• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@cuddle aha, tak to joo. No ale to jako kdybys měla blbý nachlazení,tak bys na to OPU jít nemohla,nebo jak??
7. júl 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry hmm tak to nevim to asi uplne ne, jen jsou tam napsane ty vaznejsi choroby, aby to vyloucili pred transferem
7. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to joo. Tak ať to zítra zvládnete, budu na tebe myslet :wink:
7. júl 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry diky
7. júl 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Na zítra držím moc palečky...narkozy se neboj tu zmákneš levou zadní...
7. júl 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:po Clostylu jsem měla bohužel jen jeden větší folikul a dva menší na druhé straně,ale stačí jedno vajíčko,tak jdeme do toho :grinning: příští pokus zase injekce a po těch mi to roste pěkně :wink:
sliznice jen 6mm,dostala jsem léky na sliznici,dvakrát denně až do těhotenského testu.tak snad to pomůže,piju i kontryhel,ten je prý taky na sliznici.
moc tomu tento pokus nevěřím,ale třeba se stane zázrak.za zkoušku nic,teda jen 1500kč :wink: :grinning:

pěkný večer!!!
7. júl 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle taky na tebe budu myslet
7. júl 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím můžete mi některá napasat jaký je postup kdyz se stimuluje na IUI s injekcema? od kolikateho dne cyklu se pichaj?
8. júl 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI
kive76 - 2.7. ´= 1IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
8. júl 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
tak dnes UTZ opět prima. Mám sliznici 9 a folíka 21 takže mi hned prdli pregnyl a ráno máme přijet na IUI :dizzy_face: což je supr. Oni jinak o víkendu nedělají, ale paní Dr. mi říká že do pondělka by to nevydrželo tak prej přijede mi to tam fouknout, to jsem tak rááda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem si vyžádála testy na imuno a genetiku a hned jsem volala na objednání. Na genetiku jsme hned ve středu objednaní, ale na imuno až 19.9.....to je síííla to se načekáme. :unamused:
8. júl 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj, já ti bohužel neporadím, nevím. injekce jsem u IUI nikdy neměla. ale někdo z holek tu určitě je, oni ti poradí.
8. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:tak super!!!držím palce,ať t otentokrát vyjde!!to máš sliznici krásnou,já jen 6mm :angry: tak jsem dostala léky 2x denně na sliznici,tak snad to pomůže. :slight_smile:
to budeme trnou potom na výsledek spolu :wink:

snažilka14:já měla injekce jednou a jestli to nevyjde teď,tak je budu mít zase znovu.
pichala jsem si je myslím od 2DCnebo 3DC,nejsem si jistá.každý den ve stejnou dobu + - hodina.do břicha,zmáčkneš špek a pichneš :grinning: po týdnu jsem šla na kontrolní utz a tam my stanovili den IUI.dohromady jsem si pichala injekce 9x,čili 9dní a potom ještě Pregnyl na vyvolání ovulace,u toho ti řeknou přesný čas,kdy si to máš před IUI pichnout.je to myslím těch 36hodin před.já budu pichat zítra ve 22h a v pondělí na 10h jdu na to :slight_smile: snad je to trochu srozumitelné :grinning:
8. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag
@verry
@kive76
@adenka84 ahojte, trosku jsem si doma pospala, narkoza myslim dobry, pekne sem se probudila i mluvila s pani co byla se mnou na pokoji, ale asi po 45 min se mi zacalo delat trosku spatne a tocit hlava a takove navaly horka, tak me sestricka vic zvedla do seda, otevrela okno, dala caj a svacinu a jeste jsem tam lezela, no asi o pul hodku dyl nez bylo v planu, manzel statecne cekal
nahore koordinatorka se na mne divala trosku nejiste, ze je videt, ze nejsem uplne v kondici, normalne mam zdravou barvu a ted asi trochu beloba a hlavne jsem byla docela zpocena - no dostala jsem nejake leky proti hyperstimulaci - mam si zitra a den potom dojit na injekci do zadku - takze nevim jestli sem mela nabeh - bricho me trochu poboliva, ale jinak lezim a zbytek dne mam naordinovany relax a peci od manzela :slight_smile:
odebrali 18 vajicek - to jestli jsou zrale a kolik je uvidi dnes - ale reknou nam az zitra kolik se oplodnilo, meli jsme v ICSI 8 kusu a nakonec jsme se rozhodli, ze si doplatime jeste pripadne dalsi 4 kdyz jich bude zralych vic, takze maximalne budou oplodnovat 12
8. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:teda,to je úroda!!!super :slight_smile: necháte si teda zavést jen jedno embryjko nebo dvě? :wink:
mně bylo po narkoze raky trochu špatně a byla jsem bílá,jak stěna :slight_smile:
vidíš,máš to za sebou,zvládla jsi to!!
za chvíli budeš mít miminko u sebe!!!super!!!
držím moc palce!!! :slight_smile:
8. júl 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, paráda a to ses bála, aby něco bylo :wink: . My jsme po ET, ze 4 se nám oplodily všechy a všechy se i dobře vyvíjely, nechaly jsme zavést 1 a 3 máme zmrazené.
8. júl 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to je krasny, 100% uspesnost....tak supr :wink:
8. júl 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula:taky skvělé zprávy!! :slight_smile: kdy jdete na to?tady bude ale očekávaných těhulek :slight_smile:
můžu se holky zeptat,na kolik vás to teda celkově vyšlo peněz?protože když se nám letos těch 6 IUI pokusů nepodaří,tak po novém roce bych už chtěla na IVF.nebudu čekat další roky :unamused: roky letí,mladší už nebudeme :frowning2: :grinning:
8. júl 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no jo tak to jsem rada, ze to je asi taky ruzne
no uvidime kolik bude bojovnicku, pokud zustane neco i na zamrazeni, tak dame a kdyby byly jen 2 dame oba, ale jinak asi dame 2 embryjka kdyz budou, predstava dvojcatek se nam zamlouva
8. júl 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag my dnes platili 18500 .- ICSI + PK a doplatek za leky 4500,- jeste budeme platit asi 4000,- za ICSI na 4 dalsi vajicka, pokud jich bude 12 zralych a pripadne mrazeni to je 4000 za 1 embryo a pak 500 za kazde dalsi a 200,- mesicne jim pak platis bydleni pripadne takze pocitame tak 28000,- kdyz se bude dat zamrazit
8. júl 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Za 14 dní mám jet na krev. Nás to vyšlo na 14 tisíc. 5000,- doplatek na hormony, 2500,- prodloužená kultivace a 6000,- zamražení a 500,- katetr na transfer. Napíchnout jsme nenechali.

@cuddle V zamražení už máme poplatek na 2 roky.
8. júl 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 u nas jsou zdarma prvni 2 mesice a pak se plati - no je to ruzne, kazdy car to ma jinak
8. júl 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 stejnak je krasny ze ze 4 vajicek se vam prirozene oplodnily vsechny 4 a vsechny vydrezli PK, tak to vidis je to kvalita a urcite jsou to ty spravne, bez kompromisu :wink:
8. júl 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Taky jsem ráda, docela jsem měla strach, když jsem viděla na UZ jen 4 folikuly :fearful: . Hlavně at se mu u mě líbí :dizzy_face: . Byla tam se mnou holčina a ta jich měla 9 z toho jen 5 vajíček a jen 2 se vyvíjeli a měli je všechny napíchnuté.
8. júl 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry super tak držím palečky at IUI dopadne dobře :slight_smile:
8. júl 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle petula22 to je teda peněz tak hlavně aby z toho byly mimča :slight_smile:
8. júl 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry kam chodíš na ty IUIčka?
8. júl 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ta genetika?co se provádí při tom vyšetření? to je nějakej odběr krve? nebo jakej má význam tohle to vyšetření? kdy se to dá dělat..kdykoliv, nebo jen, když ještě není žena těhotná, anebo může i při těhotenství? a to u obou ? u chlapa a ženy?
8. júl 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 Chodím do Sanusu v Pardubicích. Jinak ta genetika, já si ji vyžádala spolu s imunologii. Řekli nám, že nám budou oběma brát krev a pak se budou ptát na nemoce co kdo má v rodině a co jsme sami prodělali. Taky jsem na to zvědavá co se z toho dovíme.
@cuddle tak supr, tak si to pěkně prochrupala. Mě taky po narkoze bylo zle, z toho si nic nedělej.
@miskag uvidíme :dizzy_face: já čekala iui v pondělí ale nakonec je to zítra,což jsem radši. tak budem třeba testíkovat spolu :slight_smile:
8. júl 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag My jsme dali jen 2 IUI, přišlo mi to pak už zbytečné, jsme oba v pořádku a IUI nám zvyšovalo šance o 3%.
8. júl 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok