• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag jo asi mas pradvu.ve ctvrtek jdu na tu krev a domluvime se.jenze ta uspesnost je dost mala
17. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 haha on jim to dela nejaky automati a asi se mu nelibyla tvoje pismenka , treba by to chtelo azbuku......holt nekdy je to nahlavu :grinning:
17. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Než se trápit pozorováním slabé čárky. Sama teď také čekám a pořád mám nutkání si to zkusit. Ale musím vydržet. Nechci být zklamaná, z toho, že to mizí.
17. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa ahoj, tak jsme tu dvě nové :wink:
17. jún 2011 o 19:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ahoj ja pujdu na dasli pokud asi dasli mesic co znamena za mesic
17. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ahoja, jsem takové tele, ještě nic neumím. Nikdy jsem s nikým a nikde nečetovala. :grinning:
17. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no to jsem právě taky nevěděla, od kdy brát ty prášky, tak jsem volala do car.
Když jsme minuleměli "řízenou soulož", tak jsem utroš brala až od 3. dne - takže teď mě to taky docela překvapilo, že mi ton naordinovali hned...
17. jún 2011 o 19:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie aha, no my možná počkáme o měsíc dýl, hodíme se do klidu, manželovi jsem naordinovala vitamíny, ale jestli jste vy na tom dobře, tak máš pravdu, není na co čekat :wink: budu taky moc držet pěsti, všimla jsem si, že jsi taky z UH :slight_smile:
17. jún 2011 o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak ja to nechapu, jak jsem Vam psala o holcine , kterou znam z jine diskuze, oni chteli druhe ditko a dostala jen Clostik na podporu, pac jinak sama ovuluje, a spis jim doktor pomahal casovat tulenicko, no a ona otehotnela a ceka dvojcatka ( clostik zaridil 2 foliky) a dnes psala, ze to spatne nese, ze na dvojcata nebyla pripravena a ze ji manzel rekl, ze ji s nima nebude pomahat, ze on je dost unavenej z prace....a ze jestli si mysli, ze je nezvladne at jde na potrat, chapete to, mozna to tak nemyslel, ale jak to muze vyslovit....a ze nebude pomahat, teda to je uplne nad moje uvazovani....ja sem chlap nosim kalhoty a vse co se tyka decek a domacnosti resis ty.....uaaaaaaaaa ja bych tomu meme dala, to by si za ramecek nedalllllllll
17. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa ahojky a kdy jdes na krev
17. jún 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa do toho se dostaneš, neboj :slight_smile: a jinak máš pravdu, lepší je být překvapený než zklamaný :wink:
17. jún 2011 o 19:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 no ja fakt nevim, jeste jsem nesysela, ze by to nekde ordinovali hned po vykonu, nejdriv tak od 3tiho dne, u nas at po 5ti....tak urcite vi co delaji, kazdy car ma jine postupy
17. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ježiši, tak to je mazec - na to skoro nevím, co napsat. no chudina holka! I tak jí to musí být strašně líto :frowning2:
17. jún 2011 o 19:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie hoj, na krev nechodím nikdy. Tedy ještě jsem nebyla. Máme to domluvené tak, že pokud se mě objeví na testu 2 čárky, tak mám zavolat a přijít. Pokud přijde menstruace, tak od 3 dne MS mám začít brát Clostil (který mám už potřetí). Od října 2010 bere každý den, od 15 dne Dphaston.
17. jún 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no já mám brát utroš 3x denně (ráno,poledne,večer po jídle) , tak jak jsem tam volala - to bylo tak ve 13.00, tak mi řekli, že mám ještě dnes vzít ty 3 utroše a zítra naběhnout normální režim. ale já si nakonec vzala jen po obědě a teď večer. ten třetí už nedám. - ono to asi uškodit nemůže
17. jún 2011 o 19:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 jo bydlim v uherskem hradisti.pockej sak ty di byla dnes pioprve na IUI.UVIDIS TREBA TO BUDE OK.
17. jún 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa no dnes mi mudr zrovna napsal datum, kdy mám dojít na krev - přesně za 14 dní - na žádnou MS čekat nemám
17. jún 2011 o 19:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa a kolikaty den mas po IUI.TAK JA JDU JESTE NA KREV VE CTVRTEK A PAK DASLI MESIC ASI NA DALSI POKUS
17. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 stejne je divne, ze ti rekli ze ho mas polykat, po IUI jsem se s tim nesetkala, vzdy rikaji zavadet...., samo kdyz treba v poledne to vzhledem z pracovnich duvodu nejde, tak ho slupnes.....me tedy po polykani bylo vzdy soufl........
@cuddle ona je chudina a on je totální ubožák, taktový názory, to je příšerný, vždyť to je tak nespravedlivé, co by jiný chlapi za to dali
@vannilie OK to nebude, manžel má astenospermii a já syndrom PCO :unamused: přirozeně jsme se snažili 5 let a nevěřím tomu, že to IUI spraví...
17. jún 2011 o 19:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 u nas v caru je to taky tak, 5 den po IUI se zacina s utrosem a ten se bere az do 14dne od IUI, kdy je kontrola v CAR a krev, a kdyz i pres nasezani utrose dorazi ms ma se volat a domluvit dal
17. jún 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa
@maa34
no jo nechapu, ja bych dvojcatka brala hned, vim, ze je to narocne, jak fyzicky, psychicky, tak financne, ale hlavne co ty deti chceme a takto by to bylo jednou ranou splneno :wink:
17. jún 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky take je me lito te holky.co ja bych dala za dvojcatka
17. jún 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie no, na IUI jsem byla.... 10. 6. 2011, měla jsem na UTZ 2 vajíčka (po Costilu) a den před IUI jsem byla na inijekci do břicha (nevím, nač je). Asi všechno, aby byla kvalitní ovulace. No, a s tou krví, to tak je. Nevím. Rozhodně ty to máš lepší. Krev je jistější.
17. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 no ja nemam diagnostikovane PCO, ale pomer hormonu taky nemam dobry mam 1:1 a PCO je 2:1 a spravne je 1:2 , spermio mame vyborne, problem je u me nepravidelna nebo presneji receno bez leku zadna ms, nemam ovulaci bez leku, Clostik uplne spatne na ten nereaguju vubec, mela jsem 1IUI s injekceme Fostimon, ale nemela jsem dostatecnou reakci, asi mala davka , takze do IUI jsme sli s folikem 16mm, coz je samo na prasknuti asi malo, ale stejne to IUI udelali.....nakonec jsem zmenila car kvuli pristupu a uctovani nejakych poplatku ktere se mi u IUI nezdali - stalo nas to celkem skoro 4 tis, ted mame novy car a dohodla jsem se na ivf, abych vedela jak jsem natom, kolik je foliku a jak to s nima bude po odberu - vajicka - zrala, nezrala, pac jinak bych iui mohla zkouset donekonecna....takto se uvidi jak to teda je, zacala jsem 10.6 dlouhy protokol na ivf, takze uvidime, zustala jsem tu i kdyz teda iui uz podstupovat nebudu....
17. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa pregnyl se aplikuje 36 hodin pred IUI - je to na dorzani vajicka ve foliku, aby praskl pokud je zraly presne k tomu IUI vykonu
17. jún 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ale fakt treba to vyjde.
17. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie a co to znamena ze mate takove problemy.ja to neznam
17. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa no a jak se citis a kdy budes testovat
17. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok