• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kive76 Doufám, že se zadaří na poprvé, jinak nevím z čeho pak budeme pořizovat věci pro dítě :unamused: . Sice máme zamraženo, ale transfer pak stojí 7.000 ,-.
8. júl 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 držím palečky at se zadaří hned napoprvé :slight_smile:
8. júl 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 Dík, vám taky :dizzy_face:
8. júl 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to jsou krásné zprávičky, úrodička dobrá..to, že ti bylo zle to mě mrzí, halvně, že teď už jsi Ok..mě po žádné narkóze kromě slepáku nebylo vůbec nic..už jsem jich měla celkem 5 a vždy jsem byla v poho..každý reaguje jinak..
Držím palce ať se jich oplodní co nejvíce..proč neoplodňujete všechyn? tomu moc nerozumím...U nás v Carus e vždy oplodňovali všechny..vždyť jinak ten zbytek přijde v niveč a to si myslím, že žádný Car dnes nedělá..
nevím jestli jsem tě dobře pochopila...máš 18 vajíček a necháš si oplodnit jen 12? Proč? tomu nerozumím?
8. júl 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 ano protoze pokud by se oplodnovala cast ICSi a cast bychom nechali prirozene, platili bychom 2x PK a to je dalsich 5500 - pac se pry oplodnuji kazde jinou metodou a musi byt zvlast - takze jsme se rozhodli pro 12, do 8 je to za 8 tis a kazde dalsi 1000,- takze jsme se rozhodli i z hlediska financniho jit do tohoto poctu - stejne z tech 18ti nebudou vsechny zrale, byly to i 10mm foliky, takze predpokladam, ze se to dost ponizi snad nejak kolem tech 12 ti - uvidime zitra
no priznam se uz mi bylo i lip, docela me poboliva podbrisek, prikladam to tomu zakroku, preci jen je to cerstve, a do toho mam zacpu, takze spis mozna trpim trochu i tim, zitra jdu do caru na injekci proti hyperstimulaku - mam si ji prijit nechat pichnout, tak uvidim co mi reknou - jestli si nato muzu neco vzit
8. júl 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a mám na Vás všechny velkou prosbu. Ve čtvrtek jsem byla na 4 IUI. Po předchozích IUI jsem vždy brala Duphaston. Nikdy mě nic po IUI nebolelo. Nyní poprvé mě dali po IUI Utrageston. Poprvé jsem si ho zavedla ve čtvrtek 2 x a dnes v pátek, 3 x. Vaginálně, je to prý lepší. MÁM NA VÁS NA VŠECHNY DOTAZ. Nikdy mě nic po IUI nebolelo. Dnes poprvé mě celý den bolí v podbřišku, tak divně jako kdyby mě bolel močový měchýř a navíc mám takové divné pálení či svědění. Lékaři jsem se nedovolala. Je to prosím běžné? Má te s tím někdo zkušenosti? Je možné, že když to teď bolí, že by IUI byla úspěšná?

8. júl 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle koukám, že každý Car to má zavedené jinak..Tam kam jsem chodila já, se platilo ICSI 7 500 a nezáleželo na tom kolik vajíček oplodnili a PK se platila 3 500 kč...a mohla se uděla jen tehdy pkud bylo alespoň 5 -6 zralých vajíček...pokud jich nebylo dostatek PK se nepokračovalo...zavedli se 2 popřípadě 3 embria a zbytek se zamrazil..AH stál 1 500 Kč...
Každý Car to má vedené jinak..Ten můj byl tedy oproti tvému mnohem lacinější...
Jinak bříško bolet bude určitě ještě pár dnů..Mě vždy více bolelo až 2 nebo 3 den po OPU..pak to poamlu ustávalo...
Vaječníky jsme měla ještě zvětšené 14 ndí po ET...Každá reaguem jinak..
Na zítra držím palce..ať máš co nejlepší výsledky...
8. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa možná máš jen negativní reakci na ten Utrogestan..ale většina holek ho snáší dobře..Já ho zaváděla 3 x denně po 21 tabletách a nikdy mi nic po něm nebylo...to, že ti bříško bolí, to mohla být klidně ovulka...ale pokud máš páelní či svědění tak bych určitě Mudra kontaktovala..
Bylo by, ale škoda, kdyby jsi Utrogestan nemohla používat, protože je vážně lepší než Duphaston...
8. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 děkuji moc za odpověď, uvidíme. Ach jo.
8. júl 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa ahoj,aj ja som zacala uzivat utrogestan a pobolievalo ma brusko a aj zle my ostavalo ale testy my ukazovali ze som neni tehotna :slight_smile: kedy mate ist na krvne testy?
8. júl 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 je to individualni - platime to ICSI do 8mi oocytu vsichni stejne a pak kazdy dalsi teda 1000 a PK je 5500, ale zahrnuje i AH - pokud je potreba - takze jsme to zvolili na tech 12 s tim, ze nam to tak poradili, ze vsech 18 by bylo zbytecnych - pokud tam ti bojivnicci maji byt, budou i v tech 12ti, vyberou ty nejlepsi vajicka z tech pouzitelnych , a zamrazeni dle toho kolik zustane, tak aby to bylo prezivsischopne to rozmrazeni
zase tady kdyz pujdu na KET budu platit 2000,- a pripadne jestli budu potrebovat nejaky leky na sladeni cyklu, jinde jsem slysela ze plati i 7500,- - u IVF nekde plati i tu transfer soupravu, ja platila predtim pri IUI doplatek 4000,- v jinem caru, takze je to opravdu ruzne , neco maji levnejsi , neco drazsi v globale se to nejak srovna
9. júl 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa Ahoj, já mám s utrošem zkušenosti a nikdy jsem po něm nic podobného neměla. Pálení a svědění spíš svědčí pro nějkaý zánět :-/. určitě bych vyhledala doktora. mě po utroši vždy jen polely prsa a podbřišek.
9. júl 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Dobrá chápu tě...U nás se AH platil 1 500 takže i tak to vyjde u nás levněji a ET už se samosebou neplatil IUI se u nás nepla¨tí vůbce tedy tedy kromě léků a to není ani 1 000 Kč...ze zákona máš od pojišťovny hrazeno 6 pokusů IUI ročně z cela zdarma...tenhle týdne byl o tom zrovan dokument v TV...
A pak ještě jedna otázka - co se děje s těmi zbylými vajíčky? co když budou také dobré...Co s nimi pka dělají? U nás se prostě všechyn za stejnou cenu oplodní ať jich máš 5 nebo 30 a pokud jsou všechyn Ok tak se pak zamarazují..Vím psal jsi, že ne všechny jsou dobré, ale jak můžou vědět jesti by se po oplodnění zrovna nechytli? Pokud samozhřejmě nejsu zralá tak to dá rozum nemá to cenu, ale co když jsou v poiřádku?
Promiň za mé pitomé otázky, ale docela mě to vrtá hlavou jak to u vás v Caru zvláštně chodí...

měj se a držím moc pěstičky, aby se zadařilo...
:slight_smile:
9. júl 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle šikulka, krásně jsi zvládla narkozu. Nic si nedělej z toho, že ti bylo zle. Já jí měla 3x kvůli kolení a pokaždé jsem po ní blila jak alík. Krásný počet vajíček, držím pěsi, ať se co nejvíc oplodní. A ty pálky za "uskladnění" jsou teda šílené, to jsem ještě neslyšela :fearful:
9. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 jojo chapu, ono je to opravdu individualni, tam kam jsem chodila predtim to bylo s placenim taky ruzne v ceniku ne vsechno jasne popsane a nakonec si na IUI uctovali i to co nemeli, ale pojistovna ti rekne, pokud se dany car rozhodne to uctovat primo klientovi a neneuctuje to pojistovne, tak s tim stejne nic neudelas, oni chteji mit penizky proste co nejdriv a ne za vecnost jak od pojistovny, navic 6x hrazeny je vykon , ale pokud stimulujes injekcema jako ja tak ty jsou 3x za zivot, jako u IVF
no volala jsem do caru, oplodnili 12 zralych a dnes je jich 11, takze jen 1 se nechytilo, pristi info v pondeli, takze uvidim spise az ten 3 ti den, jak to bude - doufam, ze jich vydrzi co nejvic
ty ostatni vajicka zlikviduji - ale stejne mi po telefonu nerekli presne info, kolik jich bylo zralych - to zjistim na konzultaci
9. júl 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak 2 mesice jsou zadara a to mas na ten KET kdyz se ti nepodari IVF, a pak uz platis, a v porovnani s tim co plati segra s pritelem , tak je to jeste levne, maji to taky v brne , ale v nemocnici a pac to maji rozdelene to sperma do vice nadobek, plati snad kolem 4000 za rok , takze si nevyberes, holt je to kseft - ale tady v caru maji nejake nejnovejsi metody mrazeni a pouzivaji i mezinarodni licenci pro italy , takze je tu hodne zahranicni klientela, takze mozna i proto je to drazsi nez treba v brne ve statni - ale i tam jsem se divala do ceniku a je to ta stejna castka, spis bych rekla, ze maji v brne nejakou tajnou kartelovou dohodu :unamused:
9. júl 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 Děkuji za odpověď. Problém je, že moje CAR dělá krevní testy až po pozitivním testu, takže myslím, že tedy 9 den by mohla na testu už něco být. Nevím. No, už mě je dobře. Tak uvidíme.
9. júl 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 děkuji za odpověď. Už mi je dobře a máš pravdu, že to byl asi ten podbřišek. Moc se pozoruji. Přeji tobě i Vám všem úspěšné a plodné dny.
9. júl 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa to se pozorujeme každá :wink:. Tomu se bohužel nejde vyhnout :wink:. 9 den je na test ještě brzy, zkus pár dní vydržet :wink:. Já dělala 13 DPO, to už má člověk jistotu :wink:
9. júl 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katerrinkaa ja som bola na IUI vo stvrtok a tiez mam take divne pocity, bolesti dole a citelne palenie vpravo, to je ten spravny vajecnik. tiez mam utrogestan a cakam uz len 12 dni na testy. to cakanie je priserne.
9. júl 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
tak jsem byla dnes IUIčku :dizzy_face: bála jsem se jaké bude mít přítel spermio ale bylo lepší než minule. joo, EREGMA dělá divy :grinning: pohyblivost měl z minulých 16% na 30% , množství skoro jednou tolik, ale měl horší morfologii-nemáte s tím zkušenost,některá?? Kolik by mělo být??
@cuddle tyyjooo, tak to čučíím takovejch peněz! tak aby vám to vyšlo hned napoprvé :dizzy_face: a 11 oplodněných-to je supr!
@hora_lka ahoj, břuch tě bolet může... to si byla na prvním IUI??? zapíšu tě do tabulky :wink:
9. júl 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČERVEN

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI
kive76 - 2.7. ´= 1IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI
hora_lka - 7.7. = IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
9. júl 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry paráda, to spermio, to měl určitě radost, viď? :slight_smile:. na morfologii mají vliv záněty, nebo i léky na záněty a měl by na to pomoct selen a zinek :wink: Držím pěsti a přeju ať ti čekání rychle utíká :wink: :slight_smile:
9. júl 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo to měl. to víš jak byl po odběru,tak já hned na něj jestli toho bylo hodně?? :sweat_smile: A on,že moc néé. Tak jsem si říkala, to zas bude :frowning2: ale nakonec toho bylo fakt dooost :dizzy_face: takže se divil a byl rád. No, já mu koupila tu eregmu, tak myslíš že ještě máme nasadit selen a zinek?? :fearful:
drž, drž budu je potřebovat :wink:
9. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no, nejdřív si přečti co obsahuje ta eregma a zjisti si, jaká je max denní dávka selenu a zinku, ať ho nepřiotrávíš, jako se to povedlo mě :grinning: :wink:. Já myslím, že když bude dál užívat tu eregmu, tak se to ještě zlepší, vždyť se říká, že spermie se komplet všechny obmění až za 72 dní :wink:. Ale já věřím, že už to nebude potřeba :wink:
9. júl 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak na to koukám v tý eregmě je snad všechno i zinek i selen , koenzym Q10, vitamín E....atd...
taky si myslím,že to chce brát déle. Jsou to vesměs bylinky a ty učinkují až za dýl. No,mám radost že to je aspon lepší než minule :dizzy_face: tyjoo a ty si manžela přiotravila?? :sweat_smile: jak se to projevilo??
9. júl 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak to už mu nic dalšího nedávej, je tam všechno pro zdravý a rychle spermie a určo to za dýl bude účinkovat ještě dýl. No, chudák měl hrozné nevolnosti a zvracel, nic mu nechchutnalo, byl 3 týdny na neschopence, polykal hadici, dělali mu sono a nakonec z toh měl zánět žaludku, chuďátko moje :confused: :grinning:
9. júl 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je sííííííííla!! chudík :fearful: a bylo to fakt po tom?? nemohl to mít z něčeho jiného? :confused:
9. júl 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ne, fakt to bylo z toho, hnali ho z vyšetření na vyšetření až toho doktora napadlo zeptat se, jestli jí nějaké potravinové doplňky a to co mu vyjmenoval bylo několika násobně vyšší denní dávka, než je doporučeno a ještě to jedl na lačno. Po vysazení vitamínů zmizely i nevolnosti :zipper_mouth: :sweat_smile:
9. júl 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to si teda užil... :zipper_mouth: hlavně že se na to přišlo a včas vysadilo.. :wink:
9. júl 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok