už silnější,takže klidně můžeš testovat :wink: budu držet palce,ať to vyjde!!
14. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle.tak to té holce vyšlo krásně a hned dvojčátka,jedním vrzem!!super!! :slight_smile: taky bych brala dvojčátka a byl by klid :wink: myslím ohledně otěhotnění,jinak by toho klidu teda moc nebylo :grinning:
14. jún 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no ja tim, ze ted pujdeme do IVF, tak jsem si myslela, ze nam doporuci pripadne zavest 2 embrya, ale omyl, pry sance, ze se uchytne jedno je mnohem vetsi, nez kdyz se davaji 2, ze pripadne spatne jedno , stahne sebou i to dobre..., tak asi dvojcatka nehrozi, taky bych to brala jednim vzem, co tak se 2 roky moc nevyspis, ale pak uz je to v pohode, 2 deti si krasne pohraji ... :wink:
14. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a proc to nakonec nevyslo kdyz si tam mela 2 carky
14. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag take bych brala dvojcatka :wink:
14. jún 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ja mam strach testovat
14. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:to jsem ani nevěděla,že u jednoho embrya je větší šance.tak hlavně,ať vám to vyjde na poprvé!!!!

vennilie:bohužel se plod přestal vyvíjet :frowning2: hcg,co se zjišťuje z krve,stoupalo pomalu a pak začalo postupně klesat :unamused: ani v děloze podle uzt nic nebylo.nakonec se plod prostě vstřebal,takže jsem nemusela ani na kyretáž,tak aspoň něco.
bylo to smutné období,ale už je to za námi a my s těšíme na další pokus!! :slight_smile:
14. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:já už bych teď taky netestovala.zkusila bych vydržet a nechat to až na kliniku na krev.tak uvidíš,jak se nakonec rozhodneš :wink:
14. jún 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tak já už to dnes balím,jsem unavená po včerejším firemním večírku :wink: ,tak už se jdu natáhnout.
přeju pěkný večer!!
14. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja se tak bojim ze to nevyjde ach jo ...taky vas to bolelo???
14. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag uvidis tentokrat to vyjde moc ti dekuju za pokec :slight_smile: jo asi to necham az na patek.dobrou
14. jún 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ahojky.take se bojim
14. jún 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 a co te boli
14. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro dnesek se loucim.dobrou noc
14. jún 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag rikali mi to v CAR, ze si delali dlouhodobe statistiky a ze uspesnost u toho 1 zavedeneho je o 75% vyssi nez kdyz se zavadi 2, ze i kdyby jsi mela jen 2 schopna embryjka, ze sance otehotnet pri zavedeni 1 a kdyby se nepodarilo tak pri KET druheho je 75% ze jim otehotni pacientka behem tech 2 pokusu
ze kdyz je jedno dobre a druhe ne, tak se casto stane, ze se neuchyti zadne a to spatne stahne i to dobre, co by se kdyby bylo samo ujalo - pokud jsou dobre obe dve, tak samo se muzou uchytit obe - vse zalezi na kvalite embryjka
takze uvidime, jsou to jejich vysledky
14. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ten zakrok me bolel uz se mi tam podruhe nechce
14. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ty jo tak to je divny, uplne v pohode, ani jsem to necitila, " nejhorsi " byla dezinfekce - ta studila, ale jinak za 2 minuty zavedeno a hotovo, ja se bala ze to bude jako pruchodnost vejcovodu, kdy do me toho roztoku aby to videli teda vpravili myslim 2 velike ampule, toto bylo v porovnani s tim fakt krasny, no mozna taky byla pani doktorka sikovna...ale fakt bezbolestne uplne
14. jún 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle řekli - byla jsem v pondělí a začít mám ve čtvrtek. Možná to tak nechám. Jsem si uvědomila, že sliznici jsem měla 3 dny před IUI už 10,5mm
@verry mě v CARu řekli, že pokud není zásadní problém ani u jednoho, tak doporučují i 6 IUI, pak už tedy IVF. Pokud jste zdraví, tak záleží hlavně na vaší domluvě a psychickém rozpoložení :wink:
@vally11 mám kamarádku, které nic nebylo, den před termínem mrchy jí začalo bolet břicho na mrchu a bolí jí už druhý týden a je těhulka, držím pěsti :wink:
15. jún 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no to je krása, ty dvojčátka :dizzy_face: Mě doktorka řekla, že hodně záleží na spermiogramu a že s tím, co má manžel se můžeme příště klidně snažit bez abstinence.
15. jún 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmitecka kočko je to tak, pokud to bylo po 12:00 hod, tak je 1DC až druhý den :wink:
15. jún 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 hmmm, mna zakrok vobec nebolel, len to trosku stiplo ked to zaviedol, mna to bolelo praveze po zakroku-maternica. cely den.
15. jún 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ako dnes ?? stupla ti teplota ? :slight_smile:

holky ja testla pregnyl a krasne ide z tela von. :wink: takze este v piatok a uz by to tam nemalo byt.
15. jún 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak to bych urcite zacala az zitra, sliznice krasna, takze :wink:
15. jún 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok