• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@verry jo dam si oddech.a ted ejste musim bzt fit. a ty jak
11. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a co je tu noveho.kdo je tehulka
11. júl 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie já byla v sobotu na IUI :dizzy_face: , tak zas 14 čekat... :fearful: jak budeš dlouho doma po tý operaci?
11. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry to bude dobre uvidis.ja asi do konce cervence budu doma urcite
11. júl 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie kočko tak tebe to nakonec neminulo, ale dobře že už jsi v pořádku a máte jistotu, že je to za tebou. Čerpěj energii a věřím, že IVF se už povede a bude všechno tak, jak má :dizzy_face:
11. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie jen nespěchej a pořádně to vykurýruj :wink:
11. júl 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuddle Ahoj, no krása.11 bojovníčku, to je paráda, to pak budeš rodit ob rok :grinning:
11. júl 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no tak ja bych to nejradeji vzala najednou - 2 kousky s dekujeme to nam staci :wink:
11. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:tak super zprávy!!!to je miminek :slight_smile: jen tak dál!!

vannilie:jsem ráda,že to máš za sebou!!!a že už je hcg na nule a budeš mít klid!!nebolí tě nic?ěkně si odpočiň a čerpej síli,jak psaly holky na IVF!!!!

já mám za sebou IUI,vše šlo hladce,spermio zase super!!no jo,jen aby to k něčemu bylo :wink:
za 14dní kontrola,tak jsem zvědavá.

snažilka:taky doufám,že nedostanu ms drřív než půjdu na krev a že nepropásnu další stimulaci.taky se mi nechce zase měsíc čekat,tak uvidíme!

chystá se teď vůbec někdo testovat?musím shlédnout tabulku!! :grinning:

tak já se jdu balit na dovču,zítra makám celý den a v noci už jedeme,tak bych to nestíhala.

pěkný den a ještě se určitě ozvu :wink:
11. júl 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
11. júl 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky.to dopadne ok.citim se celekm dobre jen boli bricho a opet mesickuju :frowning2:
11. júl 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky a tobe jak se dari
11. júl 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo to mas pravdu.do konce mesice budu urcite doma
11. júl 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a kampak vyrazite na dovcu
11. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tak ještěže je ti celkem fajn!!
my jedeme do Rakouska k jezeru v Zell am See do kempu s kolama.je tam plno cyklostezek,tak si zasportujeme :grinning:
akorát nemá být moc teplo,klasika,když někam jedu :angry: na kolo to nevadí,ale chtěla jsem se i vykoupat,no uvidíme!
hlavně ať neprší :grinning:
11. júl 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag uzijte si peknou dovcu.a uz si byla na inseminaci
11. júl 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag v Zell am See je krasne, byli jsme loni, uplna balada, odpocinek od vedra ve meste, bylo tak prijemne - koupili jsme si Salzburk card na tyden a vyuzili spoustu mistnich aktivit, hlavne lanovky a termaly atd - ale tak pokud jedete na kolo tak to je jina :slight_smile:
11. júl 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie mě se daří fajn, nebýt únavy a prsou, tak ani nevím, že jsem těhotná. V pondělí jdu na kontrolu, tak chytám nerva se srdíčkem, ale snažím se moc nečíst katastrofické scénáře a diskuze o srdíčkách. Je to zvláštní, člověk si myslí, jak bude štastný, až najde // a přitom ten strach je mnohem větší, než štěstí, ale snad bude všechno v pořádku a ten strach trochu přejde.
12. júl 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 , jj, přežívání od kontroly ke kontrole, to je docela mazec... Já jdu na utz v pátek a už jsem taky na nervy... :sweat_smile: Nejideálnější stav je najít // někdy v 9tt a pak je to bez debat...
12. júl 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 ahoj, no přesně :grinning: ale to se mi stát nemůže :grinning:. Kolik jsi ty DPO?
12. júl 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Mně taky ne, testovala jsem už někdy 10 dní po IUI... :grinning: No blb no... Já jsem dnes 20. den po IUI. V pátek bych měla být přesně v 5tt, tak nevím, zda už bude něco vidět... Nemůžu najít papíry, když jsem byla těhotná s malým, jak to tam probíhalo... všechno už jsem zapomněla... :confused:
12. júl 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 už by mohlo být něco vidět :wink:. Já byla prvně 18DPO a viděla černou 3mm tečku na utz :wink:. Já budu v pondělí 35DPO, tak jsem zvědavá, jestli už bude vidět to srdíčko.
12. júl 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja uz chci byt tak 35DPO :sunglasses: no jinak zitra rano volam a pravdepodobne bude i zitra ET - jinak si pripadam uplne nemozna, sem jak spici panna, vcera jsem po obede na 2 hodiny uplne vytuhla, rano vstavam v 8 a ted uz bych sla zase spat......jak u toho ma clovek jeste pracovat... :unamused:
12. júl 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to já chci být už aspon 100 DPO :grinning:. Držím pěsti, aby ti zítra dali do bříška dvě (jestli chcete zavést dvě) krásné morulky, nebo blastocystičky a aby se jim u tebe líbilo. Máš dovču? abys mohla chrupkat a odpočívat :wink:
12. júl 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 praveze nemam, pracuju - tak nejak to spis flakam - dovolene uz moc nemam a na nemocenskou sem jit nechtela, ale fakt je - ze mi rekl i vcera na ultrazvuku - ze bych mela jen polehavat a setrit se, kdyz jezdim autem, tak docela trpim tema narazama , pak to bricho poboliva, ale tak neplanuju dlouhe cesty, dnes jen Brno a zitra asi bude ET, takze si pak dam nejaky volnejsi rezim a kdyz by to bylo nutne tak bud v praci pozadam o nejakou vyjimku, jakoze bych tyden chodila do kancelare a delala spis telesales a vynechala osobni schuzky u zakazniku, jenze to zase musim rict proc, takze jeste nevim :unamused:
12. júl 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jestli máš možnost, tak určitě na neschopenku jdi :wink:. Vím, že peníze jsou mizerné, ale myslím, že se to vyplatí, už jen pro klid svědomí, že pro to člověk udělal maximum :wink:
12. júl 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jenze ja nechci neschopenku od caru - musela bych za obvodackou jestli mi ji napise , no jeste to zvazim a doma probereme - holt prvni 3 dny nedostanu nic a kdybych byla doma tyden tak je to opravdu zdarma, ale jak rikas pro klid v dusi , clovek prijde o vic nez o par dnu neplacenych
12. júl 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle myslím, že při těch peněžích, co za to IVF dáte už ty 3 dny, nebo týden neschopenky není tolik :wink:. Nevím, já soudím podle sebe, že bych peníze oželela, za obvoďačkou klidně došla, jen abych pro to udělala maximum. Jak říkáš - člověk přijde o víc, než o pár nezaplacených dnů :wink:. Držím pěsti ať to vyřešíte ke spokojenosti vás obou i případného miminka :wink:.
12. júl 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo to tě chápu, taky se jednou budu bát ...až taky zahlídnu //
12. júl 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky, a ty jsi doma na neschopence, nebo pracuješ?
12. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok