• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Tak ja vsem drzim palecky at uz jsme v Novem roce 2009 vsechny tehotne a muzeme si zalozit novou diskusi o tehulkach :dizzy_face:

rosienka - dekuji za drzeni palecku. :dizzy_face:

wrtulka uz to mas za sebou?A jak se citis?
26. nov 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak bohužel krevní testy to potvrdily - tentokrát nic. Ale budu to zkoušet dál, věřím v úspěch :dizzy_face:
26. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaneab to je mi lito :frowning2:
Tak hodne stesti v dalsim kole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahajky Suzi ..
nemám to za sebou IUI mi neudělali manža měl hodně špatnou kvalitu spermií :frowning2:
26. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka tak to me mrzi :frowning2: :frowning2: clovek se tesi pocita dny ,kdyz uz pujde na IUI a pak to takhle dopadne :confounded: .Kolik dni jste nesexikovali? Nam nikdy nic o kvalite nerikaji jen mnozstvi,ale priste budu drzkatejsi a na vse se budu ptat! Takze musite mesic cekat a nebo chcete rovnou zkusit IVF?
26. nov 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi nesexíkovali jsme 4 dny to byl mělo stačit..
vždyť i ten druhej den při minulý IUI jich tam měl málo ale udělali mi to:frowning2:
No musíme sepsat žádost na IVF
26. nov 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi díky, je mi z toho smutno a fyzicky blbě, pořád mám bolesti kříži. Ale vím, že to přejde - obojí. No, o kvalitě spermií nám taky nic neřekli, asi budu příště hodně otravná, ale lepší otravovat, než si pak něco domýšlet a nevědět
26. nov 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka to je teda divny..no ty 4 dny je mozna na kvalitu spermii az dost teda jak u koho,ale pro kvalitu je lepsi ty 3 dny a pro mnozstvi az 5 dni.To jsem cetla.a nechces jeste pristi mesic prece jeeste jednou zkusit IUI?

zaneab ja vim jak se citis. :cry: Jak uz jsem psala ja se na to take psychicky uz pripravuji.Ale neboj ono to preboli...
Hlavne,ze je jeste porad sance jit dal. :wink:
26. nov 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a psala jsem si na poradnu do Pronatalu o bolestech v podbrisku po IUI. Tak mi pan doktor napsal,ze to vetsinou znaci PROBEHLOU ovulaci,ale jestli se uvolnilo zdrave a k oplodneni schopne vajicko nelze nikdy rici....a ze muj folikul byl dostatcne veliky k naplanovani ovulace.Tak me potesil :grinning:
26. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi no to je dobře..u tebe..
no a u nás.. víš další ovulace mi vychází na vánoce to mi ji neudělají.. pak až v lednu a to už budeme mít sepsanou žádost na IVF několik doktorů se opakovaně schodlo na tom že při týhle morfologii a množství spermií je to jen na IVF tak jim věřím kdyby to řekl jeden ale takhle :frowning2: navíc ty čísla mluví jasně :frowning2: budeme rádi když nám vyjde IVF :frowning2: kdyby měl spermio jako to první 4mil a 10%morfologie tak bych trvala na těch dvou IUI a podle mě by nějaká šance byla ale takhle? Jsme z toho úplně rozhozená nervy v kýblu takže IUI stačilo :frowning2:
26. nov 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wrtulka - mě to vychází taky na vánoce, pak jsme na Silvestra na dovolené, tak nestihnu další cyklus, ale nevadí, věřím, že si odpočinu a přijdu na jiné myšlenky. Je fajn, že máš potvrzení od víc doktorů, už jsem poučená taky, že se musí shodnout aspoň dva - mě si takto přehazovali dva roky (a šlo jim podle mě jen o to, udržet mě ve svém Caru a jakoby pomluvit ten konkurenční - i když si všichni dávali hodně velký pozor na vyjadřování, bylo to samé: mohlo by, pravděpodobně vám udělali, zřejmě nevěděli ....takže všechno nenapadnutelné).

Zuzi, já mám teď několikanásobné bolesti, které mají stejný charakter jako při ovulce - což je nesmysl :sweat_smile: Adi přijde hezky silná MS
26. nov 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka ,no to ti verim.Jsou to vse pekne nervy. :angry: Nikdy bych si nerekla,ze to budu mit tak tezke znova otehotnet.
Ja myslim,ze v tomhle se doktorum verit da a u IVF je vazne vetsi sance na otehotneni,musis to brat zase z te lepsi stranky. :wink: Kdyz se kouknes sem do diskuse tak moc holek ,ktere otehotneli po IUI tady vazne moc neni,co si budeme nalhavat.Je jen par stastnych vyjimek :dizzy_face: .
Ja se musim zeptat na ten nas spermiogram,protoze mi meli vzdy pri kontrolnim morfologii 2% ale ted pri IUI nam nikdo nic nerekl.DR.rikal,ze se to s timhle vysetreni neda srovnavat,ze je to jine,ale stejne z toho nejsem moudra, takze se budu ptat a ptat....
Tak snad v Novem roce budeme mit vice stesti.
26. nov 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaneab ja myslela bolesti v podbrisku po Pregnylu a tesne pred IUI :wink: ale ms bolesti jsou podobne to jo,ale ze zacatku tehotenstvi jsou ty bolesti take uplne stejne takze cert se v tom vyznej :sweat_smile:
No me by dalsi IUI vychazela v pulce prosince tak doufam,ze mi to udelaji.
26. nov 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky taky doufám že budeme mít v příštím roce štěstíčko.. všechny..
já bych bývala i zůstala u IUI ale kdybysme na to měli hodnoty - kolem 10mil spermoušků a 10% morfologie tak bych do toho ještě šla a třeba i 6x ale takhle je to na nervy a výsledek na nic :frowning2:
26. nov 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak držím pěsti :slight_smile:

Já mám kamarádku, které vyšlo první IUI, bohužel potratila v 6tt. Šla na další IUI a to se opět povedlo, dnes má dvouletého chlapečka
26. nov 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,do tedka jsem k vam nakukovala,a ted se pridavam.
Jsem dnes po 1.IUI-citim se dobre,jen asi probiha ovuska tak poboliva docela vice vajecnik(mam tam 2 jajca)na druhe strane bylo 1 a to uz prasklo.
Taky mate takove pocity jak skakajici micek jednou dole jednou nahore?Ja jsem chvilkama uplne stastna natesena,ze jsme zkusili neco jineho a ze by to mohlo vyjit,a pak buch prijdou cerne myslenky,ze to urcite nevyjde,vzdyt je to jen 15%.
Ale nechapu to,kdyz je to nacasovane a jsou vajicka+spermijky kousek od sebe....jak to ze to nevyjde????A nekdo si 1krat vrzne a je tehu!!!To je mi celel zahahdou fakt.
No ja este nebyla na laparce,tak je mozne ze mam srusty a to jajca brzdi.
HOLKY vy co chodite na IUI mate uz laparku za sebou?,a ty z vas ktere maji V.pruchodne i tak se nezadarilo IUI???
26. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinka - ja som bola len na vysetreni HSG, kde zistuju priechodnost vajcovodov ambulantne pod RTG, laparka nie je nevyhnutna.
27. nov 2008 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinka ja som bola tiež na priechodnosti vyšetrením HSG, je to lepšie aby človek vedel či ma zmysel robiť to IUI.
Inak z mojích skusenosti by som šla radšej na tu laparku, ak kvôli tomu že HSG je veľmi bolestive a že ak je tam nejaký problém, môžu sa pri laparke skúsiť to napraviť. Mne tiež chcem to HSG robiť ešte aj laperku lebo jedna strana bola trochu zúžena, no nakoniec sa to nekonalo, a teraz som po prvej IUI, a zajtra idem na krvne testy tak som veľmi zvedava, ako to dopade.
A tie nálady mám také isté celé dva týždne
Držím palce aby bolo // :wink:
27. nov 2008 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak to HSG jsem hnedka zavrhla-prave pro to ze jsem slysela taky ze je to bolestive,a pujdu rovnou do laparky.Jak pises Jani,stejne kdyby tam neco bylo pri HSG tak by byla pak nutna laparka.Tak pujdu rovnou,mrknou do mne,co ja vim treba tam krome srustu najdou i nakou cysticku nebo endometriozu.
Jani tak drzim palecky na zitrejsi krev!!!A tys netestila doma?Ja bych nemela nervy netestnout a jit rovnou na krev:slight_smile:
27. nov 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hoky,jsem taky jedna z Vás,trápí mne endometrioza,měla jsem laparku,vytahovali mi cystu 8x6cm na levem vajecniku,takze v ni byla taky endometrioza.Pak lečba Zoladexem,nemám ovulaci,takže jsem prošla stimulaci vaj.snášela jsem to jakž takž,jen Fostimon mě zlobil,měla jsem průjmy,jinak mi IUI,dělali v neděli 23.11 a tam jsem si 20min.poležela a dnes až čtvrtý den beru čípky na popř.udržení těhotenství,dřív mi to zakazali,pry by se vajíčko neudrželo,že se musi par dní počkat.Takže ted se moc bojím,aby to vyšlo, čtu tady na koníku,že málokomu vyjde první pokus :frowning2: ,držím Vám všem pěstičky,aby to vyšlo a byly jsme všechny štastné.Monika
27. nov 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme boli na krvných testoch na 13 den od IUI tak výsledky budú o 15 hod. Na sone mi povedala že endometrium je veľmi prekné 17mm, tak sa obávam čo z toho bude lebo na 10 den po IUI som si robila tehot. test a bol negativny
28. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula 18 moc drzim palecky :dizzy_face:
Me uz nikdo palecky drzet nemusite MS dnes dorazila presne 28 den :cry: ale nesmutnim...hned jsme se objednali do soukromeho centra a pohovor mame 12.12. a uz se tam moc tesime.Jsme radi,ze jsme se odhodlali k tomu prestoupit z te blbe nemocnice.Dnes jsme totiz volali a rekli nam,ze nas doktor ma dovolenou takze to bylo pro nas snadne rozhodnuti,uz jsme toho meli dost!!!No tak ja doufam,ze v Novem roce budeme mit na nove klinice vetsi uspech :dizzy_face:
28. nov 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som volala na tie vysledky, a sú negatívne :frowning2:
28. nov 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
ja som 6 den po IUI a brucho ma boli niekedy vobec a niekedy hodne, predpokladam ze MS to este nemoze byt, tak neviem.
Spermiogram sme mali vraj na hrane (nedali nam ale presne vysledky - taku tu stranku ktoru sme vlastne podpisovali ze suhlasime s tym na ake ucely sa robi spermiogram - a ja som si to zabudla opytat ale ked pojdem ku gynekolozke tak jej poviem aby mi ten spermiogram vyziadala - presne kvoli tomu ze vieme kedy sme mali aku sexualnu abstinenciu tak aby som vedela kolko dni je pre nas idealne abstinovat - vacsinou to mame 2-3 dni, nikdy nie dlhsie).
Tiez zvazujem v prosinci ze by som sla na laparoskopii nech to mam za sebou a este ma caka endokrinologia - mam malicko zvysenu hladinu prolaktinu a TSH (bohuzial ma objednali az na 15 ledna).
Takze na IVF by som isla az v Unoru aby som uz mala vsetky vysledky (dufam ze mi nenasadia nejaku liecbu na endokrinologii - citala som ze to vacsinou trva dlhsie tak to by sa to cele znovu posunulo).
plne suhlasim ze to nie je spravodlive ze sa takto musime trapit, poznam vela holiek ktore ani nechceli a otehotneli alebo im to vyslo na 1. krat.
A to som napumpovana vitaminmi az po usi.
tak sa majte a prajem krasny den
janca
28. nov 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula 18 je mi to lito....

sjanka tak doufam,ze alespon ty, prijdes za tyden s pozitivni zpravou :wink:
28. nov 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pomohlo IUI
28. nov 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechceš mi napsat nějaké podrobnosti ohledně tvého IUI, já jsem dneska 11.den po prvním IUI, už jsem to nevydržela a dělala si dneska test a je negativní. :frowning2:
29. nov 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, je treba aby aj IUI bolo schvalene poistovnou, alebo to je treba len pri IVF?
29. nov 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky..
Suzi koukám že ms přišla to je mi líto..
nějak ta IUI nefunguje doufám že v novém centru vám rychle polmůžou!!!
marcy jen IVF schvaluje pojištovna
29. nov 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem wrtulka :wink:
29. nov 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok