• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
6. júl 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja take doufam ze to bude ok.musime verit :slight_smile:
6. júl 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie tak se kočko zítra ozvi,jak si dopadla. Jdu se naložit do vany... Zitra tu budu až večer, až dorazím z práce..
měj se a držím pěstě! :wink:
6. júl 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo jasne.ozvu se.pokud se neozvu do vecera.tak si me enchali v nemocnici.zatim papa.myslim na tebe :slight_smile: :slight_smile: spolu bojovnicko
6. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry dnes jsem si koupila nove boty pro radost :slight_smile:
6. júl 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie :wink: :wink: i já na tebe :wink: :wink: a nestraš s nemocnicí jooo?? :angry:
paaaa
6. júl 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jojo mas pravdu.papa :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
6. júl 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 abych to stihla pristi rok ma byt konec sveta
6. júl 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nebude my se nedame :slight_smile:
6. júl 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie , neboj, konec světa nás nepoloží!!! :grinning: :dizzy_face:
6. júl 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 leeni, gratuluju, gratuluju! jen tak dál, drzim palce.
7. júl 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
@vannilie držím pěsti, ať to dneska dobře dopadne :wink:
@snazilka14 děkuju, ale ještě je před námi dlooouhá cesta :slight_smile:
7. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahojky, když má být příští rok konec světa...tak to holt musíme všechny zvládnout a mít mimča, abychom si je ještě užily....stejně zas nakonec konec světa nebude
7. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta teorie o konci světa kvůli májskému kalendáři stejně vychází z neznalosti a je to blbost, takže můžeme být v naprostém klidu :grinning:
7. júl 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 presne tak, zadny konec sveta nebude, ja si ty deti hodlam uzit - takze :sunglasses:
7. júl 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, můžu se přidat?jsem tu nová. :wink: na iui jsem měla jít tento cyklus..ale bohužell pro vysoký prolaktin se to přesouvá na další cyklus :cry:
Jinak s přítelem se snažíme 3roky..
7. júl 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinna ahojky, tak s tím já nemám zkušenosti...já byla naposled v gennetu ve středu ( naposled jsme tam byli minulý rok v srpnu, a protože se nezadařilo do ted , tak jsme šli zas do gennetu po roce/ snažili jsme se 2,5 roku / ) dr. mě udělala ultrazvuk ..řekla, že bychom mohli jít v sobotu na IUIčko..a stalo ..... a uvidíme za 14 dní
7. júl 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zkus si najít diskuzi....když napíšeš vysoký prolaktin....určitě se ti něco zobrazí...
7. júl 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinna ahoj, mam za to ze vysoky prolaktin jde docela dobre upravit praskama....mam kamosku, te se po tech prascich zadarilo celkem rychle prirozene...
7. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
verry - 13.6 = 3.IUI - test negativní, jdeme do 4.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI
kive76 - 2.7. ´= 1IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -

SRPEN:

bara11 - 1.IU
7. júl 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!
dnes jsem byla v caru a v pondělí jdeme na 2.IUI :slight_smile: tak už se těšíme!!!konečně od března další šance!!

vannili:jak jsi dopadla?neozýváš se :unamused: asi si tě nechali v nemocnici,co?! :frowning2: tak hlavně,ať to máš rychle za sebou!!!drž se!!

viina:zdravím tě!!! :slight_smile:
7. júl 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahooj, no my možná taky v pondělí půjdem na IUI :dizzy_face: . zejtra jedu na UTZ tak podle toho. Kolikáty jsi dnes DC? A kdy budeš píchat pregnyl?
7. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry teda to je rychly postup

holky ja zitra OPU - jde se nato - bojim narkozy, ale co zatnu zuby - no jinak dneska uz je to docela hoooodne neprijemne, picha me v podbrisku a spatne se mi sedi, tak tak nejak popolehavam, no nato ze jsem tam nemela zadnyho folika a ted se jich tam macka pres 20 , tak je to takova nezvykla bolest.... :unamused:
7. júl 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:dnes jsem 10DC a Pregnyl mám v sobotu ve 22h.tak jsem zvědavá!!! :slight_smile:

cuddle:neboj,usneš,jak nic.já se taky bála,ale je to v pohodě.tak zítra na tebe budeme myslet!!!
7. júl 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no tak to joo, to máš určitě pěkně přifouklý bříško,co?? zejtra neboj, ani nebudeš vědět že se něco dělo. Ber to tak že si tam jedeš zdřímnout.. :grinning: a jak dlouho se tam zdržíš?? po tom se tam musí ležet, vid?
@miskag no, já zítra budu 12DC tak jsem zvědavá, co tam budu mít. Víš jak máš velkou sliznici a jakýho máš folíka??
7. júl 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no v to doufam, ze lehnu a probudim se do ruzova, pekne prospana :wink:
7. júl 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jojo jsem jak pneu od kombajnu.... :grinning: nejvic me picha leva strana, takze asi pravy vajecnik je zvetseny vic - bylo tam i vic foliku asi pac tim smerem picham injekce jako pravak, nevim jestli si to myslim dobre
no jdeme v 7.30 oba s manzelem na krev a pak asi kolem 9te - OPU a rikali cca 2 hodiny celkem, jinak zakrok trva 15 minut a pak uz asi jen spinkas :_)
7. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jéé a proč předtím ještě na krev??? to sou teda procedury...
7. júl 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry oni predtim odberem berou krev obema a vysetruji infekcni choroby, HIV, zloutenky atd....musi vyloucit , ze jeden z nas je nejak nemocny , nez vytvori embryjka
7. júl 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok