• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
no my už 5 let - a zrovna dneska máme výročí :slight_smile:) tak jsem doktorovi říkala ať dělá co může, že by to byl pěkný dárek, kdyby se to povedlo :slight_smile: tak byl docela pobavený
a vám se to nedaří, když jste oba v pořádku? tak to je mi moc líto - vůbec nevíte, kde je problém?
17. jún 2011 o 15:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no ještě jsme si mysleli, že problém je hlavně v manželovi, jenže já s tím PCO nemám ovulaci - tak bez prášků nedám ani vajco :grinning:
17. jún 2011 o 15:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maa:tak to vám moc gratuluju k výročí!!!to by jste měli fakt nejlepší dárek!!!! :slight_smile:

já si myslím,že to budu mít taky problém s ovulací,ale žádný problém my nezjistili,tak fakt nevím :unamused:
na Clostyl jsem moc nereagovala,pak na injekce jo a to se nám IUI povedlo na poprvé,ale bohužel v 5.týdnu zamlklé těhu :frowning2: ,teď jsem měli pauzu a snad brzy zase další pokus,tak jsem zvědavá,jak to dopadne tentokrát!!

ty jsi měla na stimulaci Clostyl nebo injekce?já Merional.
17. jún 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já na clostyl taky nereagovala, tak mi dali nejmenší dávky merionalu - a dala jsem 2 vajíčka (pan doktor kovalčík byl velice spokojený, protože se bál, že když mám PCO, tak se to rozběhne jak na páse).
to zamlké těhu, to mě mrzí - člověk už musel být natěšený a pak taková rána!
17. jún 2011 o 15:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já na merional reagovala taky dobře,měla jsem dokonce 3krásné vajíčka :slight_smile:
jj,radovali jsme se týden a za týden na kontrole hcg nerostlo,jak mělo a bylo to :frowning2:
bylo mi to tak líto,konečně jsme se po tom všem dočkali a nic,ale už to celkem přebolelo a těšíme se na další pokus a moc doufám,že to vyjde!!
jen teda teď budu mít fakt strach,aby to nedopadlo,jak minule :unamused:
a na laparce jsi byla nebo jak se vůbec zjistí PCO?
17. jún 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 to uz jsi zacala utros dnes?? polykalas nebo zavadis, jak uz tu bylo receno, kdyz nekdo polyka vetsinou je po nem dost spatne, pri zavadeni to vetsinou odpada.....
17. jún 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag budu moc držet pěsti, jestli jste oba v pořádku, tak to musí přece vyjít! Jestli máš nějakou poruchu ovulace, tak to ti spraví - v tom problém nebude. věřím, že se určitě dočkáte! :wink:
Jinak PCO mi zjistili na UZ i z krve, ale příznaky (kromě mnoha vajíček) nemám, MS je prvidelná, tož jsem z toho sama taková zmatená :confounded:
17. jún 2011 o 16:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle utroš už jsem začala dnes, volala jsem do nemocnice, bo ve zprávě to napsané nebylo - beru ho 3x za den a polykám ho - já problémy s tímhle nemám, špatně mi není.
už ho mám odzkoušený i po clostylu a vpoho :slight_smile:
17. jún 2011 o 16:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maa:aha.to je mazec,co jde všechno zjistit z krve,co?! :wink: já mám zase ms pravidelnou jen po Proveře nebo Utrošu a celkem slabou,takže nevím,jestli není zakopaný pes tady :unamused:
po vysazení HA mi trvalo půl roku než mi ms naskočila.a teď po tom potratu mám ms už zase jen slabunkou,spíš špinění :frowning2:
tak to v pondělí musím u dr probrat :slight_smile:

tak vám přeju pěkný víkend!!my se za chvíli chystáme na pivo na zahrádku a celý víkend makám :unamused:
17. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
admin mi zrusil tento prispevok...a ja sa len @vally11 pytam,ci ma nieco nove...ci je tehu

admine????

janulka1980 @vally11 ahoooj, nieco nove?
Dnes v 10:59 • snaží se • Odpověz • •

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
Dnes v 11:05 • janulka1980
17. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka:nechápu to!!! :angry: všimla jsem si toho :angry:

vannilie a vally:vy nás teda nápínáte?tak jak? :slight_smile:
17. jún 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag len som chcela vediet co nove..a ani nie som vulgarna, cccccc, admineeeeeeee

@vannilie @vally11 holky, tak jak? rychlo odpovedzte kym ma admin zmaze :slight_smile:
17. jún 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskag
já mám sice MS pravidelnou, ale trvá jenom 2 dny. Ještě že máme ty doktory, kteří nám můžou trošku pomoct :wink:

tobě taky krásný víken, je super počasí, tak na zahrádce bude supr :slight_smile:
já se mám po IUI prý šetřit, klidová poloha - tož nevím, spravujeme barák, tož mě možná budou svrbit prsty :slight_smile:
17. jún 2011 o 19:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka:je to fakt divné?! :angry:

maa34:tak se radši šetři!!hlavně netahej nic těžkého!!!můžeš jen dodávat jídlo a pití!! :slight_smile:
17. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky.tak jsem dnes nedopadla dobre.nevyslo to.pan doktor sice rikal,ze je to na hrane.ale hcg je moc nizke
17. jún 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky hezký víkend všem a úspěšné IUI všem !!- zkouším slovo IUI dávat do každé odpovědi, aby mi admin taky nemazal zprávy :grinning:
17. jún 2011 o 19:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky bohuzel nic :cry:
17. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ve ctvrtek jdu jeste na krev.ale spis ne.od pondeli jdu do prace.
17. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahoj, jsem tu taková nová, kolikáte IUI jsi měla?
17. jún 2011 o 19:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tak to mě moc mrzí!!! :frowning2: a co ti dr říkal? co znamená to nízké hcg?jsem z toho zmatená :unamused:
myslíš,že by to mohlo být to,co jsem měla já?jakou hodnotu hcg máš,jestli se ti o tom chce mluvit?!
já měla 134,další týden kolem 150 a pak už to šlo pomalu dolů :frowning2:
17. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag me ani nerekl jakou mam hodnotu.rekl ze je moc nizka.ze to vypadalo ze tam embryjko bylo ale pak se zacalo ztracet
17. jún 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ahoj mela jsem 1IUI
17. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:aha :unamused: mně dr říkal,že tohle se stává celkem často,že holky,které nejsou pod dohledem dr,jak my, to ani neví,že byly těhotné,že prostě dostanou silnější ms nebo se embryo vstřebá a oni o tom vůbec neví.
je fajn,že se vám to podařilo,příště to už určitě vyjde a nám taky!!!!!budu držet palce!!!!

jak dál?jdete hned na další pokus?
17. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo myslim ze jsem mela co ty.od de denska neberu hormony a mela by prijit menzes
17. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie tak neztrácej naději, já mám první IUI za sebou dnes, nevím, jak jste na tom vy, ale my nic moc - problém je u obou - příště vám to třeba vyjde. jsem tu někde četla, že paní otěhotněla taky na IUI, měla 2 vajíčka, 200% úspěšnost - tak to člověka nakopne, ne? :slight_smile: my jdeme na kontrolu za 14 dní, ale v našem případě jsem spíš realista jak optimista :unamused:
17. jún 2011 o 19:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dekuju,neda se nic delat
17. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, a jak je to s dalším pokusem IUI? jsem ráda, že nás mudr netlačí hned do IVF, ale nevím, za jak dlouho nastartovat další stimulaci? ono je to docela psycho, za jak dlouho jdete opět na další pokus?
17. jún 2011 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 aha ja brala utros az od 5 dne, tak asi to vsude davaji jinak, ja brala ze nejdriv je potreba to oplodnit a pak az podporot hnizdeni a ne hned...
17. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj děvčátka, já tu su také nová a to asi týden a teprve jsem tu podruhé. Mám stejný názor. Holky, co nemají problém, tak ani neví, že byli těhotný. Mají se lépe, než my, když jak blázni testujeme. Sama jsem v prosinci a v lednu viděla dvě čárky, jedna silná a druhá slabá, pak pomalu mizela až zůstala jen jedna. ... - vůbec jsem tomu nevěřila a ono ano :confounded: :cry: :cry: takže je lepší si počkat na 14 den po IUI - to by prý už mělo být vidět něco více a oficiálnějšího.
17. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok