Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
vannilie
27. jún 2011
@verry dekuju.napis tam 1IUI nevyslo.prokazane mimodelozni tehotenstvi.po laparoskopii nas ceka 1IFV,NEBO TAK NEJAK
vannilie
27. jún 2011
:-|
vannilie
27. jún 2011
:-|
verry
27. jún 2011

ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
verry - 13.6 = 3.IUI - test negativní, jdeme do 4.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-nyní laparka, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011

SRPEN:

bara11 - 1.IUI
verry
27. jún 2011
holky ostatní, dopište si aktuální stav,ju???
vannilie
27. jún 2011
@verry dekuju moc.a kdy vas ceka dalsi IUI
verry
27. jún 2011
@vannilie zejtra se objednam na UTZ, tak asi podle všeho by to mohlo být 11.7.
vannilie
27. jún 2011
@verry aha tak to jde rychle.moc tito preji.
verry
27. jún 2011
@vannilie děkuju, hodná 🙂
budu pro dnešek končit, tak se opatruj ať to dopadne co nejlepe a pak se zas ozvi, kočko 😉
miskag
27. jún 2011
vannilie:jejda,to mě moc mrzí,že se nakonec potvrdilo mimoděložní 😞 to zjistili podle utz nebo jak?ach jo!!!tak hlavně,ať to máš rychle za sebou!!!budu na tebe myslet!!!!

já čekám na ms a začnu pak brát Clostyl a další IUI.ale nevím,jak to vyjde vzhledem k naší dovči,tak uvidím podle ms!!!

drž se!!!!
maa34
27. jún 2011
ahoj holky, ve čtvrtek jdu na krev, test si dělat nebudu, ale začínají mě chytat nervy :-S
vannilie
27. jún 2011
@maa34 to bude ok.drz se.a ams nejake priznaky
vannilie
27. jún 2011
@miskag jo podel ultrazvuku.v deloze nic nebylo.bohuzel-a hcg bylo dnes opet zvysene.a kam jedes na dovcu.pak nas ceka IFV
vannilie
27. jún 2011
@verry JO DEKUJU MOC.Ozvu se jak se vratim z nemocnice
vannilie
27. jún 2011
holky jdu se jeste dobalit.pak napisu.ahojte
miskag
27. jún 2011
maa24:příznaky žádné?tak držím palce,ať to tam je!!! 😉

vannilie:ach jo!!!já taky v děloze neměla nic,ale hcg mi naštěstí pomalu klesalo.jdeš do Atlasu?tam jsou fajn!!
tak se drž!!!brzy to bude za tebou a půjdete do IVF a hned bude větší šance!!!!! 🙂
až budeš doma,ozvi se!!budu na tebe myslet!!!o víkendu budeš snad doma!
miskag
27. jún 2011
jo a na dovču jedeme te´d jen na 5dní do Rakouska s kolama,tak už se moc těším,konečně si trochu od všeho odpočinu 😉
ale je to zrovna v tom týdnu,kdy by mi mělo vycházet IUI ]-( jedeme od středy do neděle,tak jestli se to stihne v pon nebo út,tak do toho půjdeme jinak bohužel až další cyklus :-| ale co,to už vydržíme,když čekáme tak dlouho.
na srpen nic naplánovaného nemáme,takže v pohodě můžeme těhulkovat 🙂
leeena_4
28. jún 2011
@vannilie @verry jste silný žeský a já doufám, že to osud brzy ocení a odmění vás 😉
snazilka14
28. jún 2011
@vannilie dzrim palec, uvidis, laparka bude za tebou a IVF je hned vyssi sance. nebud smutna..
snazilka14
28. jún 2011
@maa34
@cuddle no u nas to paradoxne vedi v praci a rodine to moc nerikam, prave aby nemeli nervy se mnou..
je fakt, ze kdyz clovek dorazi a mava omluvenkou s razitkem CAR, tak nemuze cekat, ze se to udrzi v tajnosti 😃
dandelion
28. jún 2011
Ahoj holky... Ráda bych se k vám pokud možno přidala... 🙂 Dnes jsme byli na první konzultaci v CARu... a pokud v pondělí budou folíci narostlý jdeme už tento cyklus do IUI 🙂 Snažíme se od listopadu 2009... takže tento cyklus je 21. snažící 🙂
verry
28. jún 2011
@dandelion ahoj, vítám tě mezi námi! 🙂
to bude tvoje první IUI??
dandelion
28. jún 2011
@verry jj první... 🙂
verry
28. jún 2011

ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
verry - 13.6 = 3.IUI - test negativní, jdeme do 4.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-nyní laparka, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011
dandelion - 1. IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IUI
verry
28. jún 2011
@dandelion super, dopsala jsem tě do tabulky. držíím pěstě, v pondělí jdeš na UTZ?? a stimuluješ něčím??
dandelion
28. jún 2011
@verry tenhle měsíc ještě nestimulujem.. uvidíme jestli naroste folík sám.. 🙂 jinak zase clostil od dalšího cyklu 🙂 🙂 🙂
cuddle
28. jún 2011
@verry zacinas tento cyklus zase stimulku na dalsi IUI????? ja jdu zitra na krev po 4 dnech pichani leku, tak jsem zvedava jestli mi tu davku nechaji......
verry
28. jún 2011
@cuddle já nemám stimulku, jen jedu na UTZ příští pátek. Mě nic dr.nedala, protože to prej u mě funguje jak hodinky 🙂 folíky rostou dobře a sliznice je taky vždycky OK. jen jestli mi pak zas dá ten dupík, abych začla brát po IUI...uvidíme.
tak to jsem taky zvědavá, jak na tom budeš. a jak se cítíš??
dandelion
28. jún 2011
Lenka říkala, že tu někdo zjišťoval jak je to z hrazením IUI... u VZP... 🙂 akorát u nás si řekli o 1500,- asi to je Car od Caru jiný... 🙂
cuddle
28. jún 2011
@verry a dava ti pregnyl nebo neco na prasknuti na nacasovani IUI??? no clostik by u tebe akorat asi zvysil pocet foliku.....
citim se dobre, jen mi prijde az uz mam bricho pekne rozpychane.....ted uz davam 2 injekce denne a predtim bylo vlastne 10 dnu po 1, takze jeste budu kolem 10ti pokracovat, zatim nic necitim, dnes konecne skoncila i ms, takze aspon ze tak, uvidim co mi zitra reknou na tu krev, ultrazvuk mam v sobotu - tam se uvidi co tam roste 😉
janulka1980
29. jún 2011
@leeena_4 ahoooj, ukaz tu dnesnu carku - tlustocha 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli