• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cuddle pregnyl im teda zabrani prasknut skor ?? :confused:
17. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak jestli máte SPG dobrý, tak to vyjít musí přece! upraví ti hormonální profil a to by v tom byl čert, aby to nevyšlo :wink: já na clostyl nereagovala skoro vůbec, tak jsem si píchala merional. S tím jsem měla 2 vajíčka. s CAR ve ZL jsem spokojená, do ničeho nás netlačí, automaticky objednali za 14 dní na krev, platila jsem 1500 na místě za zákrok a teď budeme čekat.
Ale byla jsem dnes na tom zákroku v 10.00 a ještě mě docela hodně bolí břicho, doktor mi tam prý nějak musel posouvat dělohu nebo co a skoro nemůžu chodit :frowning2:
17. jún 2011 o 20:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka no já bych řekla, že pregnyl se dává proto, že ovulace probíhá cca 14.-15. den a do té doby bereš stimulační hormony. ty právě dobereš před ovulací a tím pregnylem se přesně ta ovulace načasuje. teda já to tak chápu
17. jún 2011 o 20:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 to moze byt reakcia na spermie.. uvolnuju sa protalginy a tie sposobuju delozni stahy, mna bolela maternica po IUI cely den :wink:
17. jún 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa prave bojim, ci to stihli, lebo v den pichania pregnylu boli uz foliky,24,25mm. co je dost vela a v den zakroku uz bola zvysena teplota... :unamused: cize uz bolo po ovulke.
17. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka no douvám, že máš pravdu, protože je to fakt bolestivé, snad to brzy přejde. díky za podporu :wink:
17. jún 2011 o 20:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 do rana by to malo prejst.
17. jún 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka určitě to stihli, každému foliky rostou nějak jinak, já je měla 22mm, a doktoři určitě ví, co dělaj. takže tu ovulku dokážou tím pregnylem přesně načasovat, toho bych se nebála :slight_smile:
17. jún 2011 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka a čím větší, tím lepší :slight_smile:
17. jún 2011 o 20:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 dufajme :wink: :slight_smile: citala som viac pripadov, ked to nejak dodrbali... :pensive:
17. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie cítím se normálně. V den IUI jsem ležela s nohami nahoře a ještě 2 x jsme to raději pojistili. No a pak následující 2 dny jsem nenosila nic těžkého. Od té doby pracuji, chovám se normálně, výhýbám se zvedání těžkých věcí, dala jsem si i 2 vinné střiky. Testovat budu za 7 dní - což je 14 dnů po IUI a v den očekávané menstuace. Myslíš, že bych měla už teď cítit nějaké abnormality?
17. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a baštím mamavit a Eutherox (na ŠŽ) a Duphaston
17. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ja amm problemy s ovulaci bez prasku ji nemam
17. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa ja som si tiez dala po IUI cervene vinko. :wink:
17. jún 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa ja myslim ze ne.ze je to brzy.a odkud jsi.ja jdu ve ctvrtek jeste na krev protoze dnes to vypadalo tak na hranici.ale spis ne
17. jún 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak to ja presne nevim, ale pry se vzdy aplikuje 36 hodin pres IUI a melo by to byt tak, ze ty foliky prasknou tesne pred nebo po , ale me rikali, ze mi davaji pregnyl na dozrani vajicka....tak to presne rekli o tom, kdy a jak praskne pripadne folik nikdo nic nerikal
17. jún 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to já taky ne, škoda, že jsme to zjistili tak pozdě - ono 5 let je už dlouhá doba a já taky nejsem nejmladší :unamused: a ono i moje gynekoložka říkala, že mám moc vajíček (na to já, že super, ona mi nic nevysvětlila) a ono je to přímo naopak. Vůbec nikam na vyšetření mě neposlala a já žila s tím, že mám vajíček na rozdávání, tak paráda :confounded:
17. jún 2011 o 20:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ahojky a ty jsi byla kdy na IUI
17. jún 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka já červené taky užívám :grinning:
17. jún 2011 o 20:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 no tak u me to urcite neudelali dobre, ja mela nejvetsi folik 16mm v den IUI , proste u teto velikosti mi tvrdili, ze to staci a po IUI vysledcich mi rekli, ze jsem nemela reakci na leky jak byla potreba a ze foliky teda nevyrostly , tak aby tam bylo zrale vajicko, vidis a vykon presto udelali a nechali si zaplatit....takze je to tak nejak vselijak....

ale i kdyby ten folik praskl den predtim, tak ty spermie by si to vajicko nasly, to je asi fakt....
17. jún 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahoj, no mě dnes od odpoledne pobolívá břicho. Tak nevím, může to být tím duphastonem?? Nevíte někdo? Beru ho teď poprvé.
17. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no tak ja len dufam, ze vajko sa dozilo toho, kym k nemu prisli chlapci :grinning:
17. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ja jsem minuly rok chodila ke svemu gynekologovi a uzivala sem clostik dlouho ale stejne me to nepomohlo.
17. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ja som bola minuly piatok :slight_smile:
17. jún 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie no já jsem z Královéhradeckého kraje, chodím do Sanosu. Neboj se, když to nedopadne teď, tak musí někdy jindy a URČITĚ. (teď jsem jak můj manžel, já jsem vždy, jak na vlně, když dostanu M, tak brečím jako želva, třeba 2 dny, pak to některé měsíce zase zvládnu, někdy mě miminka nevadí, někdy mě vadí, někd mě těhotné a informace o dalších těhotných nevadí a někdy brečím jako blázen a manžel mě stále uklidňuje a říká, neboj, teď to nedopadlo, tak to dopadne příště, jenže nejde nám to už od 12/09)
17. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle hmm, tak to je blbý - víš, oni jsou v pohodě, oni jen vybíraj prachy, musíš to brát takhle. Mně mudr narovinu řekl, že 18mm je minimum. ono taky hodně záleží na doktorovi, jestli mu jde o pacienta nebo o prosperující CAR - třeba má z toho nějaký prémie, co my víme? :confounded:
17. jún 2011 o 20:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie tak to mě mrzí, že to nevyyšlo. Ale tak půjdeš hned do 2.IUI??
17. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 no ja si taky myslela kdyz jsem slysela cetne droben, ze je to dobry, az pozdeji mi vysvetlily, ze by to tak byt nemelo, ze spravne je 1 dominantni a z toho se uvolni vajicko a tohle je jen obrazek toho, ze tam neco neprobiha jak ma, ale jinak to neresim, mela jsem 6x stimulaci Clostikem postupne behem roku, zvysovane davky a az v novem caru mi rekli, ze na clostik vzhledem k pomeru mych hormonu nemuzu a nebudu nikdy reagovat, protoze se to miji ucinkem...no takze jsem rok papala hormony dalo by se rict uplne na nic, jakto ze jeden car dle vysledku hormonu laduje clostikem a jinde ti reknou, ze toto je pro mne uplne nevhodny lek, vzhledm k obsahu typu leku , ktery u me nevysila spravne informace.....
17. jún 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry me pobolivalo bricho vlastne celych 14 dnu, az jsem si rikala, jestli uz se mi to nezda.....
17. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok