• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
15. júl 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo.. :cry:
kive76 - 2.7. ´= 1IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
16. júl 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak holky testík negativní, takže půjdem až to dostanu, do 2.IUI
17. júl 2011 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela9 - 23.6. = 2.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo..
kive76 - 2.7. ´= 1IUI - taky nevyšlo, negativní :frowning2:, takže půjdem do 2.IUI
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
17. júl 2011 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 to mě moc mrzí :frowning2: , na druhou stranu-hurá do dalšího pokusu. Mě Dr. říkala,že u IUI je větší šance když je víc pokusů za sebou, je fakt že někomu se zadaří už při prvním a někomu třeba při pátém pokusu. Takže neházej flintu do žita :wink: určitě to jednou výjde :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, po šesté injekci menopuru jsem začala hodně špinit, stalo se vám to taky? Mám hrozný strach co se děje :frowning2:
17. júl 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak 27.7. jsem k dr. objednaná na UZ před IUičkem a uvidíme jestli folíci budou o.k...že bych pak hned další den šla na IUIčko...anebo až pak další cyklus..
18. júl 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela9 - 23.6. = 2.IUI
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo..
kive76 - 2.7. ´= 1IUI - taky nevyšlo, negativní , takže půjdem do 2.IUI
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI - dnes negativny test , :rolling_eyes: v auguste dalsie IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
18. júl 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak jak se drzis, kdy budes testovat? uz by jsi mohla ne? ja jsem dnes 5ty den od ET a 10 den od OPU, to uz nektere holky testuji, ale tak vydrzim radeji - i kdyz jak si vzpominam u IUI nam rikali 12-14 den, tak to uz by pomalu odpovidalo tomu 12 od OPU, pac preci jen uz nam je v ten den oplodnili
jinak sem porad unavena, usla bych i vestoje, nevim jestli to bylo tim horkem , ale mozna na me neco leze, doufam, ze to nebude nejaka ta strevni viroza - pac jsem dnes misto snidane malem poblila manzela, jak se mi udelalo spatne.... :unamused:
18. júl 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z poslední návšěvy v CARu, příště už ke svému gynekologovi. Tečka už měří 1,18 cm a tluče jí srdíčko. Podle paní dr. odpovídá 7+1 :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leeena_4 , gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle, já myslím, že na tebe leze něco "závažnějšího" :grinning: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky věřte, že vám se to taky jednou povede a přeju, ať je to co nejdřív :wink: :slight_smile:
18. júl 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 krasssny :wink:
18. júl 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 To je paráda !!! Moc gratulujůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc děkuju moc, koukám, že tebe už prcek kope, to to letí :dizzy_face:
18. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jojo, už kope a asi to bude fotbalista nebo fotbalistka, protože jsou to kolikrát takové rany :slight_smile: Hlavně se drž a opatruj se :slight_smile:
18. júl 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc budu a ty taky :wink:
18. júl 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Až teď jsem si všimla, že se vám taky podařilo otěhotnět na poprvé, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. júl 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamcatkakoc vám taky, viď? No nevěřím tomu pomalu ještě teď :grinning:
18. júl 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já jsem tomu taky nevěřila :fearful: ale je to tak, budou z nás maminy :dizzy_face:
18. júl 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak snad konecne jdeme do 1.IUI..a ja mam na vas par otazek:
jak dlouho se po oplodneni bere duphaston? Jen do negativniho testu nebo i po nem dokud to nepotvrdi doktor z krve? A da se jit na dalsi IUI hned dalsi mesic, kdyz stimuluju injekcema? Jestli to pojistovna tak rychle schvali..
díky za zkusenosti
18. júl 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!
hlásím návrat :slight_smile: bylo tam tak nádherně,že se mi vůbec nechtělo domů,ach jo!! :frowning2:

dva dny sice pršelo,ale ne pořád,přeháňky,tak jsme stihli vše,co jsme chtěli :slight_smile:
byli jsme na vyhlídce na Grosglockner,v Kaprunu na bobové dráze :grinning: ,u vodopádů a hlavně u jezera,tam bylo naprosto nádherně,v sobotu akce,parádní ohˇnostroj a cyklostezky naprosto úžasnou přírodou,prostě paráda!!
fakt doporučuju!!!!je tam toho tolik,příští rok chceme jet zase :wink: a je to tam super i s dětma,tak snad se dočkáme a pojedeme s něma!! :wink:

v kempu nádherně čisto,to se u nás nevidí a hlavně se tam nikde nekrade,to je fakt mazec!
ptali jsme se,kde si máme schovat kola,když tam třeba celý den nebudeme a paní na recepci hleděla a říkala,že tady se nic nezamyká,že se tam nikdy nic neztratilo!! :wink: :grinning:
pro nás nepochopitelné!! :grinning:
všichni tam jsou moc přátělští,všichni se zdraví a usmívají!!fakt rozdíl!! :slight_smile:

dnes celý den peru,vybaluju,uklízím a teď budu chystat maso na gril :slight_smile:

leena:super,srdíčko!! :slight_smile:

cuddle:tak už tam máš embryjko,paráda!!!držím palce,ať ti to vyjde!!!
petula:tobě samozřejmě taky!!!!! :slight_smile:

vikad:jak se cítíš?doufám,že už fajn!!!už jste nějakou dovču vybrali?

kamcatka:a jak se máš ty?vše v pořádku? :slight_smile:

vannilie:a jak ty?

mějte se zatím krásně!! :slight_smile:
18. júl 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 tak to je fajn, držím pěsstě at jsou folíci :wink:
@leeena_4 náádhera, moc gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
@snazilka14 ahoj, já beru dupík 10 dní po IUI, dr. říkala že bud pak přijde mrcha anebo budu těhu. s těma injekcema při IUI nemám zkušenosti, já nestimulovala
@miskag tak to jste si pěkně užili dovču, a jak se cítíš?
18. júl 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag
@verry holky kdy planujete testik, ja jsem posera, nektere holky testuji od 5-6 dne po ET a maji dusiky, nektere i carky, ja mela slabounkou i po pichnuti pregnylu, zase jsem asi nejaka vyjimka, co reaguje nejak divne, no ofiko mam testnou az v sobotu, ale to asi nevydrzim , navic me dneska cely den divne poboliva bricho - trosku citim zada , hmmmm tak nevim co si mam myslet, ms priznaky to uplne nejsou, ale tak vzdy jsem dneska teprve 24 dc, potrebovala bych vzdy to obdobi mezi zasetim a testovanim cele prospat :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahooj, no já budu testovat o víkendu, pokud mě mrška nepředběhne.. já žádný příznaky ani nepozoruju, trochu břicho někdy zabolí a mám teď nějakej výtok, ale jinak nic. Je fakt,že dneska jsem sebou malem sekla v bance, ale asi byl nízkej tlak nebo co, měla jsem pocit že omdlím, musela jsem si tam sednout. Ale nejspíš,tam byl vydejchanej vzduch, ikdyž tohle se mi ještě nestalo..
18. júl 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, už jsem testila, páč jsem začala špinit, test naprosto bílý a už se rozjela MS, takže to nevyšlo. V pátek musím ještě na krev.
Budu ti držet palce at se zadaří a ty nevolnosti nadále pokračují :grinning:
18. júl 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja dnes malem u snidane poblila manzela, nejak se mi udelalo zle, ale po caji se to srovnalo, tak snad je to zazehnano, zadny strevni potize nepotrebuju :frowning2:
18. júl 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 sakrys, tak to je mi lito - kolikaty den se ti rozjela ms? no nevolnosti po tom caji ustaly, a zacalo me bolet bricho, jelikoz bezne ms sama nedostanu a vzdy je to po vyvolavacce nebo lecich, tak pokazde jsou priznaky trosku jine, takze nevim co si o tom mam myslet, ale jsem teprve 24 den, a mam utros, ten mi ms zatim vzdy udrzel...
18. júl 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no tak to máš vyloženě těhu stavy :wink: to tam mimísek musí být :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok