• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
vannilie:je mi to tak líto!!! :frowning2: řekla bych,že jsi bohužel v úplně stejné situaci jak jsem byla já. :unamused:
i mně dr říkal,že mám podezření na mimoděložní těhu.byla jsem z toho na prášky.jezdila jsem na krev každý týden a hcg pomalu klesalo,tak to nakonec dopadlo dobře!!
hcg klesá nebo co ti řekli?mně první narostlo,další krev jen o malinko vyšší a pak už to začalo pomalu klesat!
a v děloze podle utz něco máš?já neměla nic,takže jsem nemusela ani na revizi.
23. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI - pozitivní,bohužel podezření na mimoděložní těhot.,v pondělí krev

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011

SRPEN:

bara11 - 1.IUI
23. jún 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:ke kterému jsi psala,že chodíš dr?Křenek nebo Kovalčík?už se mi to plete.já k tomu Kovalčíkovi a ten mi potom doporučil tu 2měsíční pauzu :frowning2: tak uvidíš,co ti řeknou!!myslím,že mimoděložní to nebude!!!!drž se!!!!
23. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie kočko to mě mrzí, to je na prd, ale věřím v dobrý konec a držím pěstičky :wink: ještě není nic ztraceno.

Holky jste z utroše unavené? Jinak mě už od včera moc prsa nebolí :-/, jen občas sem tam píchne někde u boku, jinak nic ...
23. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ja ti uz ani nevim, jestli jsem unavena primo z utrose...ale asi trochu jo...taky to muze byt tou fazi cyklu, kdy clovek utros bere. Na druhou stranu, na dovolene to ze me po case vetsinou spadne, tak mozna utros zas takovou roli nehraje...
23. jún 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, dneska sem byla na obede s kolegyni, co odchazi na konci tydne na materskou...a dalsi dve jsou tehotny...
nekdy mam pocit ze to tu v te praci proste nevydrzim....sla bych pryc a nebo otehotnela. Ale v tehle situaci nemuzu ani jedno. Menit praci se mi nechce.

23. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tak v téhle situaci jsem byla v lednu. Práce mě nebavila, 2 kolegyně těhotný a já nemohla ani změnit práci ani otěhotnět :angry: . Ale nějak se to zlomilo, sice mi mezi tím otěhotněly další 3 kolegyně (jedna mi to přišla říct v pondělí, sedí vedle v kanclu), ale nějak mě tu už nervy nedrásá. Neboj, to je dočasný, to přejde. Jedete někam na dovču?
23. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nojo, já vím, to je jen chvilkovej propad :slight_smile: ...no s tou dovcou je to trochu komplikovanejsi, ale mas pravdu, musim to rozresit, abych se mela na co tesit. Puvodne sme mysleli Tatry, podle toho jak vyjde IUI, se seberem a pojedem. Trochu to zkomplikovali manzelovi kamaradi co nam jako svatebni dar dali poukaz na letenku do USA - v rijnu, coz je od nich moc mily, ale copak ja vim, co bude v rijnu, kdyz ke konci cervence mam jit na prvni IUI??
-

:grinning:

23. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 joo, to znám, kvůli IUI taky nemáme naplánovanou žádnou dovču a volo máme ten týden jak jsou svátky, tak teď na rychlo hledám něco, kde mají volno a kam můžeme i s našima psíma holkama. S tím dlouhodobým plánováním je to fakt na pytel. Mamku jsem pozvala do lázní a nemůžeme to naplánovat, od tetky jsem pozvaná do Říma a taky nemůžu koupit letenky. Takové divné mezistádium, viď. :wink: :slight_smile:
23. jún 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nonic, udelala jsem si kontryhelovej caj a hura do prace :wink: , vy neco na leto planujete?
23. jún 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jee, promin, asi sme tu odpoved poslali najednou...jo takovy mezistadium. Noja nikdy nebyla moc trpeliva, tak ted se aspon muzu cvicit :unamused:
23. jún 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 :grinning:. To já taky vždycky chtěla všechno hned, tak už se přes rok školím :grinning:. Ale přijde mi, že si snad pomalu zvykám na to, být trpělivá. :slight_smile:
23. jún 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 My chcem taky do Tater, tam bychom se meli dovedet vysledek IUI :wink:
23. jún 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 jé, ty jsi byla dneska. Jaké jsou první dojmy?
23. jún 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Byla to rychlovka, :slight_smile: Prisla jsem tam, hned jsem sla dovnitr, tam zas dr. kterou jsem jeste nevidela, rekla bych, ze v mem veku :wink: Prej spermio vybornej. Ale, jak jsem uz psala to mi rekla jedna dr. uz minule. Do peti minut jsem byla pryc z ordinace :slight_smile: S tim, ze mam dodlabnout pripadne ten Clostik, pristi cyklus.. Nicmene doufam,ze jej nebude potreba :slight_smile: a uz aby bylo za 14 dni :grinning: Vy se mate, nektere, vy uz to budete vedet brzo, zavidim :wink: :grinning:
23. jún 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 ono to spermio může být pokaždé jiné, takže fajn, že víš, že bylo super :wink:. Já jsem taky záviděla holkám, když jsem byla čerstvě po IUI, ale nevím, nevím, jestli je co závidět - nervíky začínají pracovat :grinning:. Kolik bylo vajíček? a cítila jsi,kdy přesně praskla?
23. jún 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 To je fakt, s tou zavisti ;) Ja tak nejak necitim vubec nic, mam pocit :wink: Doufam, ze se to neprosvihlo, v pondeli byl jeden folik 15mm.
23. jún 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli roste 2-33mm den, tak by to melo byt v poho :slight_smile:
23. jún 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 tak strach, že to bylo špatně načasované máme snad každá :grinning:. Já nad tím taky chvíli dumala. Já měla ve čtvrtek největší folík 14,5 mm a IUI bylo v pondělí. Musíme věřit, že to doktoři dobře spočítali :wink: Měli jste před tím nějakou sexuání abstinenci, nebo ne?
2-3mm, pardon, preklep :slight_smile:
@marcela9 prý v průměru ty 2mm denně, ale jako vše je to u každého trošku jiné.
23. jún 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 V pondeli jsme se tulili :slight_smile: A doufam, ze jeste dneska budem :grinning: Nam teda dr. nerikala, ze pred spermio nemame nic mit, ale rekli jsme si ty dva dny radsi jo :slight_smile:
23. jún 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 my jsme si taky řekli, že radši dáme dva dny pauzu a pak mi doktorka řekla, že s takovým spermiem jsme klidně mohli sexovat, tak kdyžtak příště :grinning:. A v den IUI jsme to taky ještě radši pojistili. Dělali ti utz, jestli už praskly, nebo ne? většinou se nedělá.
23. jún 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak to je dobre :slight_smile: Nedelali. To nedelaj prave. Asi spolehaj na ten Pregnyl.. ci co :slight_smile:
23. jún 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 jojo, Pregnyl je spolehlivej, neboj :wink:. Já se snažila rozluštit podle bolestí, kdy byla ovulka, ale chytrá jsem z toho taky nebyla :grinning:.
23. jún 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mna zaujima, ci pred IUI je potrebne podstupit aj laparoskopiu. Mame dve deti a chceli by sme tretie, ale pod noz sa mi moc nechce :unamused: Tak by ma zaujimalo, ci to urobia v Iscare aj bez laparoskopie. Ak máte niektorá skusenost. Zatial ideme iba na konzultaciu. Aj to chcu hned spermiogram, z coho je tiez moj mm nieje nadseny :grinning:
23. jún 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ahoj, laparoskopie není vůbec nutná :wink:. Mě vyšetřovali průchodnost metodou HyCoSy. Napustili mi přes děložní čípek a katetr tekutinu do vejcovodů a pak utz sledovali, jak vytéká do dělohy. Někoho to trochu bolí, já jsem byla v klidu (bez stresů) a nebolelo to vůbec :wink:. V některých centrech zjišťují průchodnost doknce jen utz. Laparoskopie je vhodná, pokud potřebují zjistit, jestli je vše v děloze ok, jestli není třeba endometrioza, při podezření na PCO, nebo na srůsty :wink:
23. jún 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 Ahoj, zalezi na lekari a centru. Ja mela pruchodnost zjistovanou plynem (kymo). Spermio delali hned pri prvni navsteve.
23. jún 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej ste zlate, že ste mi napisali, ale vy ste boli asi v Cechach bohvie ako to bude u nas v MT v Iscare ci to nebudu vyzadovat, ale ked vravite, ze to nieje potrebne hned podstupovat, tak to podstupovat zaital nebudem ,ak to nebude nutne. Dakujem krasne
23. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Prosim Ta a tebe to kde robili?
23. jún 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok