• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag Ahoj, já jsem děsnej srab, testovat se dost bojím, protože tuším to zklamání, tak ještě vyčkávám. U minulýho těhu jsem měla 14 den po styku takovou slabší čárku, tak si říkám, že zkusím ještě pár dnů vydržet.
Spíš čekám, co udělá Utroš, jestli i přesto se mi to spustí a nebo to budu brát ještě 10 dnů, pak vysadím a pak teprve MS dorazí.
Fakt mě štve, že ho mám brát tak dlouho. V papírech mám napsáno, že test si mám udělat až 29.6. ( teda 3 týdny po IUI) a to i v případě MS. Jenže já v případě MS si okamžitě volám a objednávám se na třetí den na injekce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na krev mě vůbec nezvali, jen kdybych měla pozit. test, tak mám zavolat a asi by odběr krve byl.
19. jún 2011 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky :dizzy_face:
19. jún 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj, jak bylo?
19. jún 2011 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem zpátky Odpočatá, trošku lítostivá, že jsem si neužila kaňoning, hydrospeed ani kajak, odpočinutá s welnes. Trošku vystresovaná, že jsem byla v sauně (mamka mě uklidnila, že 4 denní buňce to nemůže vadit, mám mít normální režim a bylo mi fajn), ale hlavně zpátky :dizzy_face: .
U řeky Soči jsem na břehu našla kamínek ve tvaru srdce, a dneska při venčení jsem občas mrkla do trávy a na dvakrát jsem zahlídla (a samozřejmě urvala) 2 čtyřlístky, takže celkem 4. A to už je hledám od září . co je tady nového? chyběly jste mi. Až dám dokupy fotky, tak nějakou hodím :wink:
19. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 jo s tou saunou to je v pohodě, kamarádka byla asi v 8 týdnu těhu v sauně a až po tom, co vylezla, jí došlo, že se tohle asi nemá. no ale její chlapeček je v pohodě.

Jeee takovýho štěstí, to je hezký, tak třeba je to znamení. :wink: Za to mě nic není, příznak ani jeden, tak jsem skeptická.
19. jún 2011 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leena:tak to jste si to užili!!! :slight_smile: fotky nějaké určitě vlož,jsme zvědavé :slight_smile:

zuzanka:jsi dobrá,že to vydržíš :slight_smile: já to nevydržela. :slight_smile: však když budeš moc zvědavá,tak v týdnu můžeš testnout :slight_smile: 14dní po IUI už by tam určitě něco bylo!!!tak držím palce!!!

to u nás v Caru automaticky objednávají 14dní po IUI na krev.a když nic,tak vysadíš Utoš a všechny ty léky a čekáš na ms.
19. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka26 za tu saunu děkuju. Mě sjela jedna kolegyně, co to věděla (taková sucharka nepříjemná) a já celou noc kvůli tomu nespala :unamused: . Ale už jsem se uklidnila, stejný názor jsem slyšela od více lidí :slight_smile:. Příznaky žádné mít nemusíš :wink: Teplotu asi neměříš, viď? Kollikátý jsi vůbec DPO? chápu, že se bojíš testovat, ale není lepší ta jistota, než nejistota a přemýšlení? :wink:
19. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás v CAR taky píšou 3 týdny, ale dodržet je asi nehodlám :slight_smile:
19. jún 2011 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 já vím, to víš, že časem testnu, ale myslím, že dnes je ještě fakt brzo.
3 týdny taky nehodlám držet, spíš se bojím, že test bude negativní, ale díky utroši se mi to natáhne o ten týden, jak chtějí v CARu, pak jho vysadím a MS příjde za 2 dny, jak to bývá.
19. jún 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka26 já bych se bála, že 10 DPO je taky ještě brzy (jestli dobře počítám), to je fakt :wink:
19. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanka:vidíš,i podle teploty bys to mohla poznat :wink: ,jak píše leena.
19. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag jenže právě teplotu neměřím kvůli tomu Utrogestanu, protože ten jí fakt zvyšuje :unamused:
No uvidím, počkám 2 dny, jestli vydržím. :confounded:
19. jún 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj,to je celkem brzy.já zkoušela 11 nebo 12DPO :wink: tak ještě vydrž!! :slight_smile:
19. jún 2011 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka26 navyšuje, ale né zase o tolik, aby z toho nebylo nic poznat. navyšuje tak o 0,1 stupně. Dost holek měří i s progesteronem. Na fertilitifriend je takových grafů stovky
19. jún 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
@leeena_4 tak sis krásně odpočnula, ty joo a ty 4lístky to je dobré znamení :dizzy_face: A jak ti je ??? Mě ti bolelo břicho v pátek odpoledne a včera zas..nevím jestli to není nahodou tím Dupíkem
@zuzanka26 si ještě netestla??? to bych nevydržela. Jak ti je?? Máš nějaké příznaky?
zuzanka:já jsem min.měsíc měřila a i když jsem začala 16DC brát Utrogestan,tak jsem měla teplotu dole a až myslím 19DC mně graf vyznačil ovulku,tak nevím.to je fuk :slight_smile:
dva dny ještě vydržíš :grinning:
@verry já ti neumím říct, co je objektivní bolení břicha a co si sugeruju. v pátek mě taky večer pobolíval podbřišek a myslím, že i v sobotu, ale co to bylo, nevím :angry: . To se asi dozvíme až za týden :grinning: Jinak mi začínají klasicky citlivět prsa, ale to mám vždycky z utroše. Takže taky nic nevím :wink:
19. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@verry když já už minulý cykly testovala tolikrát, a teď se bojím, že mě to sebere a budu zase řvát a závidět všem okolo.
Tak čekám, no, i když sama nevím, co je lepší.
:pensive:
19. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leena:teď jsi mi to vzala z pusy :grinning:
19. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já jsem si zakázala teď jít do lékárny, protože jakmile si koupím test, hned si ho udělám, to je jasný. :sweat_smile:
19. jún 2011 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 mě prsa zatím nic nedělají :unamused: ale taky jednou je mám citlivý a podruhý zas ne je to u mě jak kdy. Takže uvidíme za tejden. :confused:
@zuzanka26 aha,ted čtu že jsi 10den po, no asi zejtra už by tam mohlo něco být.. :dizzy_face: a jak ti je??
19. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanka: :slight_smile: nedivím se ti,to bych taky nevydržela. :wink: ale fakt aspoň den dva ještě vydrž,aby to nebyla náhodou ještě druhá čárka z Pregnylu :unamused: moc držím palce!!!bylo by to fajn,kdyby ti to vyšlo hned na poprvé!!!
19. jún 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@verry právě že nijak. prsa nic a každý den mě zabolí aspon chvilku břicho jako na MS.
Já jsem dnes 11 DPO ( po IUI), jestli dobře počítám, byla jsem 8.6.
Teď zase teším, jestli mi ten folík 22 mm nepraskl už třeba 5.6. nebo 6.6. a jestli mohl do středy (8.6.) naopak ten, co měl 16,5 mm, nooooo jsem fakt prdlá, nesmím na to vůbec myslet.
19. jún 2011 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka26 tak děsy o dřív prasknutých folících mám taky a myslím, že je nás mnohem víc :wink: :grinning:
@verry takže jsme na tom úúúplně stejně :-d víme kulový :grinning:
@miskag :wink:
19. jún 2011 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka26 aha tak 11DPO, tak to bych si testla. Ale to je na tobě. Nemysli na to co kdy prasklo, Dr. musí přesně vědět co a kdy.. :sweat_smile:
19. jún 2011 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzanka:11DPO jsem už taky testovala a měla jsem dušíka slabounkého :wink: ale nechci tě tady přemlouvat :grinning:
když testneš zítra,tak to bude víc vidět a budeš mít větší jistotu a taky po ránu je to lepší :wink:

jaký používáte test?já měla ten Mamatest10.
19. jún 2011 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag nemas foto tihi dusika ?? na ten 11 dpo ??
19. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauritka:měla jsem to vyfocené,ale jak se to nakonec nepodařilo,tak jsem to ze smutku všechno vymazala :frowning2:
ale zkusím se kuknout do diskuze,dávala jsem ho tam.když to najdu,dám to sem :wink:
19. jún 2011 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag dakujem a co sa stalo ?? :unamused:
19. jún 2011 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. jún 2011 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok