• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 jo rozjelo, mám normální MS. jen prostě nevím, jestli je teda lepší mezi jednotivýma IUI nechat proběhnout měsíc a nebo hned pokračovat , jestli se to u injekcí takhle dělá. polde toho, jak tenhle CAR postupuje, se asi ta pauza dělá
Každopádně, celkově je tenhle cyklus asi můj nejkratší v životě, jen 26 dnů. :confounded:
19. jún 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naštvala mě tchyně, volala jsem jí, že mi to nevyšlo a ona nasadila tak tragický tón a řekla mi, že už s tím počítala. Měla jsem chuť jí říct, že je blbá. :frowning2:
19. jún 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já jsem domluvená se svojí doktorkou v CARu, že když to nevyjde, tak hned 2 DC začínáme novou stimulku a minulý měsíc jsem taky stimulovala injekcema, takže záleží na tom, jak se cítíš :wink: Tchýně fakt nemá kouska taktu :unamused:
19. jún 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 díky, tak to já to zkusím hned začít. nevím, třeba je lepší pro tělo si odpočinout, uvidím, jak to dopadne. už se aspoň nebudu bát píchání. :slight_smile:
19. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, teď mi došlo, co jsem napsala, samozřejmě myslím injekce :grinning:
19. jún 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 no já si zase říkám, že jsou vaječníky rozcvičené, že to půjde líp :wink:
19. jún 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
19. jún 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja jdu ve ctvrtek na krev protoze se to panu doktorovi nezdalo ale spis se to nepodarilo.ocekavam mrchu tento tyden a asi reknu panu doktorovi ze pujdeme opet do toho
19. jún 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to je dobře, že na tebe chtějí pořádně dohlédnout, a pokud opravdu nic, tak hurá do dalšího pokusu :wink:
20. jún 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
já jsem naštvaná pěkně. Dělala jsem si test, je to fakt negativní. Ale MS mám divnou, daleko slabší než obvykle. Tak jsem volala do CARu, že chci zase rozpis léků a tam mi řekli, že o ně nemám zažádáno! přitom, když jsem byla na inseminaci, ještě jsem jim zdůrazňovala, že je chci objednat pro případ, že se to nepovede a oni říkali, ano, už vám o ně žádáme.
Sestra mě zase sprdla, co se objednávám, když mám si dělat test až příští středu. Nakonec mě objednala k nějaký jiný doktorce na pátek, že se s ní mám domluvit.
Tak proč mi teda tvrdili, že jde jít hned na další IUI? Jsem z toho fakt zmatená.
20. jún 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak ono je ještě brzo to zabalit, pokud to je divná mrcha a jsi jen 12 DPO, tak to nemusí být fakt nic ztraceno. Ale nechápu, proč dělají takové štráchy s tím, že chceš přijít? :angry: Kam chodíš?
20. jún 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 chodím do Pronatalu v Praze. No nevím, je mi to celý divný, zeptám se teda pak doktorky.
Ale naštvali mě. jako kdybych to nedostala, tak neřeknu, ale takhle mi to příjde jasný.
Spíš mě mrzí, že se zase nebude měsíc nic dít a budu mít anovulák kdo ví, jak dlouhý. :unamused:
20. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já tě úplně chápu, já bych taky měla šíleně dlouhý anovulák, bez stimulky. V Pronatalu jsou prý ty sestřičky protivné. Já bych asi byla asertivní a na tvrdo jí řekla, že nutnost a čas návštěvy má určovat lékař a né recepční, nebo sestra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já vím, ale i tak si myslím, že dostanu vynadáno v pátek od té doktorky, proč tam lezu tak brzo, když ještě to nejsou ani tři týdny, jak mi řekli.
No prostě mě štvou,ale nedá se nic dělat.
20. jún 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak hele: když se necháš, dostaneš vynadáno, když ji asertivně řekneš, že máš nárok na kontrolu, tak se sklidní :wink:. Je to o tom, co si člověk nechá líbit a oni jsou tu pro nás :wink:
20. jún 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@zuzanka26 ty jo to je pristup, hele ja jsem rada, ze jsem byla na krvi, pak dorazila ms za 3dny nebo jak, protoze cekat nez uplyne jejich stanovena doba, pak uz mas po ms a cekas dalsi mesic vlastne zbytecne nez dorazi, v mem pripade klidne i pul roku, takze mezitim bych musela zase ke svoji gyndarce, at mi da leky, aby dostazila ms, pak teda hura zase do CAR at muze zacit stimulka, takto zacnes hned a je to, no ja nevim co delaji s tim schvalenim leku, ja teda o tom neslysela - rano jsem sla na ultrazvuk, krev, v 1 jsem mela dojit, tam mi rekli vysledky ultrazvuku - neni cysta nic nebrani, krev v poradku, hladina hormonu takova, nasadime 2 davky fostimonu, tady mate 20 ampuli, sestricka vam ukaze aplikaci, zde podepiste, ze jste prevzala leky, za 5 dnu kontrolni krev, ultrazvuk - nashledanou, ani slovo o pojistovne, schvalovani atd.....
20. jún 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, viem, ze su tu cakatelky...a je niektora uz tehu? nestiham vas citat :wink:
u mna nic nove..pauzicka...idem cvicit Mojzisovku ( a teda nebudeme sa moct snazit :unamused: )
20. jún 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle fostimon mi dali taky hned bez schvalování, ale na Puregon se až 3 týdny čeká, jestli to schválí pojišťovna, to CAR nijak neovlivní. Jinak u nás v CARu to chodí tak, že jsem s doktorkou domluvená, že pokud to dostanu dřív, než za 3 týdny, tak od 2DC už začínám zase píchat Puregon :wink: Takže ne všude je to taková divočina.
20. jún 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 kdy jdeš? jsem zvědavá, s čím přijdeš, mě to čeká 30.6. a s tou pauzou ve snažení jsem se dočetla někde, že se nemá, jinde, že to vůbec neva, tak teda nevím. ale znám holky, co cvičili,snažilyse, otěhotněly a když se dozvěděly, že jsou těhule, tak cvičit přestaly a nic se nestalo.
20. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja az 20.7. na celkovu mobilizaciu..neviem, mne povedala fyzioterapeutka, ze sa nemame snazit..popytam sa na podrobnosti. to je des, chcem otehotniet a musime pouzivat kondom (kvoli tej bunecnej imunite) a nesnazit sa kvoli cviceniu. to je des :angry: :slight_smile:
20. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :grinning: :angry: no to je fakt na hlavu! Já jdu na tu mobilizaci právě 30.6., tak uvidíme, to budu ráda, když něco zjistíš, protože nám když to nevyjde teď, tak hned začínáme další cyklus
20. jún 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
tak nějak nestíhám všechno dočítat :grinning:
@zuzanka26 to je teda přístup v CARu, ty jo a proč jaký schvalování leku?? U náš taky nic takovýho není. Nechápu,.
třeba to ještě není ztracené, když máš divnou menstruaci...
20. jún 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN:

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011
janulka1980 - 20.7. mojžíšovka
20. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabulku jsem opravila
20. jún 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak dopadla vally11?? víte někdo?
20. jún 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:taky jsem moc zvědavá,co vally,neozývá se :unamused: :wink: já myslím,že bude mít určitě dobrou zprávu!!!! :slight_smile:

já mám Clostyl,tak ještě počkat na ms a jdeme na věc :slight_smile: .teda ještě podle toho,kdy ji dostanu,aby se mi to nekrylo s tou dovčou!jinak až další cyklus.

dnes je u nás krásně,trajdala jsem se švagrovou a její malou po venku :slight_smile:
přeju pěkný večer!!!
20. jún 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny, já se sem o víkendu vůbec nedostala. Testík zesílil, krev nějaké čísílko také má, ale pořád se bojím, aby to dopadlo.
Píchá mě pouze v podbřišku jinak nic, v pá jdu k dr. Ale nejraději bych tam chodila každý den.
Jsem šílený plašan.
20. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vally11 Konečně první těhulka v červnu!!!!!! To je SUPR! Držím pěstě aby bylo vše jak má. :slight_smile:
20. jún 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 moc gratuluju! já vím, že je to nejistý, ale věř tomu!

Holky tak má mestruace trvala 24 hodin, včera to sice zesílilo, ale během dneška přestala úplně, to jsem ještě nikdy nezažila.
ale celkově jsem se nějak zklidnila, prostě si říkám, že to mají v Pronatalu takhle, tak to budu dodržovat, počkám si. Uvidím, ale možná kdyby 2. IUI nevyšlo, uvažovala bych o IVF, přece jen šance je o dost vyšší.

Ale překvapila mě kamarádka, co chodila do ISCARE v Praze, že prý tam je úspěšnost IVF 55%, kdežto v Pronatalu jen 35%.
20. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

ČERVEN :dizzy_face:

leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011
janulka1980 - 20.7. mojžíšovka
20. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok