• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
asi si mě nepamatuješ viď?chodila jsi tuším do diskuze Clomhexal :slight_smile:
28. júl 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasi a jak dlouho se snažíte
28. júl 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to potom jo, jak to vše dopadneed musím čekataky jen ttak hlavně aby to vyšlo,já t
28. júl 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj pamatuji a jak Katy pokračujete?
Doufám,že alespoň jedno vyjde! :frowning2: :wink:
28. júl 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím ti palce :wink: určitě to vyjde :wink:

my zatím nijak, beru dostinex na snížení Prolaktinu,a za tři týdny jedu na kontrolu tak doufám že to bude v pohodě a budeme se moc vrhnout na to IUI :wink: musela jsi brát nějaké hormony?A po jaké tobě ti to IUI opakovali?
28. júl 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala jsem vždy hormony před IUI i po IUI na udržení případného těhu.IUI se dělá každý měsíc,máš 6 pokusů,ale záleží na tvém zdravotním stavu,věku a lékaři.Při nezdaru se pak najíždí na umělé oplodnění.V tomto měsíci mi dělali dvě IUI,měla jsem 5 foliků,tak toho chtěli využít :wink: v sobotu jsem byla na 2 IUI,dnes jsem měla na kontrolu a ještě mi tam zůstal jeden folikul o velikosti 27MM,tak mi udělali ještě třetí IUI,ale každý to má jinak a taky každé CAR k tomu přistupuje jinak :wink: Tak snad ti to vyjde.Máš zvýšený Prolaktin?A nemáš problém ze štítnou žlázou?Taky jsem měla zvýšený prolaktin a přišli mi,že mám sníženou funkci štítné žlázy,beru Letrox 75,50 na střídačku a pomohlo mi to.Budu ho brát i v těhu,protože miminko nemá vyvinutou žlázu a bude si brát ode mě,takže mi dávky léku bude muset dr. zvýšit.
28. júl 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Právě že štítnou žlázu mám v pořádku, jen ten Prolaktin,nějaké mužské hormony,PCO,a nelíbily se jim moje vaječníky,měla jsem je úplně obalené folikulama.Druhý enormě velký a na něm cystu prý ze zaniklého vajíčka,ale minule už tam naštěstí nebyla....Bojím bojím.
Já dělám v pojišťovně to se to tam rozkřikne :sweat_smile: ale v září mi končí smlouva,tak bych to ráda stihla :grinning:
28. júl 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a měly jsme svatbu ve stejný den :slight_smile: hic viď?dala jsem fotky do alba :wink:
28. júl 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,platili Já jsem platila 1500kc za injekce pouze,tak uvidíme co příště,pokud by tento pokus nevyšel,tak zkusíme zřejmě ještě jednou IUI a pak už na IVF.Víte o někom,komu se na IUI zadařilo hned na poprvé
28. júl 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jůů krása :wink: ..Taky se mi teď udělala menší cystička ze zaniklého vajíčka,tak doufám,že praskne :wink: Dneska jsem dostala ještě Pregnyl,tak uvidíme no.JJ bylo fajn,počasí nám vyšlo,měla jsem strach,aby třeba nepršelo :wink: Hlavně se neboj,ale takymám strach,už bych byla ráda,aby to pěkně vyšlo,myslím,že si to zasloužíme! :pensive:
Adrosku,někomu to určitě vyšlo,ale většinou to vyjde až na 2 a víc,někdy vůbec a pak se jen čeká na IVF,ale nějaké procentíčko úspěchu po 1 IUI určitě bude!
Katy,tak držím palušky! :dizzy_face:
28. júl 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda v diskuzi znám dvě holčiny co jim to vyšlo hned,a taky je jich Dasu hodně co jim to vyšlo napotřetí :wink: :dizzy_face: byla jsi krásná nevěsta a vůbec ti závidím jaká jsi fešanda :dizzy_face: to já jsem zjev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :dizzy_face: jeeé děkuji,ale prosím Tě,však si úplná kočka :wink:
28. júl 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vždyť je to pravda :wink: kdy budeš vědět výsledek?tak za 10 dní viď?
28. júl 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,možná později,kdybych to počítala od pondělí,tak se testnu tak 10 v neděli :sunglasses: Moje nervy :grinning: kdyby to tak šlo prospat :sweat_smile:
29. júl 2008 o 02:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budu držet palečky,aby to vyšlo,ale je to hrůza být stím pocitem a přemýšlet tedy jestli to vyšlo nebo ne?Já se budu testovat a někdy příští týden na konci mi řekli.
Jinak holky chodíte do práce normálně nebo jste doma?Přeji taky pěkný den a pevné nervy
29. júl 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, trošku depkuju, všichni okolo mě těhotněj a já i dkyž jsem doufala, že se nechci do takovýho stavu dostat, tak v něm jsem-závidím a štve mě, že já stále nic. :confounded: Mám za sebou 4xIUI, 1xIVF(mimoděložní). Teď mám na září naplánovaný KET a tento měsíc jdu na svou 5. IUI. Upřímně , nic od ní nečekám, je to spíš zkrácení na mrazáčka. Ale vím, že i IUI se někomu zadaří. držím všem plačeky
29. júl 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy, musis verit ze sa to podari! Ak nic necakas, tak nic nepride. Neboj sa, podari sa, vsetkym sa nam to podari. A u teba, do patice vsetko dobre...uvidis.
Adrosek..vcera som nestihla odpisat, ja som v zahranici, tak to mam casovo posunute.. my mame zlu morfologiu spermii..len 3% dobrych, ale lekarka tvrdi ze je to stale ok a ze je velka sanca. No uvidime, ja budem testovat v sobotu. Ty ides na krvny test alebo si urobis test doma?
29. júl 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík lola,tak to jo,já nevěděla že jsi v zahraničí.Jinak já budem testovat příští pátek a budem si brát krev,ale nevím jak to tedy dopadne.My jsme oba zdraví,manžel má spg naprosto v pořádku,100% pohyblivost spermí a vše co ktomu patří a stále nic,tak někde zřejmě něco vázne.Já jsem taky ok tak nevím kde to vězí.Ale je to aji tím zřejmě,že člověk nadtím neustále rozmýšlá a přeje si,aby to vyšlo,tak tam hraje aji psychika hodně,pak spusta párů dá ode všecho oddych a vyjde jim to přirozenou cestou.Jinak taky držím palce,aby to vyšlo,je pravda že v dnešní době dokáží udělat všemožné dr.aj s horšíma výsledkama.
Chodíš do práce nebo jsi raději doma?
29. júl 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy,neboj jednou to určitě přijde jako ostatní se dočkaly,jen musíme asi déle vydržet.
29. júl 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek, momentalne nechodim do prace, dala som vypoved minuly mesiac a dobre som urobila poviem ti. Ten stres co som tam mala mi teda nepridaval. Teraz pracujem z domu. A ty?
Inak mas pravdu, psychika robi vela, tak teraz presviedcam samu seba ze otehotniet je uplne jednoduche. Ja som sa vzdy bala ze to bude problem a mozno aj preto je. Mam teraz velmi dobru lekarku, ta je taka optimistka ze aj mna uz tym optimizmom nakazila :slight_smile:
29. júl 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, jasně, já vím. mockrát děkuju za podporu. Lolo a Adrosko-budu na vás myslet. Také mám v pohodě HP a manža SPG úžasnej, holt příroda. IUI mě čeká na začátku srpna, folikometrii mám 5.8., tak doufám, že folíky budou jak se patří. Holky, bylo by to super, kdyby to vyšlo tenhle měsíc-MOC TO VŠEM PŘEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: Máme to holt vydřený, nic zadarmo. :sweat_smile:
29. júl 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je fajně,že máš dobrou lékarku,to je taky hodně důležitý,kdyby jsi nebyla spokojená tak by to taky určitě dělalo své.Já mám taky úžasnou p.doktorku,snaží se nás dycky uklidnit,tak to má být.
Jinak já zatím chodím do práce,zatím mi řekli,že můžu chodit normálně,jsem setřička,ale chodím jen na ranní provoz a sedím v kanceláři,takže je to klidek.Doma budu,až pokud to vyjde a bude tedy test pozitivní,ale nechce se mi věřit tomu,že by to vyšlo hned na poprvé,ale doufám tajně.Kdybych byla doma,tak bych se asi zbláznila,ale samozřejmě by taky záleželo,kde bych pracovala.
29. júl 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy dik, tebe nech to rychlo ubieha a prebieha hladko :slight_smile: Urcite sa to podari!
Adrosek, kolko si ty mala folikov?
29. júl 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky budu moc držet palečky,aspoň že je u vás vše v pořádku, i když chápu že o to víc vás štve že to nejde.
Já mám PCO,vysoký Prolaktin,nějaké mužské hormony :sweat_smile: , a nějaký enormní vaječník či co.Doktorka se zhrozila když viděla jak je obalený folikulami.
29. júl 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lola,já měla pět folíků,všechny ces 20mm,říkali že by to mohlo stačit aji,že je zbytečné mě dál stimulovat,tak snad některý prasknul tedy,ale podle utz,který mi dělala,tak říkala že je to ok a že je semnou spokojená,no tak se necháme překvapit.
29. júl 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojí katuška,no právě,tak si člověk oto víc říká tedy proč to nejde,když je vše ok,ale příroda to nějak snad co nejdřív zařídí.
29. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky držím všem palušky a jsem zvědavá na testíky,doufám že budou všechny pozitivní!!!!
Jinak já chodím do práce,jsem zdravotní sestra,takže taky stres.Snažím se si vždy po IUI psát méně služeb,abych měla co nejvíce klidu.Taky mě štve,že jsou kolem mě všichni těhu,hlavně to jsou holky,které to neplánovali a na mimi ani nemysleli :angry: Myslím,že by to mělo být naopak,když chceš mimčo,tak prostě přijde,ale to by asi bylo moc jednoduché!
Jinak dneska mi praskla cysta,bolest jako sviňa :frowning2:
29. júl 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Dašule,tak to nějak zvládni s tou bolestí,jinak máš pravdu,že ten kdo mimčo nechce tak se mu to hned podaří a ten kdo jej chce tak nic,ale to už tak asi je.Velkou roli tam hraje určitě aj ta psychika.Jinak přeji hezký den
29. júl 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj :frowning2: psychika.
29. júl 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,jak se máte nyní na večer?Copak děláte,odpočíváte?Hezký večer přeji
29. júl 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok