• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 Já byla 16 den po IUI na utz nebylo nic vidět (ale nebyl dělán vaginální, ten je myslím přesnější), tak mi nabrali krev a tam už hcg bylo. Teď jsem byla minulý pátek a už byl vidět váček.
Testila jsi i dneska?
27. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 tak uvidíme, co uvidí, mají vaginální, tak třeba něco najdou :slight_smile:. myslíš, že mi vezmou krev i když jdu až odpoledne? Gratuluju k váčku :dizzy_face: kolikátý den jsi byla, když ho viděli? Dneska jsem testila a je o trochu silnější, než včera :slight_smile:. Zítra asi testovat nebudu a až zase ve středu :wink:
27. jún 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já já měla jet právě na krev zrovna když byla ta stávka, tak mi sestřička z Caru řekla, ať si skočím ke svému gynekologovi, aby mi nabral krev. Na a To jsem tam byla ten 16 den po IUI, a vzal mě i na utz. Pak mi řekl, ať přijdu za týden, to jsem byla 24 den po IUI.
Do Caru jdu až koncem příštího týdne, už aby to bylo. A hlavně, aby bylo všechno v naprostém pořádku.
27. jún 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 úplně tě chápu, ten strach je protivnej. Musíme věřit :wink:
27. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jj, musíme :slight_smile:
27. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 kraasny, potichoucku gratuluju,dneska mi to zvedlo naladu!!

Zvlast pote co jsem zjistila, ze tu po praci uz o me koluje ze chci otehotnet a nejde to...noco udelala jsem si to sama, ale kdyz clovek chodi casto k doktorovi a ma slabou chvilku, tak to holt tem dvema kolegynim v kanclu rekne...zdroj je jasnej a sem pekne nastvana. Nechapu, proc nektery zensky musej bejt takovy slepice...

27. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry neva- prisit pokus nam to treba vyjde spolu - pocitma a pevne doufam v prelom cervence/srpna. :unamused:
27. jún 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 z toho si nic nedělej, u nás v práci to taky ví všichni, i náš ředitel...ale je mi to tak nějak fuk, neplodnost není přenosná a já se za to nestydím. Už za mnou chodí i kolegyně a vyptávají se co a jak a já s nimi narovinu o tom mluvím.
Ze začátku mi to bylo taky trošku trapnné, ale postupem času zjišťuju, že na tom vůbec nic není - u nás v práci je totiž jinak nálada na prd, tak půlka naší firmy teď chce otěhotnět a chodí se se mnou radit, jak na to :grinning:
27. jún 2011 o 14:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maa34
@snazilka14 holky ono je to fakt individualni - my to nerekli zatim nikomu - teda z rodiny a bllizkych pratel , jen 2 takove kamosky ktere byly na IVF to vi a s tema ale spis resim jak to citily ony a co ted planuji u nas a tak

ale rodina vim, ze to by bylo dotazu a pak takove to kdyby vedeli, ze zrovna nekam jdem a stresovali, tak co jak to dopadlo a tak....radeji to jeste nechame pro sebe a v praci to je fakt, dojdes s razitkem , centrum asist. reprodukce a do tydne to vi vsichni.....holt tak to je - ale urco bych si s tim nedelala hlavu dnes to resi tolik lidi jen v mem nejblizsim okolí najdu aspo 8 pripadu ktere to resili v prubehu poslednich 2 let....
27. jún 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak dneska jsem to dostala! :unamused: No co, zejtra volám do Caru a objednám se na UTZ. Holky myslíte, že vadí když se objednám na 12DC?? vždycky jsem se objednávala na 11DC a dr. mi dala injekci abych píchla druhej den večer. Tak by to asi nemělo vadit,že??? Nechce se mi to zas přehazovat v práci...tak nevím..
@marcela9 díky, věřím v lepší zítřky :wink:
@vally11 testovat nebudu, je to jistý, když jsem to dostala. sic je to nějak malinko a nebolí mě ani břuch-jako mívám normálně, ale možná je to způsobený taky laparkou po který jsem..
27. jún 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 taky nepřestávám doufat a věřit :wink:
27. jún 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
27. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zitra nastupuju do nemocnice a budou me laparoskopicky odstranovat mimodelozni tehotenstvi :frowning2:
27. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budou me brat levy vejcovod a pak nas ceka umele oplodneni
27. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahoj, to je mi líto. a proč ti budou hned brát vejcovod??
27. jún 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja jsem byla na laparoskopii v dubnu a pan doktor rikal ze levy vejcovodo nefunguje jak ma.takze pujdu asi pryc.a pak nas ceka umele.u me je yvzsene riziko mimodelozniho bohuzel
27. jún 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie aha, škoda že ti ho nevzali rovnou v tom dubnu, co? ale i s jedním vejcovodem se snad dá otěhotnět,ne??
27. jún 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo pan doktor to chtel zkusit.ale bohuzel.jo da.ale u me ejt o riziko mimodelozniho.bojim se zitrku
27. jún 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo pan doktor to chtel zkusit.ale bohuzel.jo da.ale u me ejt o riziko mimodelozniho.bojim se zitrku
27. jún 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a ty jak jsi na tom.myslim na tebe.ja doufala ze pujdeme pristi mesic na 2.pokus IUI a nic
27. jún 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11
@leeena_4 holky moc vam blahopreji
27. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj jak jsi na tom.
27. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie Já dobrý, dnes jsem to sic dostala, no ale coo. Půjdem do dalšího IUI... :dizzy_face: a když nic, tak asi na podzim do IVF, ještě uvidíme jak dopadne imuno a genetika-na to se chci ted taky objednat.
Taky na tebe budu myslet, asi se toho bát nemusíš jednou už si na laparce byla, tak už to znáš :wink: Budu držet pěstě. :wink:
27. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akdo me prosim napise do tabulky.
27. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak to je dobre.moc se me libi,ze si takova optimisticka.nas ceka uz IFV
27. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie až najdu tabulku tak to tam vpíšu.
jo jsem, vím že se jednou dočkám, člověk musí furt věřit!!! :wink:
já vím, ale IVF je daleko větší šance na těhu než IUI, takže se těš :slight_smile:
27. jún 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo dekuju.si moc hodna.tak me boli hlava jak jsem to oplakala.jo musime verit
27. jún 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
verry - 13.6 = 3.IUI - test negativní, jdeme do 4.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011

SRPEN:

bara11 - 1.IUI
27. jún 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie tak si to tam písni. Označíš si to dáš CTRL C - kopírovat, pak to klikneš sem do příspěvku a dáš CTRL V a připíšeš co chceš a je to.
27. jún 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ME TO PROSTE NEJDE.
27. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ale nic na tom není. tak já ti to tam hodím, ale nevím co tam napsat
27. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok