Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
leeena_4
29. jún 2011
@janulka1980 no, ještě to není tlusťoch, ale ukážu ráda 🙂 x-) Ten dole je dnešní
petuska123
29. jún 2011
ahojte baby.ej davno som sem neprispela,ako sa tu mate??ja mam cez vikend vklad.sme sa pohli o dost dopredu tesim 🙂
janulka1980
29. jún 2011
@leeena_4 a zevraj neni tlustoch 🙂 paradicka!
leeena_4
29. jún 2011
@janulka1980 to víš u sebe je člověk takový kritický, děkuju x-) pořád tomu nevěřím 😃
janulka1980
29. jún 2011
@petuska123 ahoooj, ako sa maju oocyty? 😉
janulka1980
29. jún 2011
@leeena_4 uz by si pomalicky mala verit 😉
petuska123
29. jún 2011
@janulka1980 no vcera som volala tak zatial dobre su oplodnene to je hlavne a zajtra mam volat
leeena_4
29. jún 2011
@janulka1980 to snad brzy přijde 🙂
janulka1980
29. jún 2011
@petuska123 drzim palec!!!!
@leeena_4 prijde prijde...vydrz prtka vydrz 😃
dandelion
29. jún 2011
@leeena_4 Leni testík ukázkovej 🙂))) mám velikou radost 🙂))
cuddle
29. jún 2011
@leeena_4 no krása to je pěkná čárečka..... 😃
leeena_4
29. jún 2011
@cuddle @dandelion děkjuju holky moje 🙂
cuddle
29. jún 2011
@petuska123 kdy jdes na ET - v patek? kolik si nechas zavest kdyz jich budete mit vic? ja mam v sobotu kontrolni ultrazvuk, dneska byl odber krve, pry vse v poradku, asi hladina je tam kde ma byt ani nizko , ze by mi museli pridavat, ani vysoko, ze by ubirali - takze mam 3 ampule Merionalu a k tomu Diphereline, tak jsem zvedava co se tam tentokrat urodi.....
cuddle
29. jún 2011
@leeena_4 kdy jdes na krev v patek jsi rikala,??? a ultrazvuk taky hnedka ??? pocitas s tim, ze tam budou 2 , že 😉 pač čarecka je krasna to bude urcite pekne vysoke HCG 🙂
leeena_4
29. jún 2011
@cuddle v pátek ve tři jdu k mudře, ale nevím, co mi budou dělat, jestli i uzt, nebo jen krev, nebo jen uzt, uvidíme. No, nepočítám, že tam budou dvě - budu ráda, když něco bude vidět, ale tak už 2x se mi zdálo, že jsem na utz a dokor mi říká, že tam jsou dvě, tak uvidíme, jestli jsem vědma 😉 😃
petuska123
29. jún 2011
@cuddle et budem mat cez vikend presne neviem kedy a podla toho ako sa doktor rozhodne dam vlozit
leeena_4
29. jún 2011
@cuddle super, že se se stimulkou trefili a krev je v pořádku 😉. Je to na dobré cestě x-)
vannilie
29. jún 2011
ahoj holky
vannilie
29. jún 2011
uz jsem doma z nemocnice
cuddle
29. jún 2011
@leeena_4 no tak uvidis, teda me se nic nezda.....nebo mozna zda, ale nepamatuju si to, sakra tak ja asi bud muset zajit nekam kouknout do koule 🙂
cuddle
29. jún 2011
@leeena_4 hele ale ono to tak bylo i minule v tom caru , taky mi vzdy brali krev a vysledky byli, ze mi davku nechali uplne stejnou, takze nevim, uvidime v sobotu na ultrazvuku - to budeme trochu chytrejsi
sem fakt zvedava jak to vyjde s tema svatkama pristi tyden, vychazi mi tam ta dlasi krev a ultrazvuk, takze budu v sobotu vyzvidat jak pracuji
vannilie
29. jún 2011
mimodelozni se nakonec neprokazalo,v patek jdu jeste na kontrolni krec hcg pomalu klesa
cuddle
29. jún 2011
@vannilie no tak hlavneze jsi v poradku a mimodelozni to teda nebylo......
vannilie
29. jún 2011
@cuddle rikaji ze ne.ale v patek jdu jeste na krev.hcg tam porad nekde je.dnes bylo jen 24.vcera 40
cuddle
29. jún 2011
@petuska123 aha tak to jo, ja budu mit asi odber nekdy koncem pristiho tydne nebo o vikendu dle toho jak folici porostou, rikali, ze mozna bude stimulka o neco delsi , dle potreby
leeena_4
29. jún 2011
@cuddle to jo, to se pořádně vyptej, ať to nějak naplánujete 😉. A nebuj, oni v tomto CARu vědí, jak ti to minule nenaplánovali nejlíp, tak to určitě udělají líp 😉
vannilie
29. jún 2011
tak uvidime jak to vse dopadne.mozna zkusime jeset jednou IUI
vannilie
29. jún 2011
🙂
vannilie
29. jún 2011
@leeena_4 ahojky mas krasne testiky,blahopreji
vannilie
29. jún 2011
@leeena_4 ahojky mas krasne testiky,blahopreji
vannilie
29. jún 2011
@leeena_4 a jak se jinak citis.myslim ze tam budou dvojcata
verry
29. jún 2011
ahojte
@cuddle jo jo, pregnyl dostanu vždycky. první dva pokusy jsem měla jen takhle s pregnylem a ted ten třetí mi dali duphaston abych brala po IUI. No jsem zvědava co vymyslí tentokrát 🙂 asi zas dupík dopadne, uvidíme..
to věřím že máš břicho rozpíchané, to más asi pořádnou modřinu,co?? já jak byla na laparce a oni mi furt píchali do břicha-to si měla vidět, měla jsem modřinu přes půl břicha..síla,a taky mě to ale skoro měsíc trvalo než zmizla..

Začni písať odpoveď...

Odošli