• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag ahojky.jo psala jsem si sama :slight_smile:
3. júl 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag je em divne.uz me dost boli bricho a take dost spinim
3. júl 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahojky je me to moc lito.ale bude lepe uvidis :slight_smile:
3. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a u vas jak to pokracuje.ja uvidim co semnou udelaji zitra
3. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie: :unamused: jejda!no ,ještěže jdeš už zítra,snad už rozhodnou,co dál,ať to máš za sebou!!
to já jsem si v této situaci říkala,že bych byla radši,kdyby se to nepovedlo a šla bych hned na další pokus,než se pořád stresovat,jak to nakonec dopadne,jezdit tam každý týden.... :unamused:
ale i dr mi říkal,že jde vidět,že otěhotnět můžu,že nám to vyšlo hned na poprvé,ale jen se to bohužel nevyvíjelo,tak jak mělo.takže tím se utěšuju!!! :slight_smile:

já jedu ve čtvrtek na utz,tak jsem zvědavá!
no nic,jdu dodělat oběd :slight_smile:
3. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo mas pravdu.to jsem si take rikala,v teto situaci at se to radeji nepovede.nas uz ceka IFV
3. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAKE JE U VAS SKAREDE
3. júl 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a co si varila dobreho.my jsme byli na obede u pritelovych rodicu. :slight_smile:
3. júl 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:jj,celý den leje jako z konve :angry: teď jsme se dodívali na finále Wimblenonu :slight_smile:
na oběd jsme měli jen gril.maso s bramborem a teď zase večeře,pstruh na grilu :slight_smile: dnes jsme jen doma a válíme se a jíme :grinning:

cuddle:tak jak?jsme zvědavé!!
leena:zítra na tebe budu myslet!!jdeš zítra k dr,ne?doufám,že jsem si to zase nepopletla. :slight_smile:
3. júl 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo tady take elje cely den.je to hrozne
3. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag take se valime cely den ajen jime :slight_smile:
3. júl 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak me boli bricho
3. júl 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:jejda :unamused: kdoví,čím to je,co?!že by ten plod rostl a tlačil tě nebo fakt nevím?!no,ještěže jdeš už zítra!!jdeš hned ráno?jak jezdíš do Zlína?já většinou busem a to mám vždy zabitý skoro celý den :unamused:
3. júl 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky, byla jsem v pátek :wink:. Paní doktorka viděla 3mm tečku a říkala, že je dobře, že jsem přišla, že gratuluje a že prý je ještě brzy, protože jsem byla na IUI až 19DC :wink:.
@cuddle jak jsi dopadla? myslela jsem na tebe
3. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:tak super!!!asi jsem to přehlédla,jestli jsi to už psala. :wink: a kdy jdeš na další kontrolu?držím palce!! :slight_smile:
3. júl 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a odkud jezdis do zlina.ja jedu autem.doufam,ze si me tam enchaji a udelaji neco semnou.ne ze bych milovala nemocnice,ale pristi utery mame jit na kliniku a domluvit si IFV
3. júl 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag 18.7. snad to rychle uteče :slight_smile: Občas mě někde pořádně píchne, nebo pobolívá, tak se snažím nejančita a nečíst moc dizkusí, z toho je člověk pak ještě nervoznější :grinning:.
3. júl 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag JO zitra jdu uz na 7 hodin.
3. júl 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky,moc ti blahopreji
3. júl 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja ted bojuju jestli je to mimodelozni nebo ne.zitra jdu opet do nemocnice.vubec se em nechce
3. júl 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie děkuju :slight_smile: myslím na tebe, ať to dobře a hlavně nějak už dopadne. Možná je lepší jít do nemocnice a vědět na čem jsi. Moc držím pěsti. utz ti dělali asi naposledy a nic neviděli, viď? :-/
3. júl 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:z Uh.Brodu,takže hodina cesty busem.pak tam vždy čekám a pak zase něž jede bus,ale chodím po obchodech,tak mi to uteče :grinning:
to jdeš teda na brzo.tak ať ti to zítra dobře dopadne!

leena:asi je to lepší nic nečíst :unamused: taky jsem si dala předsevzetí,že jestli budu někdy těhotná,tak na netu nebudu nic hledat,ale pochybuju :grinning: manžel mi říká,že jsem závislá na koníkovi,že jsem tu furt :astonished:
3. júl 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jdu na rano a mam prijit na lacno.ja uz doufam ze se enco bude dit.porad jezdim do zlina.dekuju.
3. júl 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ne na utz neni videt nic ale podel krve tam nekde je.a navic me boli bricho a spinim
3. júl 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 cauky - no ja fakt nevim , asi ne dobre
doktor ktery byl na ultrazvuku nic nerikal, jen ze asi zvysime davky dle vysledku krve, tak jsem se ho ptala, jestli ta stimulace nezabrala a on rika, ze to nelze hodnotit, ze jsme teprve v pulce, pak se opravil a rika, no teda za pulkou stimulace, ze foliku je tam dost, ale velikosti 8-9 mm, a ze se uvidi na dalsim ultrazvuku ve stredu, takze od vcerejska mam zvysenou davku na 300 iu a ve stredu rano je dalsi ultrazvuk, at pocitam jak pocitam i kdyby ted zazrakem porostly 2mm denne tak to bude max kolem 15-16mm, coz je zase malo
takze fakt nevim a nechci nato myslet beru vetsi davky nez minule a reakce je uplne stejna ne-li mensi , minule jsem mela myslim 7 den 9 a 11 mm a ted 8 den 8-9mm vice , takze tak - dam pak vedet ve stredu
3. júl 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie viz info pro leeena
3. júl 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ale vždyť nikde není psáno, že musí dorůst úplně do středy, ne? :wink:. Určitě je ta zvýšená dávka nabudí (u mě to udělalo zázrak :wink:. a je jedno, jestli bude odběr ve středu, nebo až v sobotu :wink:. Neházej flintu do žita, uvidíš, že to dobře dopadne :wink:
4. júl 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky,

@leeena_4 super, že už bylo i něco vidět, paráda! fakt u tebe vidíš stačilo prostě jednou tu ovulaci vyvolat a hned jsi těhu, to je skvělý!!!!

@cuddle chápu tvoje rozpoložení, ale nikdy nevíš, jak to tělo který cyklus zareaguje, tak ještě neházej flintu do žita, třeba to půjde. Ale vím, jak takovýhle informace s člověkem zamávají. Mě když tenkrát řekli, že budu muset píchat injekce, brečela jsem :confounded:
4. júl 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak my dnes v noci letíme, tak už balím a děsně se těším. po týdnu se ozvu. pa :wink:
4. júl 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok