• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@zuzanka26 no zatím ještě nejásám :wink:, to až po srdíčku, nebo po 12 týdnu, pořád tomu nevěřím :grinning:. Užij si krááásnou dovolenou a hezky si odpočiň :wink:
4. júl 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já vím, pak má člověk pořád strach, co se stane a tak. ale už i to, že se to takhle povedlo, je dost pozitivní, takže to prostě dobře dopadne. :slight_smile:
4. júl 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 dobře, tak jo :grinning: :wink:
4. júl 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no byla jsem dnes na pohovoru u embryolozky ohledne postupu IVF, samo mi to nedalo a opet jsem se ptala, ze co ta velikost foliku a vliv na vajicko, zrale, nezrale a tak a ona mi rika:
odsavaji se foliky tak od velikosti 8mm - a zrala vajicka byvaji i v tech co maji 8mm, ale od 10mm je to pry bezne, ze tam jsou zrala vajicka - ze podle velikosti foliku se nemam orientovat, ze je to ruzne, u kazdeho je to jinak, ze nekdo ma foliky 22 mm a vajicko v nich zrale neni a jiny 10mm a je tam
no takze mi asi chtela dodat optimismu :slight_smile:
ale rikala, ze v sobotu na ultr je zapsano na jedne strane 10 x 8mm a na druhe 4 x 9 mm a 4 x 8mm a ze jich je teda 18 celkem a ze do stredy to muze udelat dalsi skok a pak se domluvi punkce - takze uvidim co nameri ve stredu a pak by pripadne punkce asi vychazela na patek , sobotu
4. júl 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 uzij si to :slight_smile:
4. júl 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no tak vidíš, to jich tam je tedy pořádný počet :wink: :dizzy_face:
4. júl 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo to jo je jich tam dost, uz na ultrazvuku jsem se divala a videla jednu bublinu vedle druhe, tak rikam, ok, ale ty velikosti jeste teda nic moc.....no budu mit 4 dny zvysenou davku, tak treba to poskoci trosku rychleji
ale zase ta embryolozka dnes rikala, ze je dobre, ze vsechny se pohybuji rovnomerne, ze tam treba neni jedna 20, 14 a pak 8-9 mm, ze takto je to vyrovnane, a reaguji sice pomaleji , ale rovnomerne vsim co tam je a na obou stranach skoro stejne, takze oba vajecniky se snazi
no tak uvidim na tom dalsim ultrazvuku, kdyz to bude asi dostatecny, tak ve stredu dostanu i pregnyl, vecer dam pregnyl a v patek OPU - ten den se nam hodi, rikala i sobota a to bude problem u manzela v praci, no tak jsem zvedava jak to dopadne
4. júl 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak vidíš, oni to doženou. Mě dnes vyndali 4 folikuly a byly tam 4 vajíčka, tak aspon něco. Takže ted čekáme, zdy se oplodní.
4. júl 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tý jo, to je 100% úspěch, držím pěsti, ať se jim daří a kamarádí se se spermoušema :wink:
4. júl 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
petula:tak super zprávy!!! :slight_smile: jak dlouho to trvá než se vajíčka oplodní a zavedou je do tebe?

zuzanka:užij si dovolenou!!!!

teď jsem došla z práce,u nás je zase hnusně,tma,děs.už mě to počasí fakt s... :angry:
4. júl 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky
4. júl 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak me dnes pustili udelali me revizi delohy a ve ctvrtek opet na krev.snad to uz bude dobre.poud ne ceka me na 100procent laparoskopie
4. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vannilie!!jejda,no aspoň,že už to máš za sebou?jak se cítíš?břicho už nebolí?
ve čtvrtek se tam někde potkáme,ne? :wink: ale ty půjdeš užričtě zase na brzy ráno,co?
4. júl 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahoj, tak to je fajn, že zatím nebyla laparka. moooc držím pěsti, a´t na ni ndojde. jak ti je? našli něco?
4. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Dali jsme je na prodlouženou kultivaci, takže by to mělo vycházet čtvrtek nebo pátek.

@leeena_4 Dík moc, já se bála, že když jich bylo tak málo, aby ještě nebyly prázdné, se mi ulevilo :dizzy_face:
4. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky.bricho jeste pobolova ale je to lepsi.trochu krvacim.porad spin jen co jsem dojela apujdu zase.ve ctvrtek snad to bude ok a nenechaji si em tam.uvidime ale ja to preziju.jen at je to ok amy muzeme na na IFV.jdu zase na rano na 6.45
4. júl 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky.pan doktor rekl ze tam opravdu to tehotenstvi bylo ale bohuzel to nevyslo.jo jde to.poboliva me bricho.a jsem takova jak prastena po te narkoze
4. júl 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahojky blahopreju :slight_smile:
4. júl 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem zvedana na ten ctvrtek ale to bud ok si myslim.a pokud ne tak laparku take preziju jen at je to uz vyresene amy muzeme resit IFV
4. júl 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 lepší jet na kvalitku, než na kvantitu :wink:.
@vannilie tak to by mohlo být dobré znamení, že tam bylo a vyčistili to a teď už jen zajit a šup do IVF :wink: Myslím na tebe.
5. júl 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, píšem po prvý krát, bola som na IUI 24.6., 1x, čakanie na výsledok je nekonečné, skracujem si ho čítaním vašich príspevkov, teším sa že vám to tu niektorým vyšlo, je to povzbudzujúce, i keď za seba sa obávam že nič, lebo nejakú zmenu som nepocítila.
5. júl 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak Ahoj :slight_smile:. Kdy se chystáš zkusit testík? nic si nedělej z toho, že necítíš změná, já ji taky necítila :wink:.
5. júl 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moc za povzbudenie :slight_smile: Chcela som dnes ráno, ale potom som sa rozhodla že ešte počkám, že si nechám pár dní nádeje navyše, myslím že to poznáš, aj chcem už vedieť, aj sa bojím že zase nič a tie depky ... ach jaj ...tak to asi nechám na sobotu alebo nedeľu, dovtedy sa budem modliť :grinning: Ty si jedna z tehuliek však? Gratulujem a prajem nech všetko prebieha ako má
5. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak já jsem si taky vždycky myslela, že to poznám, že to vycítím a vycítila jsem prd :grinning:. Jojo, našla jsem minulou neděli //, ale pořád tomu nevěřím :grinning:. Uvidíš, jak se budeš cítit, kdyby ses tím měla trápit, tak raději testni :wink:
5. júl 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, len pekne ver a teš sa! :dizzy_face: A teraz už cítiš nejakú zmenu, odkedy?
5. júl 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak tak pár dní po tom prvním pozitivním testu (13DPO) mě začala bolet prsa, jsou na nich víc vidět žilky a jsem unavenější. Občas na něco hrozná mlsná, kolem předpokládané mrchy bolesti v podbřišku, ale teď už ani ne. :wink:
5. júl 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky jak svatkujete :slight_smile:
5. júl 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak ahojky vitam te
5. júl 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak Ahoj, ja som bola na prvom IUI 23.6., tak to ideme ocakavat vysledok spolu :slight_smile:. Tiez sa bojim testnut :frowning2: . V piatok idem na krv, ale kedze idem ku mojmu lekarovi a nie do centra, tak vysledok budem vediet az v pondelok. Nekonecny vikend to bude...
5. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ahojky vitam te
5. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok