• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no ja som nesla cez poistovnu, teda aspon mi nijake papiere na vyplnenie nedal ako pri IVF..
takze IUI robia v podstate sukromne, druhe centrum v KE ma dokonca za IUI 100 eur! :pensive:
17. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka mas 6 IUI zdarma, ale jen pokud mas sama ovulaci nebo jen clostik, jinak je to 6 x ten zakrok hrazeny, ale jen 3x za zivot mas narok na stimulacni leky pri IUI, pokud by jsi vycerpala 3 x leky, tak dalsi leky uz si na IUI platis cele sama, samo vidis , ze kazdy Car si k tomu kdyz stimulujes injekcema neco nauctuje, vedeni protokolu, katetr, doplatky za leky, takze nakonec stejne platis, i kdyz by to mela hradit pojistovna, nechaji te neco zaplatit, at maji hned penizky, je to ruzne car od caru, nekde nechteji nic , jinde platis....
17. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka mas 6 IUI zdarma, ale jen pokud mas sama ovulaci nebo jen clostik, jinak je to 6 x ten zakrok hrazeny, ale jen 3x za zivot mas narok na stimulacni leky pri IUI, pokud by jsi vycerpala 3 x leky, tak dalsi leky uz si na IUI platis cele sama, samo vidis , ze kazdy Car si k tomu kdyz stimulujes injekcema neco nauctuje, vedeni protokolu, katetr, doplatky za leky, takze nakonec stejne platis, i kdyz by to mela hradit pojistovna, nechaji te neco zaplatit, at maji hned penizky, je to ruzne car od caru, nekde nechteji nic , jinde platis....
holky, loučím se, mějte pěkný víkend. :slight_smile:
Já ho budu mít pracovní, tak až v neděli sem zas juknu.
ahojky
@verry já měla clostyl + pregny- jo doplatek tam byl, ale nijak dramatický - vše cca za 180,- kč
merional úplně zdarma, to mi dali v CAR - tam jsem neplatila ani lékárenský poplatek
zákrok IUI - 1500 na místě
17. jún 2011 o 21:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jj chapem. :confounded: chces dite-zaplat. kruty business.. ale co uz. :pensive:
17. jún 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to ze IUI nebo IVF a kolik pokusu a do jakeho veku hradi pojistovna je dane zakonem - to maji pak vsechny pojistovny stejne, rozdily jsou v tom jake pojistovny maji jake cary nasmlouvane - muze se stat, ze ten tvuj vybrany nespolupracuje s tvoji pojistovnou, nebo ze tva pojistovna zrovna nedoplaci ten typ leku, ktery tvuj car nejcasteji pouziva, ale leku je hodne, takze ti nabidnou treba ten co proplaci - rekla bych ze s VZP ma smlouvu kazdy Car a dle zkusenosti plati doplatky na vsechny zminovane leky bez problemu , ja zadnou zadost na pojistovnu nikdy o schvaleni leku nedavala, vse za me vyridil automaticky car....
@verry jo asi mas pravdu.sance je pak vetsi.nejradeji bych sla do umeleho oplodneni
@maa34 ano to je tak ja ma byt, jedno baleni pregnylu je cca 125 doplatek a poplatek za recept, clostik je bez doplatku na pojistovnu
tech 1500 to bude ten katetr a vedeni protokolu, leky mas narok na 2000 jednotek, merional je hrazen plne pojistovnou do teto vyse...
17. jún 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to nevím, co která pojišťovna hradí, mně doporučili kvůli tomu merionalu přejít k VZP
možná by to chtělo pozjišťovat
17. jún 2011 o 21:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle a ten merional máš hrazený každý měsíc na tolik jednotek? nebo je to nějaký součet?
17. jún 2011 o 21:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle dekuju za vysvetleni.asi mas pravdu.je to tak.nejradeji bych sla do umeleho oplodneni
17. jún 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 tak me rekli ve zline ze injekce zatim neni potreba,ze reaguju dobre na clostyl.zatim rikal ze nemam prechazet
17. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 ne ne to jsou prave uz ti stimulacni injekce na ty mas narok 3x v zivote pri IUI a 3x v zivode pro pripad IVF, je to 2000 IU Merional a Fostimon jsou bez doplatku, u Menopuru je nejaky mensi doplatek a pokud mas perove stimulacni leky - Puregon, Gonal tak tam je doplatek vic napr 5000,-
mas narok v tom jednom cyklu na 2000 IU - melo by to byt tak, ze ti daji 2000 IU pred stimulaci a kdyz ti zbyde zustanou ti a muzes je pak vyuzit dal , kdyz uz treba nemas narok od pojistovny..., samo muze se ti stat, ze ti 2000 IU nebude stacit a budes muset dokupovat, prevazne pri IVF kdy mas vyssi davky, ale ja doplacela i pri IUI
17. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie já když brala clostyl, tak taky nic o pojišťovně neříkali, jenže já potřebovala ten merional. U mojí ZPMV bych si to platila, ale u VZP ne -- ono to je podle léků, některá pojišťovna ti hradí tohle, některá tohle - jsem ještě zvědavá, co nás čeká za doplatky příště
17. jún 2011 o 21:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie pokud mas reakci na clostik, tak to neres, hlavni je aby tam byl 1-2 foliky dost velke k prasknuti a pak mas IUI 6x rocne zdarma, clostik bez doplatku - ladovat do sebe silnejsi injekcni hormony pak je blbost....samo zalezi kolik pokusu si ochotna absolvovat a zkouset, myslim, ze nejcasteji je uspech tak na 3ti IUI
sance IUI jsou uvadene jako 10-15%, u IVF muj Car uvadi uspesnost 1niho IVF na nejakych 55%, coz samo zni lip, ale taky to vic stoji...., ja jdu do IVF, pac potrebuju vedet jestli budu reagovat a jak vypada stav po odsati foliku, jestli jsou tam vajicka a dozrata...., pac jinak bych mohla mit 30 iui k nicemu
17. jún 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no jo ale ja jsme ZPMV
17. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no pak se v tom má člověk vyznat?
ale tobě samozřejmě děkuju za vysvětlení, ale je to docela náročné se v tom jen vyznat :confounded:
holky, dnes to balím, přeju VŠEM KRÁSNÝ A POHODOVÝ PÁTEK, papa a díky za diskusi s vámi :slight_smile:
17. jún 2011 o 21:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle JO MAM KRASNOU REAKCI NAclostik.yźatim to resit nebudu.jo je me jasne ze IFV je drazsi a o dost.jak oni vypocitaji cenu kolik vas to bude stat.no ja uvidim tento 2pokus jak to vyjde.a pak se rozhodnu jak dal
17. jún 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 jo preasne tak.take dekuji za diskusi.papa
17. jún 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 ahoj jak to s tebou vypada
17. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preji vam krasny patek.mejte se krasne papa :slight_smile:
17. jún 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie mame predpoklad 15-20 tis dle toho jak dopadne odber vajicek a kolik jich bude, takze uvidim
17. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Červen

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 = 1.6.= 1.IUI
maa34 = 17.6. = 1.IUI
snazilka14 =
janulka1980 =

Červenec

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011
18. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!

vy jste se teda rozepsaly :slight_smile: nestačím ani dočítat!!jsem ráda,že to tu tak žije :grinning:

cuddle:teda ta těhotná známá,co čeká ty dvojčátka,tak to mám fakt dost z toho jejího manžela,děs!!! :angry:

holky,které se k nám chcete přidat,tak se připište do tabulky :slight_smile:

já mám prac.víkend,tak jdu makat.
mějte se pěkně!!
18. jún 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag me kdyby toto rekl doma manzel, tak se s nim nebavi ani futra od vchodovych dveri do domu.....no hlavne na psychice to asi neprida... :unamused:
18. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:to teda jo.nedovedu si představit,že by mi tohle řekl můj manžel!! :angry:
já bych dvojčátka brala,aspoň by to bylo jedním vrzem,i když to teda musí být masakr,ale zase lepší než trojčátka
:grinning:

18. jún 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
18. jún 2011 o 18:43 • luciasek83
ČERVEN:

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI
maa34 - 17.6. = 1.IUI
snazilka14 -
janulka1980 -

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011
19. jún 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko!!

zuzy:nebudeš dnes testovat?nebo kdy to máš v plánu?na krev jsi objednaná až po 3.týdnech?

já dnes makám a zítra ráno jedu do Caru pro Clostyl.tak jsem zvědavá,co mi po Clostylu tentokrát naroste :wink:
19. jún 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannillie:ty se nechceš přidat do tabulky?klidně tě tam dám,když mi napíšeš,co tam mám napsat :slight_smile: nepamatuju si to přesně.
19. jún 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok