• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zuzanka26 on měsíc při té době, co už čekáme není zas tak dlouhá doba, bude léto, a měsíc bez hormonů má taky něco do sebe :wink: :slight_smile:
22. jún 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, koukám, že tu máme nový přírůstek bara11 :slight_smile:
jinak jdu příští týden na krev, prsa mám jak balóny a dost bolí - asi z těch hormonů :unamused:
22. jún 2011 o 08:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda, krásné ráno holky!
22. jún 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bara11 vítej u nás :slight_smile:
22. jún 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 jo, ty prsa znám, mě to dělá utroš, většinou :grinning:
22. jún 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 díky díky :wink:
22. jún 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky, ja viem, raz pride aj nas cas, a oznamime to celemu svetu, vid? :wink:
ja len, ze ten zivot je zvlastny...ja sa snazim o mimi, mohlo to krasne vyjst na partnerove narozky alebo na vyrocie jak som ti spominala a kamaratka mi predvcerom zahlasila, ze zistila, ze je tehu teraz v nedelu - na den otcov. a celej rodine to oznami na jej 30tku, ktoru bude mat 10.cervence. ale najlepsie na tom je, ze este nechceli otehotniet, az tak za pol roka a viac...tak je zmatena jak mi povedala.....chjo, kto udeluje ludom deti?:sweat_smile:
maju po svadbe, kupili byt, maju obaja skoro 30, partner super zamestnanie....no ja fakt nechapem.
ale myslim si, ze aj ona zmakne ked pojde na UTZ :grinning:

p.s. inak, vitam ta @bara11 :slight_smile:
22. jún 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ten život není spravedlivej a nakládá každému, co unese a někteří unesou málo, tak jim to holt spadne do klína. Nic si z toho nedělej, mě přišla včera říct kolegyně, že je těhu a to vůbec neplánovali a i měli doma poslední měsíc docela dusno, tak to taky není ideální. A někdy je to fakt ironie. Můj muž už má 17-ti letou dceru - bývalá žena mu řekla, že bere antikoncepci, nebrala a během 3 měsíců byla těhotná, tak si ji vzal, ale nevydrželo to. Takže ta, se kterou dítě nechtěl otěhotněla skoro hned a ta se kterou ho chce zatím pořád nic - život si má krutý smysl pro humor :grinning:. A až to bude jisté, že je vše v pořádku, tak to budu křičet do celého světa a vystrkovat pupík při každé příležitosti :grinning: :wink:
22. jún 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ani neviem co napisat :slight_smile: no jo, tak to chodi...takze by se hodil chlapecek cooooo? :grinning:
ja viem, je to jedno, len nech su dve carecky a vsetko ide jak ma :dizzy_face:
22. jún 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jojo hodil :grinning:, ale za holčičku bych se taky nezlobila. Dneska se mi zdál krásný sen, ale probuzení bylo kruté :grinning:. Byla jsem na utz a pan doktor říkal: jsou tam dva a bije jim srdíčko :dizzy_face: vůbec se mi nechtělo se probouzet :grinning:
22. jún 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 kamaratkinmu manzelovi sa snivalo, ze sa im narodi dcerka....tento rok mala 2 rocky - princezna Viktoria....teraz cakaju Valentinu :wink:
treba snivat :dizzy_face:
22. jún 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky, tak vcera jsme byli v CAR na vysledky spermiorgamu,ktery se u nich delal znovu,a teda vubec me nepotesili, v porovnani s tim, co mame ze stareho CARu kde byl nadrumerny, tentokrate je to podprumerny vysledek a vzhledem k tomu doporucili u IVF ICSI, ze pokud by byl v den odberu stejny jako ted, tak by sance moc nebyly, takze radeji to ICSI, pokud se nezlepsi - no manza z toho byl docela zdrblej, z vybornych vysledku najednou nic moc....pohyblivost je sice dobra, neni tam moc uplne tech extra rychlych, ale jsou tam, ale morfologie nebo jak se to jmenuje nevysla uplne nejlip....no takze asi pujdu koupit nejake vitaminky, naordinuju zdravou stravu, klid a pohodu - jinak nevim , no takze chlapy taky stresujou a vysledky jsou z toho patrne....
22. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ty jooo - tak to je docela velký rozdíl v tom spermiogramu :unamused: to, že se to mění, to je fakt, ale takhle dramaticky?
22. jún 2011 o 10:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 no odber byl doma a manza nejak stresoval a bylo tam opravdu minimum, dokonce jsem volala do CARu jestli to ma cenu tam nosit....takze fakt nevim jestli to bylo treba i tim, ale holt stres je svina, i kdyz to teda nechapu, kdyz vedel, ze ten prvni byl dobrej ...
taky nam rikal, ze v tom predchozim CAR pouzivaji jinou metodu nez oni, ze u nich to delaji nejak pecliveji, tzn, co v tom predchozim davaji jako rychle, oni treba uz maji dle hodnoceni jako pomalu pohyblive, ze maji prisnejsi parametry hodnoceni a prisnejsi miru mozne odchylky pracovniku, takze tak, no coz, holt ICSI byla nejdrive taky v planu, takze jsme s tim i pocitali
22. jún 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ten spermiogram může dopadnout pokaždé jinak, to může být čímkoliv a stres to určitě ovlivňuje, jinak jsou prokazatelně hrší výsledky ze vzorku doneseného z domu, než odevzdaného v CAR, to jsem čela na stránkách nějakého CARu. Ale můžu ti říct, že my jestli půjdeme na IVF, tak si taky necháme ICSI i bez horšího spermia. Když už do toho člověk jde a platí takové peníze, tak naplno a i s eliminací toho, že se spermie špatně zavrtají :wink:
22. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak my meli odber vzdy doma, jeste stresovat, ze je to nekde kde to nezna , no vsak ho znam , ale sem mu rikala, ze priste jde tam a hotovo, ze se tam muze podivat na sestricky, mi rekl, ze to obkoukl, a ze zadna nema prsa.....tak jsem se i pobavila... :wink:
22. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no, jak je vidět, doma to taky nebylo bez stresu :-/. On si člověk nevybere :frowning2:. Hlavně, že humor mu nezmizel:grinning: :wink:.
22. jún 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no vis co on by si to představoval doma, jakoze v plne parade, jen to umistni do kelimku a kdyz mu ctu, ze tam nesmi byt zadny jiny latky - z pochvy, sliny, ani lubrikant, tak se na me podival, jakoze to si to fakt mam i doma delat sam :grinning: ccccc poslu ho priste do caru at to zkusi, no ja taky vzdy stresikuju kdyz mam jit na ultrazvuk, je tam neco neni tam neco a pokud tam neco je je to dobre, takze to chapu, holt ale ty vysledky jsou dostacujici na IVF a ICSI tak ho o tom budu presvedcovat, treba se uklidni
22. jún 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle :grinning: to ho chápu, že by radší podomácku se vší parádou :grinning:. Jinak máš recht, na IVF to stačí a to je paráda :wink:
22. jún 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky jak se mate
22. jún 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem pred chvili prisla z prace
22. jún 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, já taky akorát dorazila z práce
22. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle
@leeena_4
no holky já znám případ kdy chlapovi se taky za boha nechtělo na spermio do CARU a tak že teda doma, ale asi byla špatná konstalace hvězd či co.. protože mu to nešlo, manželka mu šla pomoct ale co je napadlo...udělal se do šprcky,pak to přelili do kelimku a padili do laborky. Mysleli se že to je v pohodě... no jo ale jen do doby co přišli výsledky-spermio špatné a navíc že má nějakou infekci. Tak pak museli s pravdou ven..
22. jún 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee ako sa mate??? takze 11.7. zasa do GYN-FIVu na spg a HP a budu aj vysledky
22. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ono je to divny, proste nekdy chapu, ze to na povel moc nejde a kdyz se do toho pridaji nervy, taky to tem chlapum nezavidim, dojit - a na pozadani predat vzorek....ja mam nekdy problem kdyz chteji moc a ja nejsem nato pripravena :grinning: :grinning: :grinning:

nam doktor rikal, ze je to fakt individualni, ze ma par - kde maji pri spermiogramu vysledky dobre v norme, pak dojde na IVF a chlap proste preda material kde neni ani jedna spermie.....pry nejaka blokace a neni tam vubec nic....a pritom kdyz jde normal na spermiogram jde to, takze pak musi predem zamrazovat, pry uz se jim to stalo 2x a pak maji problem cim to oplodnit.....takze holt deji se to ruzne veci....
22. jún 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle týjooo, tak ještě zas tohle... já pro jistotu objednala tomu svýmu EREGMU na spemoníky, aby to měl dobrý kdyby jsme šli do dalšího IUI, příp. do IVF
22. jún 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jdu zitra na tu kontrolni krev
22. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tý vogo, to jsou občas procedury s těma chlapama. On prezervativ obsahuje i gel, který je ničí, myslím... Ten chlap si to příště už radiš rozmyslel, co?. Jinak vitamínkama nic nezkazíš, teda když mu nebudeš dávat několikanásobně větší dávky, než se má, jako já :grinning:. Tom taky pořád zobe Macu a dohlížím, aby moc nekouřil :wink:
22. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vannilie ahoj a jak ty,?? jak to s tebou vypadá? dělala sis testíka?
22. jún 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok