• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
no to viem, len som bola zvedava, ze ci to robia automaticky hned na zaciatku...asi tam budem musiet zavolat.
18. nov 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jdu makat kolem baráku, pěkné odpoledne všem.
18. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez ahojki.
18. nov 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ste sa dnes rozpísala.
Na ktorý den od IUI ste boli na krvných testoch?
Ja špekulujem či zavolam, či nemôžem prísť 28.11 lebo 1.12. mi asi nedajú dovolenku. Na IUI som bola 15.11.
18. nov 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

Janul, tak to neporadim , u nas v CAR reknou ze si muzes za 14dni udelat tehotensky test a kdyz je pozitivni tak za 3tydny po IUI se objednat na krev + utz
Drzim palce
18. nov 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezky vecer Vsem snazilkam :slight_smile:
Holky slyseli jste uz nekdo o metode FSP?Je to podobne IUI jen s tim rozdilem,ze spermie nestriknou jen do delohy,ale primo do vejcovodu...
18. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula to asi nie tak skoro skor na dalsi den ale skor urcite nie.
Inac dobre ranko.
19. nov 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi ahojky..
o tom jsem neslyšela FSP jo zkusím se na to juknout :dizzy_face:
19. nov 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som o tom nepocula.
19. nov 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Ja jsem vcera koukala na tu soukromou kliniku kam chceme priste jit a tam to prave delaji,ale psali tam prave o tom,ze hodne center to jeste nedela.Ja bych do toho sla ,kdyby byla moznost. :wink:
19. nov 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi no já bych do toho šla taky.. určo to zvyšuje šance přece ne?
Já o tom nikde nic nenašla :frowning2:
19. nov 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka
U nas to jeste take neni tak rozsirena metoda delaji to jen nekde.Jezne jsou urcita kriteria pro spermiogram a ja nevim jestli by jsme do toho my spadali tot otazka. :unamused:
Jdu zehlit musim aspon trochu, mam toho kopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som volala do Car a môžem príšť na krv aj toho 28.11, vraj sa krv berie na 14 deň po IUI, takže to nemusí byť uplne presne. Tak uvidíme, aj tak by som dovtedy nevydržala, a skúsila by som si spraviť doma test. A to možno budem skúšať aj tak, nevieke kedy by to bolo aktuálne, vzhladom na to že mi dali pregnyl, koľko sa drží v tele?
19. nov 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula a toho 28.11 to budes kolky den po IUI. Pregnyl sa drzi v tele 5dni od pichnutia.
19. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bude 13 den od IUI, tak myslím že za ten den to nebude tak strašné, no toho 1.12 by to bolo pravdivejšie, ale to ak by sa to nepodarilo by som mala už mrchu, tak by som tam ani nemusela ísť.
19. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to je jasne to by uz mal byt objektivny vysledok. a vlastne to si sa ty obj. az na 1.12 :confused:
19. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie to mi volala sestrička že mám prísť toho 1.12, lebo oni v sobotu krvne testy nerobia.
19. nov 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mám dotaz: jsem 6.den po IUI a nevím, jestli můžu chodit do fitka. Doktor mi to nezakázal, ale holky z mé diskuse mi to rozmlouvají- prý by měl být klidový režim jako po IVF. Víte o tom něco?
19. nov 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha. No tak budem drzat palce toho 28.11. ja idem an test 24.11. a uz teraz som stoho hotova.
zaenab ja chodim normalne na brusne tance pokila som ok ak mi nieco je tak nejdem alebo trochu polavim v treningu.
podla mna mozes ist kludne len si daj taky volenksi trening.
19. nov 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež ti držím palce, ty kam chodíš?
Budeš si robiť test aj doma?
19. nov 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak díky za názor. Já se cítila dobře, tak jsem si šla zacvičit. Teď mám ale rýmu, mírnou teplotu a vyčítám si, jestli jsem něco nepokazila.
Chodím do Brna, mám to nejblíž.
19. nov 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja do heliosu v MT.
zaenab pokial si chora tak radsej odychuj doma.
19. nov 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Je to sice jen rýma, ale jsem doma celý den, zítra mám jen jednu neškodnou schůzičku na hodinu a pak hned pofrčím domů. Už se nemůžu dočkat testování, bude za týden ve čtvrtek.
19. nov 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek ja som bola na IUI tiež v Heliose. Vy to máte bližšie, myslím toko 24. my musíme ešte vyše týždna čakať. A čo si myslím, podarilo sa, nemáš nejaké príznaky alebo niečo? Mna sem tam pobolievajú vaječníky.
Nebudeš skúšať robiť si test doma, zajtra by tam už niečo mohlo byť, nie
19. nov 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
jdu si postezovat :frowning2: , dnes jsem byla na utz pred druhou IUI a tentokrat bohuzel ovulka bude asi dele , takze to nestihnem (v pondeli nastupuju s malym do nemocnice) , a to tam zrovna rostou dva foliky :frowning2: , dnes 8DC meli 12mm . je mi z toho nejak hrozne smutno :frowning2: :frowning2: , snad stihnem alespon prosinec ...
19. nov 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzko, tak se můžete posnažit sami? Dva folíky, to nezní špatně, mě dorostl ze 4 jen jeden
19. nov 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab - a to jsi stimulovala ? no my se moc nemuzem snazit ani tak, v nedeli rano uz vyrazime , prespime u babi (ve fakt malym byte) a v pondeli rano na 7 do nemocnice, tak jako predtim samo jo, ale ona ovulace driv jak v nedeli nebude :unamused:
19. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka spermie vydrzi prece v tele dele tak to musite v nedeli nejak udelat a treba to zrovna vyjde :wink:
Ja vim,ze to nase.. :unamused: zrovna krasny folici.... :slight_smile:
19. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, no to by bylo super :slight_smile: , ale pochybuju ze zrovna ty "nase" spermie budou nejaky extra trvanlivy :sweat_smile:
ale dekuju za podporu , uz je mi trochu lepe, ja to nejak vstrebam
19. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
zuzka tak to ma mrzi ale predsa maly je dolezitejsi.
Janula zatial netestujem nechavam si to na vikend uvidime. Aspon budem vediet na com som v pondelok.
No a priznaky hmm neviem nic co by som pripisovala tehu priznakom. Hlavne si nechcem nic namyslat.
20. nov 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok