• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zuzanka26 hele tak zkus ten tes, ten by ti uz mel prozradit, budes mit vetsi jistotku a kdyztak bych zitra naklusala do caru at ti udelaj test z krve a pripadne by ti dali hned nove leky
19. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já jsem teda úplně zmatená. volala jsem zase do Caru, co mám teda dělat a sestra mi řekla, že musím dodržet ten režim, tzn. počkat do příští středy, pak udělat test a když bude negativní, tak teprve pak zavolat. říkala jsem jí, že jsem ale měla píchat injekce zase hned příští cyklus a ona byla neoblomná, že prej to se stihne???? já už teda fakt nevím.
19. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to teda vůbec netuším, jestli mám pokračovat v tom Utrogestanu?????
19. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 to je nějká blbost. A proč jsi mluvila zase se sestrou? ta tomu určitě pořádně nerozumí, počkala bych na doktora a hlavně, jestli se to rozjede :wink:
19. jún 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatím se to nerozjelo. tak já tam budu muset asi ještě jednou zavolat. asi si budou myslet, že jsem nějaká divná. :grinning:
19. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 dneska už to nech, počkej do zítra, jak se to vyvine, ať tam nevoláš každou hodinu :wink:
19. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 vzdyt to je postaveny na hlavu, by se ti rozjela ms, tak proc se budes ladovat utorsem a pujdes na test o tyden pozdeji, kdyz uz je jasne, ze tento cyklus nemuzes zacit, pak je pozde...., takze bys mesic promarnila...., sestricka ma myslim natrenovanou jednu vetu a je jedno kdo vola a ohledne ceho... :unamused:
19. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka:manžel má spermio ok,oba jsme ok,ale já si myslím,že nemám ovulaci,jen po injekcích a teď jsem zvědavá,jak mi zabere Clostyl místo injekcí :unamused:

zuzanka:ach jo.třeba není ještě všechno ztracené.ale ta sestra je teda divná.
přece z krve už ti to zjistí,jestli jsi těhu nebo ne a můžeš se vrhnout zrovna na další cyklus.
já bych tam ještě zavolala a řekla,že chci mluvit s doktorem.zítra bys mohla na krev a vysadit utroš a začít pak zrovna znovu stimulovat.
nenech se odbýt!!!! :wink: platíme si za to,tak co!!! :angry:
19. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN:

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI
snazilka14 -
janulka1980 -

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011
19. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vally:a jak ty?ty nás teda napínáš :slight_smile:
19. jún 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag dekuju o zapsani.vally nas napina :wink:
19. jún 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ja ted cekam jak se to vse rozjede.utros uz neberu.uvidime
19. jún 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem tam ještě jednou zavolala a prý už tam nikdo není, až zítra ráno. ale MS se mi teda rozjela naplno. a utrogestan si tím pádem zavádět nebudu, když přece krvácím ne?
19. jún 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já bych zkusila ten test. Jestli tam něco bude, zobala bych utroš dál, pokud ne, vysadila bych. Drž se :wink:
19. jún 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:nemáš zač :wink: jj,napíná,snad se brzy ozve s dobrými zprávami :slight_smile:

zuzanka:ach jo :angry: asi bych ho už taky nejedla.a kdyby náhodou,tak když vynecháš den,nic se nestane :wink:
zítra si zajeď k dr.pro jistotu ti určitě vezmou krev a když nic,můžeš zrovna na další cyklus.bude mít injekce nebo léky?
19. jún 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo napina nas.ja ted momentalne cekam na mrchu.utrogestan neberu od patku.a dalsi pokus asi za mesic
19. jún 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:a tento cyklus už další pokus nestihnete?
19. jún 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty jedes zitra pro clostyl :wink:
19. jún 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no ja prave nevim.ve ctvrtek jdu jeste na krev.tak se s panem doktorem domluvim.ted by mely prijit mesicky nebo se stane zazrak,ale neverim tomu.a muze se hned znovu,
19. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:zázraky se dějí!!! :slight_smile: na kolik hodin tam jdeš?třeba se potkáme :wink: já na 8.15h
19. jún 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolikrát jsem si už říkala,jestli jsem tam nepotkala někoho z diskuze :grinning:
19. jún 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a za jak dlouho po vysazeni utrogestanu prijde mrcha
19. jún 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo to je fakt.ja jdu ve ctvrtek na 9.hod
19. jún 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:hned jak jsem to napsala,tak jsem si uvědomila,že jsi psala čtvrtek :grinning: promiň.

já s utrošem moc zkušenost nemám.vždy jsem na cyklus brala Proveru.teď jsem měla utroš poprvé a dostala jsem ms ještě když jsem ho brala :wink: takže ti moc neporadím.
ale pamatuju si,že holky psaly,že třeba i hned na druhý den :wink: nebo do dvou dnů.tak uvidíš.

já celkově s tou mojí ms bojuju už dva roky.vlastně od vysazení HA :angry: :slight_smile:
19. jún 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie já jí dostala až asi 11. den, ale to není moc směroplatné, páč mám PCO a kromě tohohle cyklu samé anovuláky. Ale většinou to holky dostanou do 3. dnů :wink:
19. jún 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ale ty jedes do zlina zitra .ja ve ctvrtek
19. jún 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie: :grinning: nestíháme se dočítat :slight_smile:
19. jún 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo vsak jo uvidim kdy prijde.ale myslim si ze urcite prijde.ta krev bude jen pro kontrolu.a teoreticky bych mohla jiz tento tyden zacat brat clostyl ze jo
19. jún 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo jasne.a co zname ze mas PCO,jsem neznala :slight_smile:
19. jún 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok