• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj holky, to je zase čteního.. :slight_smile:
24. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak já testnu ráno, zatím teda nevím, bolí mě dost prsa.. a rano mě bolelo břicho jako bych to měla dostat..no uvidíme, moc tomu nedávám.
24. jún 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 to je škoda,že to nejde hned další měsíc, no coo, ale aspon si užiješ dovču-nabiješ se energií a pak to výjde :wink:
24. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jsem týden po IUI a začíná mě bolet i břicho jako před MS...manža mi včera říkal, že cítí, že jsem těhotná :slight_smile: no ti chlapi cítí kde co :grinning:
24. jún 2011 o 19:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 jo to joo, to je dobrý :grinning: mě se zas tuhle přítel probudil ráno, a říkal že se mu zdálo že jsem měla 2 čárky na testu a že jsem běhala po bytě a jásala!!! :grinning: :grinning: kéžby to nebyl jen sen... :dizzy_face:
24. jún 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no jo...ještě že ty mužský máme...aspoň se s nima zasmějeme :slight_smile:
24. jún 2011 o 19:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34 to máš pravdu :wink:
24. jún 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahooj, tak zítra na tebe budu moc myslet :dizzy_face: prsa a podbřišek jsou super znamení. Měla jsi to i minule? :wink:
24. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě se zase zdálo, že jsem na utz a doktor říká: ták, jsou tam dva a už mají srdíčko - krásný sen, co vám budu povídat :grinning:
24. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já už ani nevím, spíš to vidím na krámy. Je fakt že mě břicho tolik nebolí, já totiž když mám mít krámy tak mě břicho bolí celkem dost a první den krámů to je bolest největší..
a prsa mě bolí celkově-tak nějak je mám těžký, když jdu ze schodů tak si je chytám, protože to fakt bolí,jak kdyby mě měli upadnoout :grinning: ... ale jestli to spíš nebude tím dupíkem, ten jsem měla tentokrát poprvé, takže nevím-jestli to není spíš tím.
a jak ty?? jak je tobě???
24. jún 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no, já jsem na tom stejně. Prsa mě teda bolela víc začátkem týdne, teď už jen trochu, píchá mě tu vlevo, tu vpravo a dneska dopoledne mě taky bolel podbřišek jako na mrchu a přitom mě před mrchou většinou nebolí, to až po tom, co se oběví krev. A asi to s tím nesouvisí, ale udělal se mi opar. Jinak jsem žravá, jako před ms, takže si vyber :grinning:
24. jún 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 test to rozhodne :sweat_smile: :dizzy_face:
24. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry my máme zítra to výročí, tak uvidíme a pak si hraju s myšlenkou počkat, jestli dorzí ms, ale to je možná jen chvilkové pomatení mysli, nebo oddalování. V kolilk zítra vstáváš?
24. jún 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to by byl pěknej dáreček k výročí,hm??? tyjooo, to to chceš vydržet tak dlouhoooo ?? :confused:
no, až vstanu tak vstanu-většinou mezi 7 a 8. já vám písnu :wink:
24. jún 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to by byl, a nebo by to taky bylo prořvané údolí, protože by to na mě dolehlo o to víc :grinning:. No, uvidíme, chvilkama jsem hrdina, chvilkama bych letěla na záchod s testem. Moc držím pěsti zítra ráno :wink:
24. jún 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 díky, no uvidíme.. :slight_smile:
24. jún 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak test je takový jak jsem si myslela... :frowning2: prostě sněho bílo.. :cry: přítel prej, že mám špatnej test-tak říkám že testem to nebude :sweat_smile:
neda se nic dělat, půjdem do dalšího pokusu :dizzy_face: a vyžádám si testy na imuno a genetiku, abysme věděli jestli náhodou není problém zde.
25. jún 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj, placatý psí huby mě vytáhly z postele, tak jsem se přišla juknout. Kurňa zas nebyl výherní ten test, to je pech :frowning2:. To mě mrzí, ale vypadá to, že to bereš sportovně. Imuno a genetiku určitě zkuste a nechceš zkusit ještě Mojžíšovku? slyšela jsem, že u hočin, u kterých nepřišli na žádný problém to hodně pomáhá :wink: Drž se
25. jún 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI
verry - 13.6 = 3.IUI - test negativní, jdeme do 4.IUI :dizzy_face:
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI - pozitivní,bohužel podezření na mimoděložní těhot.,v pondělí krev

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011

SRPEN:

bara11 - 1.IUI
25. jún 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já už to jinak než sportovně neberu.. mojžíšovku jsem cvičila půl roku a vysledek žádnej. Každopádně ted až tam pojedu tak si ty testy vyžádám, třeba máme na sebe alergii anebo jsme něco přechodili, či co já vím.
ty si na tom byla??? a berou jen krev??
25. jún 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahá, tak to nic :-/, to nemám co ti jiného poradit. Já byla jen na základním imunu a to dělají z krve a docela dlouho se čeká na výsledky. Na kompletní imuno myslím až měsíc, když jdete oba. Jinak test na alergii dělají tak, že přijdeš cca 4 hodiny po styku a oni zkoumají, jak se prostředí v pochvě chová ke spermiím, jestli tam nějaké přežií a jestli se tam můžou pohybovat.
25. jún 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha, a na ten test na alergii to se chodí kam??
25. jún 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
tak jsem nakoukla...
@verry no co se dá dělat, věřila jsem tomu, že to tam mít budeš, ale tak je super, že to bereš dobře. Já vím, že člověku ani nic jiného nezbývá, ale nemusí to hned být alergie. Vlastně tam nemusí být ani žádný problém.
Tady z tý naší tabulky to vypadá opravdu na tu úspěšnost, co říkají v CARu.
25. jún 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ke gynekologovi, nebo co CARu :wink:
25. jún 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ahoj, já vím, že to nemusí být alergie, ale pro jistotu ty testy všechny chci mít. Samozřejmě by bylo nejlepší kdyby to bylo vše OK :slight_smile:
25. jún 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dík za info, a já myslela že ta alergie se zjistí taky z krve.. :grinning:
25. jún 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a ještě je teda taky brzo, nevím, já měla 14 den slabou čárku, když jsem fakt těhu byla. To už mi dnes příjde jako scifi.
Ale jak byla ta doktorka zase včera v CARu pozitivní, jako prej proč byste neměla otěhotnět, tak mě to zase nějak nabilo.
25. jún 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry možná že i tam se dá zjistit, ale slyšela jsem o tomhle testu. Určitě to bude dobré, ale chápu, že tomu člověk chce přijít na kloub :wink:
25. jún 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já nevím,myslím že by byl aspon duch kdyby něco.. a to je dobře že jsou takový Caru, to my všici potřebujeme slyšet :slight_smile:
@leeena_4 tak tak :wink:
25. jún 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 to je moc fajn, že ti zase vlili optimismus do žil :dizzy_face:
25. jún 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok