• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@verry 5 den je krev, nedela se ultrazvuk, podle hodnot krve ti budto snizi nebo zvysi nebo nechadi davku a pak 8 den je krev i ultrazvuk a zase stejny postup a pak myslim 12 den a pak dle potreby je budto domluva na odber a nebo jeste pridavaji leky
26. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to se tam teda nachodíš a co v práci??
26. jún 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle wow, no pěkný, tak tfuj, tfuj, tfuj, ať to má pořádný krásný za 9 měsíců tříkilový efekt :wink:
26. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa ahoj, já brala duphaston 2x1
26. jún 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry delam castecne z domu a pak vetsinou jezdim za zakazniky , takze si to akorat na ty dny nejak sladim, abych to rano na tech 7.30-8.00 stihla do caru, tam to je vetsinou vsechno do hodiny max poresene, i kdyz mas konzultace a pak muzu pokracovat, takze to nejak udelam, no uvidime jak tam budou mezi tema svatkama, chtela jsem jet na vikend za segrou na chatu a neco jim pomoct, ale jestli rano pujdu jeste do caru a kdovi jak dal, tak to budu muset nejak vymyslet.....
26. jún 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak ja jsem zvedava na ten vyvoj, jak to poroste, kolik bude foliku a hlavne jak to pak vyhodnoti pod mikroskopem, kolik bude vajicek zralych vhodnych k oplodneni a tak.....takze zatim je to spis takove jako jake to bude a co z toho vlastne vznikne....
26. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle aha tak to joo, to máš dobrou práci že si to můžeš takhle pěkně sladit.
26. jún 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to chápu, je to první pokus, takže to bude hodně napínavé. Věřím, že ti to doktoři dobře vymysleli tu stimulaci a budeš reagovat :wink:
26. jún 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:teda to je léků!!!§držím palce,ať je to k něčemu a podaří se to na poprvé!!! :slight_smile:

leena:taky mě podle čárky napadla dvojčátka :wink: no, jsem zvědavá.kolik jsi měla vlastně vajíček? :wink:
26. jún 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo to nastesti je vyhoda, ze nemusim porad nekomu neco vysvetlovat a nosit omluvenky, to by se kazdy ptal a urco by se to hned rozkriklo, kdyz nosis razitko centrum asistovane reprodukce, to mas jako jsem dostala leky v jejich firemnich igelitkach, pekne popsane, sanatorium - centrum a. r. , lecba neplodnosti a tak dal...to bych v tom taky mohla neco nosit :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja taky, uz je toho na to pichani vic, micham si 4 ampule vlastne, jsou z toho 2 injekce, ale tak zatim dobry, uvidime jak to bude dal
no a ty carky jsou fakt mooooc hezky a pekne silne - ty dvojcatka by byli fajn , co :wink:
26. jún 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag je dekuju, no sem zvedavka, snad to zmanku na prvni pokus :grinning:
26. jún 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle - taky mívám takových léků a injekcí, až ji je z toho kolikrát do breku, ale pro bobíška musím něco vydržet...
26. jún 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haaninaa no jo to je jasne, koukam ty uz jdes do 7meho IUI, o IVF jsi neuvazovala? pokud stimulujes s injekcema, tak si je uz stejne platis cele, ne? ja jelikoz potrebuju ted 225 IU denne, tak bych se asi nedoplatila....:frowning2:
26. jún 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak skoda,ze si netestla vcera na vyrociiiiiii :sweat_smile: mooooooooooooooc gratulujem!!! nech ciarka siliiiii a nemiszeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak skoda,ze si netestla vcera na vyrociiiiiii :sweat_smile: mooooooooooooooc gratulujem!!! nech ciarka siliiiii a nemizneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to je fuk :wink:. My se stejně oba pořád bojíme tomu uvěřit :grinning: a dokud nebude aspoň srdíčko, tak se budeme bát.
@cuddle co člověk pro miminko neudělá, viď? přeju ať injekce co nejmíň bolí. A dvojčátka by byla můj sen :dizzy_face:
26. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jo je to fakt co vse podstoupime.....injekce zatim dobry, nekdy se mi podari, ze to blbe pichnu, asi spatnym smerem , pak to trochu stipne, ale holt zatnu zuby a je to, uvidim jak budu mit rozpichane bricho za tech 14 dnu , uz ted se delaji modriny, no ale docela se bojim narkozy....ja nikdy zadnou nemela, holt zakazu si nato myslet a je to :wink:
holt uz to bylo receno po tech krasnych // je jeste horsi ta doba do prvniho ultrazvuku nez se tam objevi to srdicko....
26. jún 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj, tak to je skvele, gratuluji, at je vse OK :slight_smile:
27. jún 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, do bricha, to asi neni zadna slast.. Hlavne, kdyz to pomuze :wink: Ja mela narkozu pri revizi a dalo se to, akorat je to divne, ze clovek o sobe nevi nakou hodinu, pak se probudi jinde atak ..
27. jún 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to je jasny!! na zaciatok sa to ale zacina dobre :wink: len tak dalej!!!!!!! :dizzy_face:
27. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja som si ani nevsimla, se ti testik nevysiel :frowning2:
drzim palec na 4.IUI :dizzy_face: :dizzy_face: drz sa!!
27. jún 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Tez drzim palce do dalsiho pokusu :slight_smile:
27. jún 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela9 děkuju moc, taky s emodlím
@cuddle mě to píchal manžel a občas to taky bolelo, když se člověk strefí do žíly, nebo na špatné místo. A narkozy se neboj, usneš jako šípková růženka, nebudeš o ničem vědět :wink:
27. jún 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
Wau kocka, co sa tu ja dozvedam...:slight_smile:).Super:slight_smile:Budem drzat pasticky,aby vsetko dobre dopadlo.
27. jún 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoooj. moc gratuluji, ať to dobře dopadne, už dlouho pročítám diskuze a tady jsem asi nejvíc, zítra jdu na ultrazvuk i s manželem, budu 14 DC, takže když by to bylo ok, tak půjdem rovnou na IUI, tak jsem z toho nervozní!!
Moc ti to přeji, už to trvalo také dlouho, že? :wink:
27. jún 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děkuju vám a taky vám to moc přeju, teď jetště aby bylo všechno v pořádku. v pátek jdu prvně k doktorovi :slight_smile:
Trvalo to 13 měsíců, ale pořád tomu nemůžu věřit :grinning:

@vera_j zítra budu držet pěsti, ať jsou hezcí folíci a může být iui :wink:
27. jún 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj Leni, gratuluji ke //. Kdy jdeš na krev? My taky čekali dlouho a nejraději bych k dr. chodila každý den, abych věděla, že je vše ok.
27. jún 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry Veru a ty už testovat nebudeš, myslíš, že už se nemůžou objevit, když jsi testovala dřív?
27. jún 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 v pátek jdu k doktorce, nevím, jestli bude brát krev, nebo prohlídka, ale říkám si, že jsem se měla objednat až na pondělí, že v pátek budu 18DPO a nevím, jestli vůbec už uvidí apspoň dutinku. No, uvidíme :wink:. Kdy ty jsi byla u doktora? kolikátý den po IUI?
27. jún 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok