• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Suzi inac taka osobna otazka ako veru tovje slecny ze chces mat dalsie mimi :wink:
18. nov 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek mas krasneho chlapecka, taky bych takoveho chtela :slight_smile:
18. nov 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek jsem po druhe vdana a chteli bychom spolu 2 deti,ale zatim se nedari ani jedno :frowning2: no a jak jsem psala touzim po chlapeckovi,ale i holcicku bych brala ted uz mi to je i jedno jen zdrave miminko :slight_smile:
18. nov 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necháváme to zatím bez
18. nov 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem ze si druhy x vydata. a uplne ti rozumiem ja by som zasa prijala slecnu ale teraz mi je to jedno hlavn enech to uz konecne vide.
Dakujem simonko je moje slniecko sme prvacikovia no a uzivame si to. ale on uz tiez asi 2rokytuzi po surodencovi a naposledy mi povedal ze by bol rad keby mu jezisko doniesol sestricku.....ach jo!!
18. nov 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba se zadari v novem domecku, v jinem prostredi jak se rika :dizzy_face:
18. nov 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak treba ho jezisek poslechne a budete uz mit vanoce ve ctyrech :slight_smile: moc bych Vam to prala...
Ja se na letosni vanoce netesim ,moje hoky odletaji do CR a my budeme sami.Poprve v zivote stravim vanoce bez deti... :frowning2: takze se netesim,ale manza mi rikal,ze mozna tady budeme tri :grinning:
18. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi novy ako novy byvame ta m uz 4roky ale vies zariadujeme postupne neda sa vsetko naraz.
uvidime hadam sa uz po tych rokoch zadari.
Tak to ma mrzi ale uvidis mozno ma manzel pravdu a uzijete si to... :slight_smile:
18. nov 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky koupali jste se po IUI nebo radeji jen sprchovali?Me nikdo nic nerekl ,tak se musim ptat Vas :slight_smile:
18. nov 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to jedno pokial si doma. Ja som sla minuly rok asi tyzden po iui na dovolenku a vsetko ok len povedali ze ked pojdem do bazenu mam si dat tampon.a dokonca ta IUi aj vysla..
18. nov 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek to platilo na pani_haf :slight_smile: ta ted bydli chvilku v novem domecku vid hafiku??? :wink: :wink: :wink:
18. nov 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek kolikrat uz jsi podstoupila IUI?Jak to vyslo takze potrat?Promin,ze jsem tak zvedava....
18. nov 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzzu - já se min týden jen sprchovala a bez intim mýdla :slight_smile:
pořád zařizujeme, ale máme to krásné :grinning: , jsme chlubil
18. nov 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hafiku jasne,ze jsi pysna na svuj domecek,kdyz ses na nem taky poradne nadrela :sunglasses: To ja jsem taky!On kdyz si to clovek buduje sam tak si toho take vic vazi..... :wink:
18. nov 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda ano, ael nám to stavil a firma na klíč, ale takové ty drbačky kolem musíš stejně sama :frowning2:
doufám, že ležíš nebo ti nasekám :grinning:
18. nov 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak chvilku lezim pak se chvilku projdu z loznice do kuchyne a pak zase lezim u pc...manza mi tady nechal dnes leptop nebo bych se asi unudila....a u pc sedet nemuzu a takhle mohu polehavat,ale berou me taky z toho lezeni zada....
no tak my jsme si domek koupili rozestaveny a dodelavali (jeste dodelavame) si vse sami....a usetrili jsme spoustu penez.
domcek doufam,ze jsem se Te nejak mym dotezem nedotkla :pensive:
18. nov 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my nejsme moc šikovní, tak jsme to zadali firmě, já jsme zručná tak akorát na takové ty domácí záležitosti typu háčkování, pletení, vyrábění ikeban,a le malata a cihly, to nedávám :frowning2:, je fakt, že dost přeplatíme, to je pravda :frowning2:((((
co ten domček dělá????
18. nov 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim rict,ze muj manza je teda sikovnej a ja se take nebojim prilozit ruku k dilu.Vymalovala jsem cely dum :grinning:
Ted uz nam zbyva jen natirat okna,ale to nechavame az na jaro...je to super mit svuj domek.Jses tam svou pani.
domcek nas opustila....
18. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neopustila len som mala pracu.
suzi tot je moja 5IUI. Prva skonccila potratom v 5tt, druah nic tretia skoncila MA v 8tt, stvrta nevysla a teraz uvidime.
18. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím, je to úplně skvělé, hlavně mě tu neruší žádní sousedi. Si představ, v bytě jsme měla sousedku s 2 letou holčičkou a ta, když zlibila, tak ji ta matka nechala na chodbě před dvěřmi a ta malá plakala a pořád, maminko, maminko, málem mi to srdce utrhlo, krkavčí matka :frowning2:, jinak se o ni hezky starala,a le s tímhle já nesouhlasím
18. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne ja ted apokial ma Simonko nastve ho poslem do svojej izby resp. ma zakaz pozerat dvd alebo ide vecer spat bez rozpravky.
18. nov 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek to je mi lito a ja TI moooc preji,aby TI to uz konecne ted VYSLO!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky ono je to s tou vychovou vazne tezke,ale poslat dite za dvere, to je normalne na hlavu.Divim se ,ze jsi to vydrzela ....to ja bych tam uz zvonila jak se znam :grinning: Ja posilala deti do rohu :grinning: ale jen tak na pet minut ja jsem v tehle vecech desne mekka.... :sweat_smile:
18. nov 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně, ale nestrkáš ho před dveře a neplače tam
já děti nemám, takže nemůžu soudit
18. nov 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To za nami jsou sousedi a ty jsou verici,a ty jejich deti to jsou chudaci...taky je dava ven vyplakat,ale je to des to poslouchat....taky je to "maminko" ,ale uplne takovy ten hystericky ,vzlykavy plac....ale ona ta zenska je chudak...ma 4 holcicky snad po roce za sebou(oni ty verici spolu soulozi jen za ucelem otehotneni ,jinak NE) tak mi je ji lito.Ja a moje sousedka jsme se ji kolikrat nabizely,ze by jsme ji ohlidali,ale to pry nejde..takze pomoc tezka :unamused:
18. nov 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hafiku ,ale muzes soudit,urcite uz mas predstavu o tom jak vychovavat svoje dite...Ja uz mam taky predstavu:ted to budu delat uplne jinak :wink:
18. nov 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ty věřící-silně znám. Jako mě by to asi zabilo to takhle slyšet :frowning2:
18. nov 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som tu naobedovana a mozeme makat dalje.
suzanna dik uvidime.
Inac tieto veci otm ze treba by t spolu len ked chceme dieta absolutne neuznavama to som veriaca teda.
18. nov 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, robia sa testy na stitnu zlazu? chodim do gin fiv, a mam uz prve IUI za sebou. ale nepytala som sa, ci mi robili testy na stitnu. mate s tym niektora skusenosti?
18. nov 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
artep urcite kdyz si o to pozadas tak ti ten test na stitnou zlazu udelaji... :wink:
18. nov 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bohužel netuším, ale kamarádka, která má s tím problém musela hned na testy, jak zjistila, že je těhu
18. nov 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok