IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
vannilie
22. jún 2011
@verry ahojky.ne nedelala.zitra jdu na krev.ale myslim ze to nevyslo.dnes jsem zacala spinit.
leeena_4
22. jún 2011
@vannilie ty jsi vůbec nedělala test? to jsi dobrá, že jsi to vydržela 😉.
verry
22. jún 2011
@vannilie tak to se taky divím, mě by zvědavost nedala. :-N
špinění nemusí nic znamenat, a máš jiné příznaky-a kolikáty DC jsi??

vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 ne nedelala.byla jsem v patek na krev a ted jdu zitra.
vannilie
22. jún 2011
@verry ja jsem byla na krev 17.6.a vysledek byl ze test byl na hranici tak proto jdu zitra na krev,ale myslim ze nic od patku mam vysazene hormony.jo vydrzela jsem ale nevim jestli to vydrzim i priste
verry
22. jún 2011
@vannilie tak to jsi dobrá. Tak to budu držet pěstě na zítřek aby si nám mohla napsat- je to tam! x-)
leeena_4
22. jún 2011
@vannilie kolik jsi měla hcg? takže naděje je? No tak když bude příště a nevydržíš testovat, tak se nic nestane, ne 😉
vannilie
22. jún 2011
@verry jo holky moc dekuju.ale myslim ze 2.pokus je jasny 🙂 hcg bylo moc nizke ani nevim kolik nerekli me to
vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 jo mozna nadeje je,ale minimalni.jo presne tak tak budu testovat 🙂
verry
22. jún 2011
@vannilie ještě neházej flintu do žita, zatím to nemáš černý na bílým!
verry
22. jún 2011
@verry a nechceš testnout třeba teď???? jsme zvědavý.... určitě by tam už něco bylo..hm??? 😉
verry
22. jún 2011
@vannilie a nechceš testnout třeba teď???? jsme zvědavý.... určitě by tam už něco bylo..hm???
verry
22. jún 2011
už si to posílám sama sobě.... 😃 😃 😃
leeena_4
22. jún 2011
@vannilie ono bys z toho stejně asi nebyla chytrá, i kdyby to řekli 😉. A pokud teď by to málem vyšlo a nakonec to nedopadlo, tak tělo bude nabuzené na těhu a vyjde to příště 😉. Taky se zkouším psychicky připravovat na 2. pokus 😉
vannilie
22. jún 2011
@verry holky abych pravdu rekla ja nemam ani nakoupene testy.uvidime co zitra bude.
leeena_4
22. jún 2011
@verry asi se přesvědčuješ, abys šla testovat 😃, ba né, vím, že je ještě bzry 😉
leeena_4
22. jún 2011
tak to já mám doma jen jeden, drahý digitální, říkám mu výtězný a zatím se na něj necítím 😃. Dneska jsem byla manželovi vyzvednout kontaktní čočky, tak jsem dva mamatesty vzala na neděli
vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 ja si take myslim ze bych z toho nebyla moc chytra.jo rikal me v patek ze to vypada nadejne.jo jasne.tak sna vyjde 2 pokus,snad mas pravdu
verry
22. jún 2011
@leeena_4 no joo, už mi hrabákuje 😃 😃
vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 budes testovat v nedeli.tak moc preji // nam vsem a co nejdriv
vannilie
22. jún 2011
@verry jo a priznaky asi nemam jine.jen me vzdy pred menzes hrozne bolely prsa a vzdycky jsem je emla uplne tvrde ated naopak.jsou uplne mekkotiny ani neja moc neboli
leeena_4
22. jún 2011
@vannilie děkuju, zatím to vydím na neděli, ale uvidím, jak mi bude. V sobotu máme první výročí svatby, tak si ho chci v klidu užít, takže nejdřív v neděli.
@verry vítej v klubu.
vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 jo to je fakt to je moc pekne.jen si to pekne uzijte.take me hrabakuju a radne 🙂 a jsi ted doma nebo chodis do prace
leeena_4
22. jún 2011
@vannilie chodím do práce, doma by mi hráblo totálně 😃. Stačil mi ten den, kdy bylo první IUI, obcházeli jsme tady s manželem kolem dokola kuchyňský ostrůvek na střídačku, jak jsme byli nervozní 😃. Ty jsi doma?
verry
22. jún 2011
já zejtra dobíram dupík, jak to je-má vliv na testování nebo ne???
vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 ja jsem byla doma do toho patku.ja delam tezkou pracu.pracuji v okrasnem zahradnictvi.ted od pondeli chodim do prace.
vannilie
22. jún 2011
@leeena_4 jo tak to verim ze jste byli nervozni. 🙂 my take take.a kolik ti je let.me i pritelovi je 29 🙂 pristi rok leden a unor slavime 30 😃
vannilie
22. jún 2011
@verry tak to nevim.
leeena_4
22. jún 2011
@vannilie mě bude 29 v říjnu a manželovi je 37. To jste mlaďoši oba dva 😉. Tak to je dobře, že jsi byla doma. To musí být zajímavá a krásná práce x-)
verry
22. jún 2011
@leeena_4
@vannilie
a mě holky bude v srpnu 28, přítelovi je 41
koukám leeena_4 taky máte trochu rozdíl věkovej, ale my teda větší :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli