• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 to je krásnej testík!!! to je nááádhera :wink:
29. jún 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to je prima,že jsi doma.tak půjdete ještě do IUI??
29. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tak fajn,že jsi nakonec na laparku nemusela!!!vydrž,hcg klesá pomalu.já jezdila každý týden,5týdnů po sobě až jsem to měla nakonec na 5hcg a to už dr řekl,že to bude v pohodě.
tak myslím,že na podruhé už nám to vyjde dokonce!!!musí!!!
jde aspoň vidět,že jsi otěhotnět mohla,tak te´d už to vyjde!!! :slight_smile:

leena:krásné čárky!!!držím v pátek palce a jsem zvědavá,jestli budou dvě :wink:

pěkný večer holky!!
29. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no takove mensi modrinky, spis kdyz to asi blbe pichnu, snazim se vybirat si misto kde jsem jeste nepichala, nekdy se stane ze to blbe trefim, tak to je treba na potřeti, pripada mi, ze se to zhorsuje, nevim jestli je to treba tim, ze je to citlivejsi nebo ze toho picham vic, tak snad to doklepu do konce bez ujmy na zdravi, modriny zmiznou..... :wink:
29. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky můžu se přidat? v sobotu jdem na naše první IUIčko...vyfasovala jsem injekci...ve čtvrtek si jí mám bodnout...nikdy jsem to ještě nedělala, ale přítel se nabídl, že to zvládne :slight_smile: no a pak od pondělka mám brát ten utrogestan po dobu 14 dní , a pak zkusit test....
30. jún 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já chci taky :slight_smile:
30. jún 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie děkuju :slight_smile:. Cítím se trochu víc unaveně, občas nějaké křeče v podbřišku a trošku se mi začala nalévat prsa, jinak úplná pohoda. No jsem zvědavá, co tam nakonec bude, hlavně ať něco a tam kde má :slight_smile: :wink:
30. jún 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry děkuju, taky vám ho holky upřímně moc přeju :wink:
@kive76 držím v sobotu pěsti :wink:. Mě manžel píchal injekce celou stimulaci - já se toho bojím :grinning:. Tak tfuj, tfuj, ať ty // máš taky :wink:
30. jún 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie jsem ráda, že nakonec to u tebe dopadlo jako štěstí v neštěstí a že brzy budeme moc držet pěsti u dalšího pokusu :wink:
30. jún 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 díky....no já se toho nebojím, ale nikdy jsem to nedělala...a přítel se sám nabídnul, tak proč mu říkat, že né... :slight_smile:
30. jún 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 kraasne tlustoucke....paráda! tak dal drzim palce.
30. jún 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak já dneska byla na krev - takže nic :frowning2:
z nemocnice slzy, panák a v srpnu laparka :unamused:
30. jún 2011 o 12:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag prosím o zapsání do tabulky
krev negativní, 17.8. laparoskopie :unamused:
30. jún 2011 o 12:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, můžu se k vám přidat? mě dneska píchli pregnyl a o víkendu máme domací snažení. když to nevyjde tak v červenci na první IUI? kolikátý den po píchnutí pregnylu se IUI dělá??
30. jún 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj, vítej mezi námi. Po pregnylu má nastat ovulace mezi 30 - 48 hodinami :wink:
30. jún 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
verry - 13.6 = 3.IUI - test negativní, jdeme do 4.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-nyní laparka, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

kive76 - 2.7. ´= 1IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 1 IUI-3/2011 pozitivní,v 5.týdnu zamlklé těhu,2měsíce pauza,předpokládané IUI 7/2011

SRPEN:

bara11 - 1.IUI
30. jún 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdraví nové holky a přeju hodně štěstí!! :slight_smile:

maa:to mě moc mrzí :unamused: a nedáte ještě jeden pokus před laparkou?třeba se to stane přirozeně ještě do laparky a bude to!!kéž by,co?!

já ode dneška beru Clostyl a příští čtvrtek jdu na utz,tak jsem zvědavá :wink:
30. jún 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím nové holky a přeju hodně štěstí!! :slight_smile:

maa:to mě moc mrzí :unamused: a nedáte ještě jeden pokus před laparkou?nebo si dáváte pauzu?můžeš třeba jen měřit teplotu a snažit se trochu v době předpokládané ovulky!

já ode dneška beru Clostyl a příští čtvrtek jdu na utz,tak jsem zvědavá :wink:
30. jún 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak jsem to poslala dvakrát před upravením :grinning:

leena:zítra na tebe budu myslet,pak se nám ozvi!!!
30. jún 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co další holky z června?jak jste dopadly?ozvěte se nám!! :wink:
30. jún 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no oni mi spíš doporučili tu laparku před IUI - vzhledem k tomu mému PCO,
hlavně to všechno děsně trvá, je to takové ubíjející :unamused:
a díky za podporu
30. jún 2011 o 14:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag děkuju, bojím, bojím :grinning:. Dám vědět, ale myslím, že ještě nebude co, že 18DPO bude brzo, ale stejně jsem ráda, že tam jdu
30. jún 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak příští čtvrtek budu držet pěsti já :wink:
30. jún 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maa:aha. :unamused: to mi povídej,je to děs!!všechno se to tak vleče,pořád na něco čekáme!!a pak ti někdo řekne,nesmíš na to myslet :angry:
ještěže je te´d to léto,užívej si sluníčka,plavání,pak už po laparce asi do bazenu nepujdeš. :unamused:
a na dovču jedete někam?
a kam pojedeš do nemocnice?do UH nebo Zlín?
30. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:děkuju!! :slight_smile: moc tomu nevěřím,že tam něco bude,vzhledem k tomu,že jsem asi před rokem Clostyl brala a nezabíral mi.ale třeba se stane zázrak a za ten rok se třeba tělo trochu umoudřilo :grinning:
tak jsem teda fakt moc zvědavá! :slight_smile:

leena:máš pravdu,že tam asi toho moc vidět nepůjde,ale podle krve už si budeš jistější a trochu klidnější!! :slight_smile:
i když já jsem říkala,že dokud není srdíčko,tak si nejsem jistá ničím a nikomu ani muk :grinning:
30. jún 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag nojo, ale výsledky krve budou asi až v pondělí, tak si říkám, jestli se neobjednat až na to pondělí, to už budu 3 týdny od IUI, to už by vidět mohla, no nevím. Já taky budu ticho jako pěna, než bude srdíčko :slight_smile:. Jinak clostil navrhli doktoři? nebo ty? když bys náhodou neragovala, určitě zkus injekce:wink:. Já na clostil ani ťuk a na Puregon bum ho a 75 iu denně a 3 folíci :wink:
30. jún 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dovolenou jsme museli trošku přehodit (zrovna ta laparka překryla dovolenou), tak se musíme jet podívat někdy v červenci. Jsem objednaná do Atlasu do Zlína.
Sice jsem si spíš myslela, že IUI nevyjde, ale nečekala jsem, že mě to tak vezme.
Vpodstatě máme za sebou 5 let snažení, z toho 3/4 roku chodíme do CARU a nic za sebou nevidím... :frowning2:

jinak moc držím pěsti Tobě i holkám tady :wink:
30. jún 2011 o 15:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

pořád tak nějak dočítám, i když sama nemám co bych napsala. Mám teď v CARu sice objednané léky, ale bohužel mám tu pauzu, když jsem přestimulovaná, tak čekám. Aspoň se mi povedlo zamluvit dovolenou, tak v úterý frčíme. Moc se na to těším, jsem unavená z toho, jak to kolem mě teď všechno rodí a tak, už aspoň utichly ty dotazy na další dítě.
Až se vrátím, musím do Pronatalu skočit vyzvednout si ty léky, protože je mám schválené jen do 17.7. a já to dostanu podle mých cyklů spíš až později tak aby zase nedošlo k tomu, že mi řeknou, že to tam nemám připravený.

@leeena_4 tobě moc držím palce, je to tutovka, bude tam minimálně jedno to se neboj. :dizzy_face: je to fakt nádherný pocit,tak si to užívej!
30. jún 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, vítám new bojovnice!! :slight_smile:
30. jún 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 a kampak razíte?? si aspon odpočneš a nabereš energii do dalšího IUI.. :wink:
já bych taky potřebovala vypnout.. uvidíme, treba nám vyjde dovča v srpnu nebo září-se aspon mám furt na co těšit :slight_smile:
30. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok