• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag tak ten bol krasny :dizzy_face: a co potom ?? mala si MA ?
19. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka:tak jsem to našla.ten první je 11DPO a ten pod ním o den později.
bohužel jsme v 5.týdnu zjistili,že se podle hcg mimi nevyvíjí,tak z toho nic nebylo :frowning2: te´d jsme měli dva měsíce pauzu a další cyklus už jdeme na to znovu.zítra si jedu pro Clostyl na stimulaci :slight_smile:
19. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag to mi je luto, mne sa zdalo podbne, ale po IVF a KET :frowning2: v 8tt-
19. jún 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem taky měla jeden potrat před Sárinkou, ale to mi bohužel zjistili až ve 13 tt :frowning2:
Snad na to jediný pozitivní je, že se to vůbec nějak povedlo, i když to třeba špatně skončilo, protože je vidět, že jednou se to povede už úplně, až do konce. :wink:
19. jún 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka:jezdila jsem každý týden na krev a hcg pomalu klesalo,v děloze nic nebylo,tak jsem nemusela ani na revizi.dostala jsem pak vyvolávací injekci na ms a dva cykly mi dr doporučil pauzu,aby se z toho tělo trochu dostalo a te´d už se těšíme na druhý pokus :slight_smile:
19. jún 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka,zuzanka:to mě moc mrzí :frowning2: taky jste si prožily svoje,tak te´d už to musí být jenom lepší a konečně se nám to určitě povede!!!! :slight_smile:
19. jún 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proto říkám, když se vám povede otěhotnět, nenechte se odbýt a nechte si každé dva týdny udělat ultrazvuk.
tenkrát jsem byla v 9 tt na ultrazvuku, měla jsem i srdíčko, vše jak má být a za 4 týdny jsem šla na kontrolu a tam už bez srdeční akce a doktor řekl, že velikostně to odpovídá tomu 9tt, takže jsem 4 týdny nosila mrtvý plod v sobě, no pocit na zvracení. :pensive:
19. jún 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ale ked je nieco zle, tak ani kontroly nepomozu, som za to, aby to radej odislo co najskor.. ako potom... :pensive:
19. jún 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,taky jsem si říkala,že bylo něco špatně a že je lepší,když se to stalo hned na začátku než pak třeba v 5.měsíci :frowning2:

ale my jsme ženské silné :wink: ,oklepeme se z toho a jedeme dál!!!!miminko za to všechno stojí a já věřím,že se nakonec všechny dočkáme!!! :slight_smile:
19. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to máte pravdu holky. Ale představte si že tu maáme ve městě holčinu, která potratila jednou 6. měsíci a podruhý v 8. měsíci.- podruhý si to prej zavinila sama, bylo před vánnoci a ona se dala do mytí oken a věšela záclony, malýmu se obtočila šnura okolo krku.. no síla to je. Každopadne teď už má 2 zdravé dětičky. Ale ty potraty takhle dlouho, to fakt musí být blbý zážitek.. :cry:
19. jún 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a vy ste mali dobre spermio ?
19. jún 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka ahoj moja uz ste bolo na IUI alebo ako??? my ideme zajtra na konzultaciu
19. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kararinkabrnka no som len 10 dpo a klesla som, rano som daval ducha. :slight_smile: tak neviem...
19. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka juuuuj moaj siiiiiiiilno na teba mysliiim mas aj foto dusika???? urcite sa to podarilooooooo :D juxuuuu
19. jún 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, hoci uz vcera skoro nic nebolo, moze este sarapatiti pregnyl :slight_smile:
19. jún 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak já teď byla na záchodě a vypadá to, že už jsem to dostala. :frowning2: nevím, co mám teda dělat
19. jún 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 fakt??
19. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka heeej :D my ideme zajtra do Ba zacinaju sa vo mne odohravat zmiesane pocity....
19. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 nemůže to být jen špinění? :wink:
19. jún 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no pochybuju, že by to bylo jen špinění. Volala jsem do Caru co mám dělat a sestra začala takový to klasický, že těhotná být můžu, a že mám vydržet do testu příští týden,ale já jsem jí řekla, že jsem chtěla od 3. dne zase začít píchat injekce, tak prý mám zavolat za hodinu, až tam bude nějakej doktor. Ach jo :pensive:
19. jún 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 a je to silné? jasně červené? sorry, ta podrobnosti, ale pokud je to jen slabé a nahnědlé, tak to jen špinění. kolikátý DPO normálně dostáváš mrchu?
19. jún 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 třeba se to nerozjede
19. jún 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nevím. Já nedokážu vlastně ani na tohle normálně odpovědět. Protože za poslední rok jsem ani neměřila, a asi jsem neměla ovulaci. Myslím ale, že před několika lety, když jsem se snažila o první dítě, tak jsem řešila, že mám tu druhou fázi cyklu takhle krátkou. No je to jasně červené, ale je to zatím trochu, tak uvidím, jak se to rozjede.
Ještě mě napadlo, když jsem měla v neděli 5.6. už 22 mm, tak třeba to prasklo dřív a dnes bych byla už 14 den po prasknutí, pak by to souhlasilo. No takže vím prd. asi tak.
19. jún 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já jsem na tom stejně - vůbec nevím, jakou mám luteální fázi, protože jí budumít teď poprvé :wink:. Jinak pokud jsi ji měla krátkou, tak to ani nemusí být 14 dpo. Zkus nepanikařit a počkat, jak se to vyvine, není nic ztraceno :wink:. Za 1DC se stejně počítá, až když se mrcha rozjede a je to celý den :wink:
19. jún 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
19. jún 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky.byla jsem na 1 IUI 3.cervna a vypada to ze to nevyslo.bohuzel.ve ctvrtek jdu jeste na krev.dasli nas ceka v cervenci
19. jún 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 me teda na IUI rikali, ze ted 14 dnu nesaunovat, nesolarkovat - primo v tom papiru to meli napsano, ale tak oni vetsinou radeji vsechno zakazou , aby byli z obliga....., hlavneze sis to uzila
19. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle mě do papírů napsali normální režim. Asi to saunování nebylo ideální, ale nikdo mi nic nezakázal a já se citila super během i po saunování, ani jsem to do teď o té sauně neslyšela. Říkám si, že čtyřdenní buňce to fakt nemohlo ublížit, i kdyby tam byla :grinning:. a taky jestli se to má stát, stane se to a jestli ne, nemá smysl nad tím dumat.
19. jún 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok