• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@verry no kez bys mela pravdu, ale nakonec to bude moje hlava co si to snad vsugerovava, nejhorsi strach mam, ze testnu a test bude ciste bilej, zatimco ostatni uz maji klidne duchy, carky a ja budu zase vyjimka co bude mit treba // az 10 dnu pozdeji nez vsichni ostatni, ani nevim kolikaty den se zvysuje HCQ do krve, kdy to muzu teda testovat a jestli nato ma vliv naprikla stavba tela, jako ze u me kdyz jsem vetsi, tak to muze trvat dele nez u drobulek co maji 50 kilo ......
18. júl 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Přišla přesně jak měla 14 dní od OPU. 2 dny už jsem trochu špinila, což před MS mívám a bolelo mě břicho. Já dostanu MS i přes Utroš, prostě přesně načas.
18. júl 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak ja jsem dnes 10 den od OPU, a testovat mam v sobotu, to je 15 den od OPU a 10 den od ET, tak uvidim jak to dopadne - pujdes do KET, kdyz mate tolik mrazacku?
18. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
18. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem dnes dopadla tak ze nas ceka v zari IVF
18. júl 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahoj, tak to je fajn, přes léto to vykurýruješ a v září budeš mít mimíska v břišku :dizzy_face:
18. júl 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ahojky.jo je to dobre.dam se dokupy.a ty jak se citis
18. júl 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie docela dobře, mám teda výtok, nevím kde sem k němu příšla.. jinak ani nic, rano jsem málem omdlela v bance-asi nízkej tlak. no nevím, ale i teď mi je taky tak divně mdlo. jinak vůbec nic nepozoruju.. :unamused:
18. júl 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry, u mě to taky začlo motolicema :wink:

@vannilie, tak fajn, že víte, jak dál. Neboj, prázdniny jsou v půlce, uteče to :dizzy_face:
18. júl 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 fakt?? měla jsi nějaký jiný příznaky? jsem z toho blázen, fakt mě je na omdlení dneska už podruhý. Jinak jsem tyhle stavy mívala jako malý dítě, od tý doby si už nepamatuju že bych něco takovýýho zažila.
18. júl 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Chtěli bychom jít v září, musíme něco našetřit :angry:
18. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 moc me to mrzi
18. júl 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jsem to přehlídla, taky mě to mrzí že to nevyšlo hned :frowning2: . Přes léto naber hodně sil a pak hurá do Ketu :dizzy_face:
18. júl 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:myslím,že to určitě vyjde!!!!ale zaklepu to,ať to nezakřiknu! :wink:

petula:ach jo,to mě moc mrzí!! :frowning2: jak budete postupovat dál?další pokus?

verry:cítím se dobře,sem tam mě píchne v podbřišku,jinak velice nic.motání hlavy jsem už taky měla,tak uvidíme :wink:
ale nevěřím tomu.ani nevím,jestli budu testovat.testy ani nemám doma,musela bych koupit,spíš myslím,že mě o víkendu dožene mrcha.no,uvidíme :wink:

pěkný večer!!

18. júl 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky.nas ceka v zari koncem mesice IVF
18. júl 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ja si myslim ze to bude ok.uvidis.ja ted mam odpocinek
18. júl 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag a jak se citis
18. júl 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie

@verry Holky, díkmoc. Jdeme dál. U vás to dopadne určo líp :dizzy_face:
@miskag Máme 3 zamražený, tak půjdeme v září na KET.
18. júl 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tak super!!konečně se to pohne,co?!teď přes léto si užívej!!jedete někam na dovču?a v září na to vletíte a bude to:slight_smile:

já se cítím fajn.sem tam trochu břicho,nějaká ta závrať.ale myslím,že ty závratě mám z utrogestanu,i když,jak jsem byla těhu na jaro,tak jsem mívala šílené motáky hlavy :wink:
ale je to teprve týden,takže žádné příznaky a hlavně tomu moc nevěřím,když bylo jen jedno vajíčko,no uvidíme.

každopádně když nic,tak půjdeme ještě do 3.IUI s injekcema a pak se uvidí.
18. júl 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula:tam musí být mezi transfery pauza,jo?!nemůže se jít další měsíc znovu?!a berou se před tím nějaé léky nebo tak?kolik budete za to doplácet?
18. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag vsak uvidis jak to dopane.drzim moc pesti.to bude ok.na dovcu asi nepojedem
18. júl 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:tobě taky držím palce,ať vám to pak na poprvé vyjde!!!jen to čekání je na prd :unamused: ,ale přes léto se to dá naštěstí přežit.horší bude podzim,zima,děs :frowning2:

jdu kukat na tv :slight_smile: pěkný večer!!
18. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag dekuju moc.ja to nejak preuziju do konce zari.pekny vecer :slight_smile:
18. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag prý by měla proběhnout ještě jedna MS, ono je to všude různé. A musíme našetřit, bude to stát 7000,-, berou se hormony na přípravu sliznice, aby pěkně rostla.
18. júl 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry , nejdřív to začalo těma motákama a byla jsem (a to mi zůstalo:grinning:) děsně spavá, teď už mi bývá semtam i zle... No a já moc dlouho nevydržela a testovala jsem snad už 10. den po IUI a byl tam duch-ovšem to mohla být klidně i čárka po pregnylu... tož tak se mnou:slight_smile:)

@petula22, to je mi líto :frowning2: V září se KET určitě vydaří!!! :dizzy_face:
18. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no jo je to krize s tema financema, my IVF zaplatili z uspor a jsem zvedava jak budeme postupovat pripadne dal, ja se divala u nas je KET neco kolem 2 tis ...myslim - nebo aspon je to tak v ceniku
18. júl 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 neboj po 2 vyjde.musi :slight_smile:
18. júl 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ja sjem myslela ze kdyz uz jste platili ivf ze je to v cene.kolik je pokusu 3 ne
18. júl 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok