• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jak se dnes mate
13. júl 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahojky, pracovně, ale jde to :slight_smile:
13. júl 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla bych se zeptat, na konci měsíce mám jít na 1 IUI. stimulaci mi nenabídli. tak mě napadlo, že kdyby se nám to první IUI nepovedlo, že bych si na druhé řekla aby mi něco dali na tu stimulaci. myslíte že můžu? nebo se to dává jen když máte problém např. s dozráváním?
13. júl 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori uvidíš určitě se první povede, já si myslím, že to záleží podle ultrazvuku , který ti doktorka udělala - jak jsou velký folíkuly..nebo jak se to skloňuje :slight_smile: ,no já teda před tím prvním IUičkem si dávala injekci Pregnyl, a pak po beru utrogestan
13. júl 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahoj kočko, jak se cítíš? už je dušičce líp? U mě vše v normálu, kromě prsou a únavy mi naprosto nic není, až je mi to divné :grinning:.
13. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj, můžeš si zkusit říct o clostík, ale z toho jsou dost často cysty a přijde mi to zbytečné, pokud máš sama od sebe ovulaci :wink:. Hodně štěstí
13. júl 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 no mě 1.7. píchli pregnyl to jsem byla 11dc. pak jsme se snažili doma, a když se to jako nepovede tak bych na konci července mělajít na IUI. od 15 dc beru duphaston. Dneska jsem 23dc. už 3 dny mě pobolívá podbřišek ale jak?? nikdy jsem to neměla, jen v povinně cyklu při ovulaci a poprvé až ted takle později, a mi na zvracení. Ale nevím jestli to není po tom duphastonu.
13. júl 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori .to mě....přítel píchnul doma Pregnyl 3O.6. (10.DC )a v sobotu 2.7.(12 DC) bylo IUI ..a ted beru utrogestan až od 4.7. do 15.7. a pak si zkusím testík..budem teda zkoušet v neděli 17.7. . pak uvidím...co dál..no menzes bych měla dostat tak kolem toho 16.7..tak taky podle toho jak to bude.....jestli budem zkoušet další IUIčko nebo se radovat z těhuláctví :slight_smile:no uvidíš, třeba jsi těhule....no mě teda taky chvílema pobolív á podbřišek, anebo trošku zapíchá, ale jelikož jsem to měla i předtím takže asi nic...no mě bylo blbě akorát den po tom Pregnylu a byla jsem hrozně unavená...
13. júl 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jo jinak ted jsem ti koukala do profilu,..a píšeš, že ti v CARU, řekli, že jste oba zdrávi....a nám tohle řekli v gennetu, ale prostě to přes 2 roky a půl nejde normálně...
13. júl 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori podbřišek i nevolnosti můžou být jak z duphastonu, tak z miminka, i když takhle brzy by jsi nevolnosti z těhu ještě neměla. Ale ten podbřišek to být může :wink:. Držím pěsti
13. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vannilie no já musím mojeho držet za ruku, protože má tendenci po něm vyjet. Ten se mu teda vůbec nelíbí, že to je ucho co prd ví a neumí ani mluvit :grinning:
13. júl 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 máme to hodně podobné já ten pregnyl měla taky 30.6. a ne 1.7. jak jsem psala, ted jsem se koukala do kalendáře :slight_smile: a to jsem byla 12dc. snažili jsme se 1,2,3.7. a od 4.7. jsem začala jíst duphaston (16.dc.) Ale už jsem ho vysadila. čekám na ms.měla by dorazit zítra. jestli budu mít zpoždění tak mi to IUI tento měsíc nevyjde , protože přítel odjíždí na konci července na služebku. musíme to stihnou ještě před ní :slight_smile:
Jinak po tom duphastonu mi bývá vždy špatně, návaly, na zvracení, točení hlavy a mívám i citlivá prsa.... ale ted se přidaly ti bolesti v tom podbřišku .... tak nevíím. a ty jsi byla na kolikátém IUI?
13. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky uz 2 hodiny mam prdolku u sebe , mam i fotecku, ale bohuzel nemam doma skener...., zavadeli nam blastosystu , pry velmi krasnou na 5 den PK a zitra volame kolik budeme mit pripadnych mrazacku, zamrazuji jen blastocysty...
13. júl 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle držím palce, a co znamená ta blastocysta?
13. júl 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky, tak to je supeeer. A nechali jste si zavést jen jednu? Držím pěstičky, ať jsou i mrazáčky, ale hlavně at je z blastocysty spokojené miminko :wink: :dizzy_face:
13. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ano na doporuceni jen 1, pry je to tak krasne embryjko uz 5 den PK, ze by ho byla skoda nicit dalsim, ze mam krasnou sanci - posilam ti foto toho naseho zazraku, pro lepsi orientaci jsem si ho dovolila dat do srdce :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori je to stadium vyvoje embryjka, kdyz mas IVF - tak embryjka jsou spojena se spermiemi a vyviji se, nektere vajicka se oplodni jine ne, pak se deli na bunecne, 6ti, 8mi atd, a to nejvic stadium je prave bastocysta - tu nam dnes zavedly, pry je krasna a na 5ty den, ze ma nejlepsi predpoklady, tak jim verime :slight_smile:
13. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já jsem taky četla nějakou studii, že prý je úspěšnější, když je tam jedno, že prý u dvou, když odchází jedno, tak sebou často bere i to druhé.
13. júl 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori první IUIčko.
13. júl 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ktoré máte po IUI, mám jednu chúlostivú otázku, dostali ste od lekára nejaké inštrukcie či môžete po IUI praktizovať sexík? Nám lekárka nič nepovedala, ani pri prvom IUI ani pri druhom a my sa veselo neobmedzujeme a dnes som niekde čítala, vraj sexík povolený nieje mimálne do prvého testovania :fearful: Ako to vlastne je???
13. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scarlet ahojky, moje dr. nic neříkala, ale mi jsme normálně sexíkovali.. :slight_smile: hned den po výkonu ..co kdyby se IUičko nepovedlo, a normálně potom ano :slight_smile:
13. júl 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scarlet tady to jsem ted našla na netu...:
loci se ptá 25.01.10
Dobrý den,
měla bych několik otázek. Za jaký časový úsek se mohou vytvořit nové kvalitní spermie? Byli jsme na 1. IUI a před ním jsme měli sex přibližně 5 hodin před oběrem. Neudělali jsme chybu? Hodnota spermiogramu byla hraniční.
A ještě bych měla otázku, po jaké době po IUI je možný sex a je třeba se něčeho vyvarovat?
Děkuji

Sanatorium REPROMEDA odpovídá 26.02.10 Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz.
Před IUI i odběrem spermií pro jiné účely (IVF, spermiogram) se doporučuje dvoudenní pohlavní abstinence. Myslím, že jste však chybu neudělali, spermie byly takto do Vaše organizmu dodány dvakrát. Po IUI je možný pohlavní styk kdykoli, není třeba žádných zvláštních opatření.
Držím Vám palce.

Se srdečným pozdravem MUDR. Lenka Hromadová
13. júl 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle moc blahopreji
13. júl 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@scarlet nám doslova nakázala v den IUI i den potom sexování doma i mi to napsala do protokolu :wink:
13. júl 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky jo trosicku je me lepe
13. júl 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to jsem ráda, ono to bude lepší a lepší, až se bude blížit IVF :wink:. Chcete jít v září, ne? To už je za měsíc a půl :wink:
13. júl 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no nevim estli to projde.protoze me delai i revizi delohy
13. júl 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 takze musime pockat minimalne 2 mesice.ale to utece
13. júl 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok