• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
domcek preji ti,aby jsi na testiku nasla krasne // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne teda uz by bolo aj na case po tom vsetkom...no uvidime toto je nas posledny pokus a na IVF nechceme ist takze uvidime...
20. nov 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek - no ono to neni nic akutniho proc jedem do nemocnice, tak to pak proste zamrzi . no uz jsme to meli mit za sebou ale nevyslo to poslali nas z nemocnice dom, tak ted uz to snad bude ted aspon naostro :grinning:
jinak ti moc drzim palce at se // o vikendu ukazou :slight_smile:
20. nov 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek, promin, ja uz zase nevim, v cem ze je u vas problem? a na kolikate IUI jste ted uz byli ?
20. nov 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka IP
20. nov 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všechny, tak jsem dnes 7.den po IUI, to čekání je hrozné. Mám dotaz: bohužel v den testování odjíždím na týden do ciziny, tak si nemůžu nic nechat potvrdit z krve. Jak je to potom s braním Utrogestanu? Já normálně MS dostávám ten den, kdy se budu testovat.
20. nov 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jse, 11den po IUI, test negativní, a totál nalitá prsa. To dělá utrogestan?? díky
21. nov 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
či to robí ustrogestan to neviem, ja som 7den po IUI a odkedy beriem ustrogestan mam stašne citlive bradavky.
Tak možno to ma nejaký vplyv. No to že na 11 den nie je nič vidieť to ešte nič neznamená. Pri prvom synovi po 14 dnoch bolo na teste vidieť len malilinký tienik druheho / tak ešte možno je aj u teba ešte skoro. Ono aj veľmi závisí od testu akú ma citlivosť. Skús si to zopakovať o niekoľko dní a s testom čo má vysokú citlivosť.
Držím ti palce nech ti to dobre dopadne.
21. nov 2008 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.
Janula ty si bola aj pred prvym tehu na IUI?
21. nov 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, prve sa nám podarilo po roku prirodzene. Nedarilo sa nám tak som na to prestala myslieť že teda ideme stavať dom a že ideme teda asi po doktoroch a už sme tam ani nestihli ísť. No teraz 2 roky nič, a manžel má pomale sperm. už som toho mala dosť normálne to nešlo tak preto to IUI.
21. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul a ty mas ted po prvni IUI ? jsme na tom holky, domcek a janula, temer uplne stejne , co :wink: ?
21. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz v sobotu bude týžden od IUI. A už neviem vydržať. Ale mám pocit že to asi nevyšlo
21. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula18 treba budes jeste prijemne prekvapena :wink: moc TI drzim palecky :dizzy_face:
22. nov 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, dakujem ti veľmi pekne. Uvidíme, taký utorok by som chcela skusiť si spraviť test, to by bolo 10 den po IUI. Neviem či to nebude aj tak skoro
22. nov 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula18 kazdopadne ,kdyby vysel test 10 DPO negativni,nemusi to jeste znamenat,ze se nezadarilo :wink:

Jen tak pro zajimavost: http://www.miminka.cz/disp_art2.php?&artID=373
22. nov 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem je to zaujímave. Včera som si kupila test s citlivosťou 10mIU/ml tak uvidim.

Nevieš, má vplyv ten ustrogestan na teplotu? Myslím normálnu (nie BT), lebo nie som chorá cítim sa dobre a dnes som mala 37,3 :dizzy_face: tak neviem. Pri prvom synovi som mala teplotu stále, ale teraz vzhladom na tie lieky neviem a hlavne sa mi to zda byť skoro.
23. nov 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula s tou teplotou a utrogestanem vazne nevim,ale vim,ze v tehu miva zena opravdu zvysenou teplotu :grinning: :grinning: takze to vypada dobre.Ja Ti mooooc drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To byla tvoje prvni IUI????
23. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzi jak je? :dizzy_face:
23. nov 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky wrtulka....no dobre,ted jsem 6-ty den po IUI a co ty??
23. nov 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, narazila jsem na vaší diskusi a docela mě zajímá, já mám pátý den po prvním IUI, jsem hrozně napjatá.
23. nov 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dnes jsem 10. den a chci se zeptat - pozorovaly jste na sobě něco? Mě dnes poprvé příšerně bolí v podbřišku, ale moc se mi to nezdá a nepovažuju to za dobré znamení
23. nov 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanna, to bola moja prva IUI. Neviem ale poobede som mala 37,5 a niekde som čítala že ten ustrogestan zvyšuje teplotu ale neviem či až o toľko :confused: . Keby nebolo tých liekov tak by som asi dufala, ale takto fakt neviem čo si mám myslieť.
Dnes je 9 den od IUI uvidíme, tak by som chcela zajtra testnuť uvidím, lebo muž nechce aby som si robila test. že ak by bol neg. aj aj tak by som bola tehu že aby som plačom nejako tomu neuškodila
24. nov 2008 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
janula,bylo by lepsi ,kdyby jsi to s tim testem vydrzela do terminu MS :wink: ,abys predesla zbytecnemu zklamani,jak sama pises.
Ja jsem dnes 7 den po IUI a necitim vubec nic,jen me boli prsa,ale to je u me po OVU pokazde.Nevim,myslim,ze citim ,ze to nevyslo.Prece jen uz deti mam ,tak bych to mela snad poznat,ale mozna je predcasne delat zavery... :wink: ale vetsinou se to pozna, az kdyz se blizi MS.Takze musime cekat :wink:
24. nov 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzi..
včera jsem se už neozvla..
ale všechno je blbě dneska jdu k mudr a teplota na grafu mi stoupla.. ovu přišla dřív asi už 11 DC :frowning2: takže na IUUI je pozdě :frowning2:
24. nov 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka,pockej jeste do zitrka treba OVU jeste nebyla...no uvidis co ti dr. rekne.Je to k vzteku no...
zde je muj graf:moc nadejne to nevidim... :pensive:
http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
24. nov 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, držím nám pěsti, nenašla jsem odvahu testovat, počkám s tím na čtvrtek (14.den po IUI)
Včera jsem měla velké bolesti v podbříšku, tak nevím, co to mohlo být.
24. nov 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab ms priznaky jsou stejne jako priznaky pro tehotenstvi,takze tezko rict,z ceho podbrisek boli.Na tehu to byvaji spis takove tahave bolesti a pro ms spis krecovite.Delas dobre,ze s testovanim cekas :wink: Ja drzim palecky at na testu nejdes // :dizzy_face:
24. nov 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi díky moc, taky přeju hodně štěstí // :dizzy_face:

Já ve čtvrtek odjíždím na služebku a tak mám pak obavy z braní léků - pročítala jsem si tuto diskusi a někdo doporučuje vysadit Utrogestan, prý se po něm dostaví MS. Kromě toho beru ještě Esstrofem a Duphaston.
No, ale jak testnu, tak zavolám Dr.
24. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky, prihlásila som sa sem po viac ako roku. Všetkým Vám držím palce a chcem Vás povzbudiť lebo aj nám sa podarilo IUI na 2krát a teraz si vedla mna spinká 8 mesačná slečna. Takže sa nevzdávajte a skúšajte a dúfajte.Ono sa to určite podarí vtedy keď sa to podariť má.
24. nov 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok