• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@vannilie tak to bude asi rozumnejšie, ved keby človek vedel čo je lepšie, nás tiež dr nahováral na IVF, že tie spermie sú dosť slabé a že máme malú šancu na úspech, ale potom sa vyjadril o IUI všeobecne že by to zakázal, lebo je to málo úspešné, tak mi to trochu prišlo či mu nejde aj o niečo iné ako len o úspech :wink: . Tak sme sa rozhodli že skúsime 3x IUI a potom IVF. Snažíme sa tak rok a pol, možno trochu dlhšie
5. júl 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj a vdaka za privítanie, videla som že už si to písala ale ako sa tam mám dopísať?
5. júl 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to mas krasne ja mela 8 DC vsechny 8-9 mm tak jsem zvedava co bude zitra to uz je 12 den a posledni mozny den stimulace injekcema...., sliznice jen 5mm :unamused:
jinak my pujdeme do ICSI vzhledem k poslednimu spermiogramu
tak davej vedet jak to u vas vypada, drzim palecky
5. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahojky..mocinky moc ti držím palečky..teď jsem si přečetla, že jste šli do IVF - ICSI...Moc ti přeji, aby to vyšlo..Už víš kdy bude OPU? Ten by se měl už pomalu blížit, ne?
Čím stimuluješ? já měla při posledním IVF také dlouhý protokol a na ten se zadařilo, na krátký protokol ani jednou...Stumulovala jsem Gonalem, Decapeptylem a Menopurem..nemáš náhodou stimulku stejnou
5. júl 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 ahoj , dekuji, zitra mam kontrolni ultrazvuk, ten prvni cca 18 foliku - vleikosti ale jen 8-9mm vsechny, zadny dominantne vetsi, vsechny stejne - v soboru mi zvysili davky leku, tak jeste uvidim jestli dorostly aspon do potrebne velikosti v caru v papirech na OPU mam, ze alespon 1 musi byt 16mm, ale zase embryolozka rikala, ze zrale vajicka byvaji bezne kolem 12mm velikosti foliku, ale pry i v 10mm - tak se asi necham prekvapit
mam Dicapeptyl ( to je alternativa Decapaptylu ) a Merional ( ted uz mam 300 iu denne )
5. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak zítra zlom vaz...určitě to bude dobré... :slight_smile:
5. júl 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Já měla v pátek sliznici 9 mm, což je na mě úspěch. Budu držet palce at pěkně povyrostly a hlavně at v nich vajce jsou :sweat_smile:
5. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84
@petula22 diky holky, no urco sem dam zitra zpravu jak jsem dopadla a co mi nakonec rekli
5. júl 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,

tak jsem byla 22.6. na IUI, zítra jdu na krev. Nevydržela jsem to debil s nervama a testla někdy 10. den po IUI, tak slabá čárka (samo mi to hodně pomohlo, páč to mohla být pregnylovka... :slight_smile:) No ale včera byla celkem solidní čárka na jakémsi "rychlotestu", tak se modlím, aby se to všechno povedlo. Jak na potvoru na mě vlezla jakás infekce, bo co, tož mě bolí v krku-v práci je to velmi chutné... Tak přemýšlím, že si doma fíknu do krku tantum verde-snad by to nemuselo vadit a mohlo by to zabrat...
Jinak koukám, že jsou tu další dvě čekatelky na výsledky, tak na vás, holky, moc myslím a držím pěsti!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2011 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka tak zkus test a nemusíš se trápit celý víkend :wink:
6. júl 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry na pátek držím pěsti, aby IUI bylo :wink:
6. júl 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle kočko nedají ti něco na tu sliznici? 5mm není zrovna ideáln a estrofem by to mohl zlepšit, zeptej se na to, až tam příště půjdeš :wink:
@kopretina27 jé, potichu gratuluju a vůbec nejsi debil, já taky testila dřív, než řekli v CARu :wink:. Kdy jdeš na kontrolu?
6. júl 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 ahoj :slight_smile: tak určite nie si debil :grinning: - aspon teda nie medzi nami čakateľkami - ja sa stále obzerám, prezerám, sledujem, nervačím, verím, neverím a tak dookola :grinning: super že máš čiarku, čo ja by som za ňu dala... A tú krv ti ochotne gynekológ vezme? v CARe alebo tvoj? Mne napísali v doporučení z CAr zobrať krv o 21 dní, ale pochybujem že by mi ju testli bez + testu. Veľmi sa z teba teším, daj potom vedieť ako ti to dopadlo. A vyzdrav sa: naláduj sa ovocím, zeleninou, var čajík. Ja som tiež čakateľka na výsledok, ešte som netestovala, ale dnes som vysledovala jeden príznak, bolia ma prsia :astonished: :slight_smile: - a že kto je tu šiši :grinning:
6. júl 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry držím palce aby IUI bola :slight_smile:
6. júl 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Děkuju :dizzy_face: Mám děsnou hrůzu. 3x už jsem měla zamlklé těhu, naštěstí se nám před 3 lety povedl ppři 1.IUI chlapeček, takže si říkám, že když je to těhotenství monitorované od začátku, tak že je velká šance na úspěch. Takže doufám, že bude vše tak jak být má :dizzy_face: Zítra jdu na krev...

@amilak, krev mi vezmou v Caru, asi aby mohli sledovat, zda hcg správně roste, či co... To jsi dobrá, že vydržíš netestovat :dizzy_face: Po první inseminaci jsem byla taky jaksi v pohodě a netestla a pak mě čekalo překvápko na krvi, takže to byl super pocit :dizzy_face:
No vidíš, bolest prsou-dobrej příznak :wink:
6. júl 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak ahojky, mi jsme si taky říkali, že to IUIčko zkusíme 3x, když se nezadaří tak pak to IVF..
6. júl 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ahoj a už si bola? alebo sa len chystáš na IUI?
6. júl 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjjj

@amilak
@leeena_4
díky, taky doufámmm :dizzy_face:
6. júl 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak jednoduše, označíš si tu tabulku myší dáš CTRL C (tzn.zkopíruješ), pak si klikneš sem jak píšeš a zmáčkneš CTRL V a dopíšeš se :slight_smile:
6. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 to vypadá velice slibně :dizzy_face: gratuluju :slight_smile:
6. júl 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak jakpak jsi dopadla na UTZ?? doufám,že OK a že i ta sliznice povyrostla :wink:
6. júl 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj, ved sa odhodlavam. Len nejako na to nemam odvahu. V sobotu sa testnem...
6. júl 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj ne nedaji, dnes mela 8mm, takze to pry je v poradku a jeste do transferu muze poporust to bude az za tyden
6. júl 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahoj jo poporostla, dnes 8mm a dokonce mi merili - čípek - nejak jakoze 54 mm delka - to jsem do ted nezaznamenala, ze by predtim nekdo meril
6. júl 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holky dnesni slunecna streda prinesla i trochu usmevu na moji tvar :slight_smile:
dnesni ultrazvuk :
prava strana - 1x18mm, 1x 17mm, 2x13,5 mm 5 x 10mm
leva strana - 1x18mm, 4x16mm, 4x13mm
sliznice 8mm
čípek - 54 mm
OPU - patek v 7.30 nastup i s manzelem do caru na krev a nasledny odber
dneska jsem vyfasla jeste jednu davku leku, mela jsem si je dat hned dopoledne - at to jeste podporime ty mensi v rustu a vecer v 21 mam pregnyl, tentokrat jen 1x5000
6. júl 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuddle Ahoj, 8 mm stačí, já taky neměla o moc víc. Jak jsi dopadla na UZ? Co folíkly, povyrostly?A kdy bude OPU?
Já si dnes volala, zda máme nějaké embryjko a máme, sice nevím kolik a jak jsou na tom, to po telefonu neřeknou, ale zatím máme, a v pátek by měl být transfer.
6. júl 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak jsme psaly současně, super, moc držím palce.
6. júl 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 diky ja tobe taky, v patek OPU a pak se uvidi, dle toho jak pocitam PK, tak asi streda nebo ctvrtek ET
ja myslela, ze ti reknou vzdy jak se vyviji vsechny, kolik jich zustalo a jestli pokracuji spravne....no tak uvidim jak to bude u nas v caru
6. júl 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Já jsem se na to ptala taky a řekli, že tyto informace už nepodávají, asi s tím byl nějaký problém, či co...
6. júl 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to je supr, že se sliznice vyhoupla..
ty joo, to máš pěknou úrodu :slight_smile:
tak držím pěstě na pátek :wink:
6. júl 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok