• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fori ahojky, já jdu na IUičko v sobotu a dneska..tj.ve čtvrtek ve 21hodin si mám píchnout Pregnyl..
30. jún 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 neboj, je to dobře vypočítaný. to se máš, že ti IUI udělají i v sobotu. U nás o víkendu IUI nedělaj.
30. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jedeme do Řecka, je to jako můj druhý domov. šíleně se těším. :sunglasses: Vím, že miminko mi to nepřičaruje, ale aspoň týden na to nebudu myslet :wink:
30. jún 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no já to taky původně netušila, že dělají i v sobotu, dr. říkala v pátek, ale to přítel nemůže vypadnout z práce...kolegové už mají dlouho dopředu dovču, takže by tam nikdo nebyl, tak nabídla tu sobotu, že je možné též...a super...
30. jún 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jéé, to se budete mít, tak si to krásně užij. :wink:
@kive76 tak to máte supr, když to takhle jde :slight_smile:
30. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:Clostyl mám kvůli tomu,že na injekce se čeká u pojišťovny na schválení,tak aby jsme ten měsíc nepromarnili,tak zkusíme i ty tabletky :wink: tak jsem zvědavá!!
ta krev trvá tak dlouho?vždyť v Caru je do hodiny.to jdeš ke svému dr?

maa:v Atlasu jsem byla taky,sestřičky super!!!nemáš se čeho bát.byly fakt zlaté.hlavně ta silnější sestřička,měla myslím tmavší vlasy,ta byla fakt anděl :slight_smile: jméno nevím :unamused:

a kam se holky na dovču chystáte?

jdu se kukat na Katku na čt2,to je fakt masakr.
pěkný večer!!!
papa
30. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 třeba se zadaří v Řecku
30. jún 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ta Katka je hustá...já to viděla, když to bylo v televizi poprvé..
30. jún 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka:Řecko taky miluju!!!nejradši bych se tam odstěhovala!! :grinning:

no ta Katka teda masakr.viděla jsem to taky kdysi dávno.a takové mají děti a přijdou k nim ani neví jak a vesele si fetujou dál!! :angry: to je fakt spravedlnost!! :frowning2:
30. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag máš k Řecku nějaký vztah? :wink: nebo jen tak? já jsem se tam málem vdala, ale tak to je mimo tadyto téma.

Jinak jsem nějak v pohodě asi díky té dovolené. Jako že doufám, že načerpám sílu na další pokus s injekcema. uvidíme.
1. júl 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé holky ted mě napadlo.. asi blbej dotaz, .je nějaká příprava před tím IUIčkem..jako třeba od rána nejíst, nepít ?
1. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 jeee my ho meli az kolem 11 to bych umrela :grinning:
nene urcite nemas nijake omezeni, neni to zadna oparace, jen to do tebe soupnou a pak chvilku polezis, hotovka a domu
1. júl 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já právě mám až 11.30 :slight_smile: tak to jo díky za odpověd..
1. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dneska cekam na zpravy od tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. júl 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Ahoj, taky jsem na to včera koukala a hlava mi to nebrala.Kdo to nezažije asi nepochopí, že pro ní jsou drogy víc než mateřská láska, já to pak ani nedoukala.
@cuddle Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem ani dozadu moc nedočítala. Stimuluješ na IVF? My jdeme v pondělí na odběr vajíček, ale moc slavné to není, moc jsem nereagovala a mám jen 4 vajíčka, takže moc šancí tomu nedávám.
1. júl 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nosite do CAR ty pouzite jehly a strikacky, prazdne ampulky - zlikviduji to nejak ? premyslim kam s tim, vyhazovat normal do popelnice to prece nebudu.....
1. júl 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 cauky videla jsem jaky ma Leeana krasny tehu testik???? no taky takovy chci

jojo stimuluju - od soboty mam Merional a k tomu porad picham u Dipherelin, zitra mam kontrolni ultrazvuk 8 DC, tak jsem mooooooooc zvedava
co jsi mela za leky, a jak dlouho jsi je brala, takze to mas jeste 2 dny, takze zitra pregnyl? mas teda 4 foliky? no tak uvidis, muze byt v nekterem i vice vajicek a taky muzes mit i prazdny, uvidis az po tom co je odsaji....
1. júl 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Měla jsem Puregon, dnes naposled a zítra v 10 večer Pregnyl. Stimulovala jsem od 2 DC. No právě, bojím se,aby v nich vůbec vajíčko bylo a nebyl to jen obal. Budu držet palce at máš bohatou úrodu :grinning: .
LEENA no gratuluji, konečně si vyseděla vajíčko a hned to vyšlo, to jsou samé lepší zprávy :slight_smile:
1. júl 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jj, mně vyloženě řekli, ať injekční stříkačky přinesu, tak jim to tam hoď, oni už si s tím poradí :wink:
1. júl 2011 o 15:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle pouzite jehly by ti meli vzit v lekarne ( v nemocnicni alespon urcite), ale i v jinych je berou. Pokud jsou ampulky uplne prazdne, klidne je hod do kose.
1. júl 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tři dny před ovulací rozdrtit třináct zrníček čehosi zázračného, smíchat se žloutkem a lžičkou medu, pozřít nalačno a několik hodin nechat zažít. Nedělat těžkou práci. Každý večer cvičit cviky paní Mojžíšové. Před ovulací se chovat zdrženlivě. Věřit. Zpevnit si svalstvo na zadku. Nelyžovat. Odreagovat se. Ráno si změřit bazální teplotu. Věřit. Pít hormonální čaj paní Kamenické. Být veselé mysli. Plodné dny využít. Věřit. Nekouřit. Prát prádlo na valše. Nenosit úzké kalhoty. Jet na hory, protože tam jeden neplodný kulturista počal. Věřit. Netrápit se. Nenervovat. Jíst ovesné vločky. Věřit. Nebruslit. Po spojení udělat svíčku. Po spojení udělat stoj na hlavě. Věřit. Odstěhovat postel z místa magnetických uzlů. Věřit. Nedělat sněhuláky. Věřit. Nemyslet. Věřit. Věřit. Věřit. (Tereza Boučková, Indiánský běh- hlavní hrdince nejde otěhotnět). - sem na to narazila na netu a docela se mi to líbí....
1. júl 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj holky, jsem doma . Paní doktorka měla radost, chtěla počůrat test, ale já měla sebou celý svůj arzenál, takže jsem jí ukázala ten dnešná a ona že prej krásnej, že gratulujue. Že podle poslední ms bych měla bejt začátek 5tt, ale že to bude určitě menší, když iui bylo až 19DC, že na utz asi nic vidět nebude. Moc pečlivě nehledala, ale našla černou tečku cca 3mm . Za 14 dní mám přijít a prý už uvidíme víc Takže teď přežít do 18.7. Trošku se mi přeci jen ulevilo a culila jsem se jako blázen celou cestu domů
1. júl 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leeena_4 ahoj, tak to je super!! :slight_smile: a jak ti je vůbec?? máš vůbec nějaký příznaky??
1. júl 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahojky :slight_smile:. No ráno mi bývá tak divně, dneska mě prvně natáhlo ráno při čištění zubů, ale zatím neblinkám, tak doufám, že u toho zůstane. Jinak se mi malinko zvětšují prsa a trošku únava, ale nic extra, cítím se docela fajn :slight_smile:
1. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
1. júl 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 moc blahopreji
1. júl 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzel ja mam opet spatne vysledky
1. júl 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahooj
copak??
1. júl 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry byla jsem dnes na krev a je to blbe
1. júl 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to