• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@vannilie mám polycystické vaječníky, na vaječnících dohromady asi 30 vajíček, všechna pokryta slupkou, která jim nedovoluje růst, takže bez hormonů žádná ms a bez injekcí žádná ovu :wink:
19. jún 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha uz to vim.dekuju za informace. :wink:
19. jún 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vally jak jsi na tom napinas nas a moc :grinning:
19. jún 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:já myslím,že bys mohla hned brát Closty,však uvidíš ve čtvrtek,co ti dr řekne a jak dopadneš!

leena:vidíš,jak PCO nemám a s ms mám pořád problémy.taky jen po hormonech a když ji dostanu,tak jen úplně slabou.při braní HA jsem to měla normálně.
a s ovulkou na tom nejsem o moc líp :angry: :slight_smile:

aspoň,že nám doktoři umí pomoct!! :slight_smile:
19. jún 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag je to záhada, to lidské tělo. Mě to při HA taky chodilo naprosto normálně, ale to u PCO bývá, zhorší se to krátce po vysazení HA. Ono je to celkem jedno, čím to je. Mě stejně nezjistili, co to PCO způsobuje, takže ho ani neléčí, jen si píchám injekce a tenhle cyklus mi poprvé dorostli folíci :dizzy_face: ale až po zvýšení dávek Puregonu, minule taky nic. Když mi teď řekli, že tam něco roste a že je to na IUI, tak jsem brečela radostí, po roce aspoň vejce :grinning:
19. jún 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag dekuju.jo uvidim ve ctvrtek.zitra jdu do prace.ja mam take problemy s ovulaci.bez prasku ji nemam.
19. jún 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je moc krasne.jsem rada za tebe :slight_smile:
19. jún 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky byly jste i na laparoskopii
19. jún 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:člověk se už v naší situaci raduje i z maličkostí,že?!
já jsem úplně slavila,že po půl roce od vysazení HA mi vůbec došla ms :wink: pak jsem brala Clostyl a po něm mi vajíčka nerostly a teď po prvních injekcích Merionalu jsem měla krásné veliké 3vajíčka,takže taky radost.
tak jsem zvědavá,jestli po roce,co jsem brala naposled Clostyl,na něj budu reagovat nebo pořád ne.
to budu fakt moc zvědavá na utz :wink:
19. jún 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě hrozila laparka teď, kdyby zase nic nenarostlo, tak už jsme domlouvali termín, ale vaječníky se vzpoamatovali, uvidíme, co bude dál, možná mě ta laparka (u mě kvůli drillingu) čeká. Průchodnost vejcovodů mi dělali metodou HyCoSy :wink:
@vannilie děkuju, však víš, jaká to je radost :wink:
19. jún 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:já jsem byla letos v únoru.vše bylo ok.šla jsem tam původně hlavně kvůli cystě,která se nakonec stejně před operací ztratila :wink: asi odešla s poslední ms.v nemocnici ji při předoperačním utz marně dr hledal :grinning: byla už fuč!!
19. jún 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo presne tak.take jsme zvedava na ctvrtek.ale myslim ze dalsi pokus je jisty
19. jún 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ja jsme byla letos v dubnu.me nasli malinke lozisko endometriozy a pak jsem emla strevo prilepene na levem vajecniku
19. jún 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 uvidis vse bude ok.laparka je v pohode prezila jsem to :wink:
19. jún 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie děkuju, já se toho ani nebojím, jen jsem doufala, že vaječníky začnou pracovat a začali, tak doufám, že se nezaseknou :wink: . Když jo, tak díky bohu, že ten drilling existuje :slight_smile:
19. jún 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tak aspoň to máš vše dané dopořádku,po té laparce.já jsem na ni jít nechtěla.nikdy jsem na operaci nebyla,tak jsem z toho měla strach.ale jsem ráda,že to mám za sebou.stejně by mi to vrtalo v hlavě,když nám to nejde takovou dobu,že je něco špatně a nakonec bych na ni stejně šla.

byla jsi v nemocnici u vás v Hradišti?já byla ve Zlíně v Atlasu a personál byl úplně super.sestřičky zlaté,tak jsem byla spokojená.jen byla chřip.epidemie,tak byl zákaz návštěv,ale uteklo to,pořád jsem pospávala,šak to znáš :slight_smile:
4den mě pustili.3.den po operaci a tebe?
19. jún 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ja jsem byla take ve Zline v Atlasu.a super personal.jo prijela jsem ve ctvrtek a v nedeli rano me pustili
19. jún 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to bude vse ok.uvidis
19. jún 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:jj,byly moc fajn,ale doufám,že už tam nebudu muset!! :grinning: :wink:
19. jún 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jojo ja si taky myslim, kdyz normalne otehotnis, nekdo to zjisti az po 2-3 mesicich a mezitim dela uplne vsechno a nic se nestane, takze to omezovani a nedelani nic a nohama nahore neni asi uplne dobra volba
19. jún 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo to je fakt.ale presne tak doufam ze tam nebudu uz muset :slight_smile:
19. jún 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ja dostala do 4 dnu po vysazeni utrose
19. jún 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jojo dekuju.ja to take tak vidim.bohuzel nevyslo to.
19. jún 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag akorad nevim proc mam jit jeste ve ctvrtek na krev
19. jún 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:asi chtějí mít jistotu,nevím :unamused: je dost případů,že jsou ženské těhotné a mají normálně ms,tak asi pro to.

tak já už to pomalu balím,přeju hezký zbytek neděle.my čekáme večer návštěvu,tak musím něco nachystat :slight_smile:
19. jún 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jojo dekuju.mej se pekne papa :slight_smile:
19. jún 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak už jsem se rozhodla, jak to udělám. zítra se objednám na úterý jako zase na injekce, na to mi nemůžou nic říct a v úterý to proberu s doktorem, jak se postupuje.
Přeju aspoň všem tady aby to dobře zvládly a aby to skončilo krásnýma zdravýma miminkama. :wink:
19. jún 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle @vannilie :dizzy_face: děkuju zlatíčka :dizzy_face:
@zuzanka26 to víš, že se objednej a sestřičce by mělo být jedno proč, prostě chceš k doktorovi a nazdar, na to máš plné právo :wink: doufám, že se to ještě nerozjelo :wink:
19. jún 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok