• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cherry1981 určitě to nutné není a jen kvůli průchodnosti mi to přijde i zbytečně :wink:. Takže kdyby to chtěli, tak udělej chytrou a řekni, že chceš jinou metodu :wink:.
23. jún 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 v CARu (Gest, Praha). Za 5 minut to bylo hotové :wink:
23. jún 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 myslim, ze laparoskopii navrhuji az kdyz mas treba nejake neuspechy za sebou, nejdriv asi zkusi nasadit nejake leky , zjistit jestli mas ovulku sama a pripadne jen casovat styk nebo prave udelat IUI, ale pokud uz mate 2 deticky, tak to bude urco v pohode, navic laparka se dela vetsinou jen pred pupik myslim, takze jen 2 nejake vpichy....
23. jún 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jak se citis, neutika to co ?
23. jún 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky,
vy jste se rozjeli, nestíhaám dočítat... :zipper_mouth:
23. jún 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ahoj, já byla na laparce v květnu - až po dvou pokusech IUI mě tam poslali. V pupíku jsem měla 2 stehy, ale jizva není vidět. Není čeho se bát.
23. jún 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle dneska mě píchalo vpravo, jinak prsa trochu bolí, ale nic extra. Klasika, člověk neví, co je z utroše a co ne :grinning:. Jinak se to až tak netáhne, myslela jsem, že to bude horší :slight_smile:
23. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

tak kdy budete testovat? :wink: U nás se stoná, malá má ráno 38,2 tak nic moc. :confounded:
24. jún 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka:jejda,tak snad bude malá brzy fit!!!
tebe čeká testování kdy?až příští týden?

snad budou holky testovat o víkendu,už se nemůžu dočkat!!! :slight_smile:

mně teplota dnes klesla,tak myslím,že ms na sebe nenechá dlouho čekat.co beru utroš,tak mám cykly dlouhé max 24dní :angry: ale zrovna tento cyklus by mi to fakt vyhovovalo,protože bych stihla IUI před dovolenou.jestli se ms zpozdí,tak to budu muset odložit a to se mi tááák nechce.už se těším,že budu mít konečně nějakou šanci :unamused:

tak vám přeju pěkný den,já letím do práce!!!
24. jún 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag já už testovat nebudu, měla jsem teď tu nejhorší MS v životě, dnes jdu na kontrolu, kde mi jistě budou tvrdit, že i tak můžu být těhotná, no ale spíš se chci domluvit, co dál. když se nestihli injekce pro tento měsíc, tak jestli mám chodit na ultrazvuk nebo jak.
24. jún 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, já se dočetla na stránkách Gestu, že spolehlivé je testovat až mezi 15 a 17DC, tak možná vydržím, uvidíme. Jinak se mi asi zasekl teploměr :grinning:. mám už 4. den 37,0
24. jún 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, vsem :slight_smile:

@leeena_4 No, to jestli vydrzis, tak klobouk dolu :grinning:
24. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , tak nam 1.IUI nevyslo, mrchu som dostala dnes presne po 14-dnoch po IUI. :unamused:

tak som pisala lekarovi, ci sa da ist uz tento cyklus. uvidime . :slight_smile:

@leeena_4 drzim palce, aby ta mrcha nepredbehla, kym budes testovat :sweat_smile: :dizzy_face:
24. jún 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já nevím, začínám se bát, takže o víkendu to asi nebude, uvidíme, možná v neděli nevydržím, to bude 13 DPO. Ale nejraději bych vydržela do 15DPO, uvidíme, uvidíme :grinning:. Podle CARu bych měla testovat až za 3 týdny od IUI
24. jún 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka já držím pěsti, ať můžete hned tenhle cyklus zkusit další kolo :wink: A mrcha ti přišla i přes utrogestan, nebo jsi po iui nic nebrala?
24. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak to je mi lito, ale hlavu vzhuru, nejuspesnejsi je pry pokus cislo 3, tak pokud jdes do dalsi IUI hned tento cyklus, tak treba to vyjde ted :wink:
24. jún 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jo me se nejdriv zdalo, ze se to tahne a pak uz byla krev a hotovka , no tak ono to bude co by dup, kdy mas v planu prvni testik?
24. jún 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a do kdy mas brat utros az do kontroly???
24. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle psala jsem to před pár příspěvky: nevím, možná v neděli, nebo zkusím vydržet do 15 DPO, uvidíme :wink: Jinak mám brát utroš tři týdny po IUI i testit až po 3 týdnech, když nedorazí mrcha.
24. jún 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo ja to pak docetla, vzdy jedu tak nejak postupne a reaguju a pak zjistim, ze uz to tam je :grinning: no ja testovala myslim 12 den, pac 14tej uz byla kontrola v caru...u nas bylo hned za 2 tydny krev
24. jún 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle na stránkách našeho CARu doporučou ten 15 i z toho důvodu, že si člověk ušetří zklamání v případě, kdy třeba 11 DPO může být lehce pozitivní a za dva dny už negativní. No, uvidíme. Dneska mě mrchovatě bolí břicho a vzledem k tomu, že tohle je první ovulace, tak vůbec nevím, jak dlouhou mám LF a jaká bude ms. Jinak mě vždycky bolí břicho až když se to rozjede, takže čekat můžu všechno.
24. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ale zase predtim si mela utros a ms dorazila vzdy az nejak pozde, takze myslim, ze ten ti to udrzi i ty pripadne 3 tydny - bricho muze pobolivat z ruznych duvodu, i kdyz nyni by uz to melo byt zahnizdeno :slight_smile: me bolelo taky dalo by se rict porad.....teda pokud si to moje hlava nevsugerovala... :grinning:
24. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no vidis ja jsem dnes 30DC , 5 dnu po vysazene Provere, ms by mela dle papiru dorazit 30-32 den , takze dnes az v nedeli , priznaky nemam zadne......... :angry: kdyz tu mrchu clovek chce driv, tak nic
takze jsem zvedava, kdyz nedorazi ani v nedeli, tak v pondeli musim stejne do car na krev a podle toho se rozhodnou jak dal, jestli dostanu vyvolavacku nebo se pripadne nasadi leky hned , nevim :unamused:
24. jún 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle neudrží, protože předtím nebyla ovulace, takže proto jsem to dostala tak pozdě :wink:. To mi říkali i doktoři v CARu. Bolet mě může břicho z čehokoliv, to vůbec není směroplatné :grinning:
24. jún 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle uvidíš, co ti řeknou. když bude sliznice hodně nízká, je možné začít i hned :wink:. Ale držím pěsti, ať mrcha dorazí a můžete se pustit do stimulace :wink:
jo, dneska se mi udělal opar, asi 3. v životě, budu vypadat jako havajskej bubeník za chvíli :unamused:
24. jún 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja som nic nebrala.
24. jún 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle super, uvidim, co mi odpise lekar. :slight_smile:
24. jún 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka tak pokud máš hezou sliznici, tak oni ani nic dávat nemusí :wink:
24. jún 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak já byla v Pronatalu dnes a řekli mi, že je dobře, že jsem nezačala píchat ty injekce, protože mám prý přestimulované vaječníky a ještě nejsou v klidu. Takže te´d budu měsíc v klidu, počkám až to dostanu a pak budu zase píchat Menopur. Když nevyjde ani druhá inseminace, zkusí se vyšší dávka Clostíku. Tak uvidíme.
Každopádně jsem ráda, protože pojedeme asi tím pádem na dovolenou. :slight_smile:

@leeena_4 držím palce, ať to tam je!!!
24. jún 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok