• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
18. júl 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a jak se jinak mate
18. júl 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jdu spat

18. júl 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie To jo, ale my nejdeme na další IVF, ale na transfer zamraženého a to platíš taky, ale pořád je to levnější než absolvovat 2.IVF.
18. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 aha.me musis poucit.ja to neznam.a jak onio pocitaji cenu ivf
18. júl 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie Každé centrum má své ceny, ze zdrav.pojištění máš částečně hrazené hormony, vyndání vajíček a transfer embryí. Ostatní věci si připlácíš, když je chceš tzn. prodloužená kultivace, napíchnutí vajíček, zamražení...
18. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holkyyy stimuloval tu nekdo na IUI Menopurem prosiim? Jak je to pak v dalsim cyklu, stiha se zadat na pojistovnu o dalsi?
19. júl 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle drzim palce, vsechny ...
19. júl 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

@snazilka14 já jsem stimulovala Menopurem, když jsem pak šla na IUI, tak mi řekli, že když chci stimulovat hned další cyklus, tak musím už v den inseminace zažádat o léky. Tak jsem to udělala, nicméně stejně mi pak řekli, že tam na další cykllus léky nemám, ale to bylo kvůlli tomu, že to někdo zmotal a nezadal do počítače. Po MS jsem pak šla na kontrolu a řekli mi, že stejně jsou vaječníky přestimulované, takže je dobré měsíc počkat na další stimulaci, a to mám teď.
19. júl 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry kazdopadne dik za odpoved...takze prijde ms i kdyz beres dupík, jestli to chapu dobre? Ja mam totiz zkusenost s dupikem jen16-25 den cyklu. A ted mam po IUI napsany Utros 1-1-2.
19. júl 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 díky moc za info, tos me uklidnila ze staci zadat v den stimulace. Ja chodim do Motola, tak doufam, ze to bude podobne...a brala si po IUI duphaston nebo utrogestan? Jak dlouho? prisla MS i s nim? Promin za tu sprchu otazek :slight_smile:. Kdy jdes na IUI:slight_smile:?
19. júl 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Je tu niekto po čerstvej IUI. Ja som bola 16 - rada by soom pokecala o pocitoch..... :wink:
19. júl 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 tak drzim palce :slight_smile: ja uz budem zajtra vediet vysledok z krvy ale asi to nevyslo lebo test bol vcera negativny
a ako sa citis? kolko IUI si mala?
19. júl 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Ja som bola 16 na druho IUI, pri prvom sme mali 2 vajíčka 22mm a teraz sme mali 3 -23mm a jedno 17mm, tak hadam aspon jedno sa príme a ked nie tak pojdeme ešte na jedno iUI a potom v septembri na IVF. Pocity nemám žiadne, Praveže mám pocit že sa cítim moc dobre.
19. júl 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 v pohodě! Brala jsem Utrogestan, měla jsem ho mít až do testu 3 týdny po IUI, jenže jsem to i přes Utroš dostala už 11 den po IUI, takže prd.
Já teď musím čekat, až to dostanu a potom začnu zase píchat, léky už mám připravený.
19. júl 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Vy máte čo v pláne? Možno nebude treba nič a zajtra ti povedia tehotná, ale ak nie tak chystate sa na iUI - ozaj to bolo vaše prvé? alebo na IVF
19. júl 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 tak super nech ti to vyjde :wink: hadam sa jedno - dve chyti :grinning:
ja som mala tiez 3 foliky a nepomohlo ani to :pensive: a kde chodis do caru??
19. júl 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 my sme boli teraz na druhom a asi este pojdeme na jedno mozno aj dve
a potom chcem ist na genetiku , imuno a na fragmentaciu spermii
ked bude toto za nami tak IVF skor nie, moj mm ma zlu morfologiu a preto je riziko poskodenia DNA spermii
19. júl 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka chodím do Martina do Heliosu. A na ktorom ste boli IUI. čítala som na internete že prvé IUI je len 15 percent a potom každým dalším sa šanca zväčšuje o 10percent. Je to mala pravdepodobnosť ale nádej tam je. Vy kde chodíte?
19. júl 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 tiez do heliosu a to si mala 11 DC take velke vajcka??
ja som mala tusim 3 18mm a jedno 13mm takze mi kazal pichnut pregnyl o dva dni aby este dorastli
19. júl 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10den cyklu som bola na sone a v ten den som si o pol 10 pichla pregnyl a na druhý dne o pol 10bolo iUI - tebe to kto robil? Mne doktorka Getova. A ak sa nepodari ideme hned na dalšie IUI - už som mala 2 bez prestávky tak skusime aj tretie - že vraj je vyššia pravdepodobnsť ked su posebe. Mna teraz ani pri 2 stimulácii nebolili vaječníky ako pri prvej.
19. júl 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka aj môj ma morfologiu zlu - povedal že to má zo stresu ale že aj ked su zdeformované tak výbavu - neviem presne ako to nazvala môžu mať dobrú. TAK NEVIEM CI KAžDEMU VRAVIA NIEčO INé.
19. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 ja som bola na sone v sobotu(11 DC), v pondelok vecer o deviatej som pichala pregnyl a v stredu o deviatej mi robili IUI, mne ho robil Galo a prvy krat Krajkovic
ano na druhy mesiac stymulacie uz nebolia vajecniky lebo si zvynu....
ja som mala prve IUI v marci a teraz druhe preto chceme este mozno aj dve nech su po sebe
a aky mate vy problem? tiez SPG?
19. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 ano je to pravda ze nie u kazdeho so zlou morfologiou maju aj zle DNA ale vraj je vacsia pravdepodobnost tak ja si to chcem radsej overit
a kolko percent ste mali morfologiu? my len 98,5 percenta dobrych
19. júl 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka U nás nechceli isť do IUI - pretože sme málo spolu - len po roka, ale nakoniec suhlasili a teraz nám doporučili aj IVF - niekedy mám pocit že to tam ide ako na pase. Každému inak rastu vajíčka - ja ich mám už na 10 den dosť velke. Nám povedali že problem nevvidia žiadny a nakoniec ked som sa pýtala že čo znamena morfologia - O tak povedala že to tak môže byt ale v skutčnosti možu mať výbavu dobru. Moj ma spermii aj pohyblivost nad priemer ale ta morfologia - užíval vitamim E a Tribulus
19. júl 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Vy len 98,5 dobrých .- ved to je super nie. či tomu zle rozumiem. My sme mali morfologii O
19. júl 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 aj moj ma az 75 milionov na1 mil a progresivitu okolo 80 percent len ta morfologia je o nicom...
ale je pravda ze su tu na koniku kocky co mali morfologiu podobnu ako my a nakoniec otehotneli s IUI
ale zas ine co isli na IVF a nakoniec sa ani jedno vajcko neoplodnilo alebo sa prestali jednoducho vyvijat a toho sa ja strasne bojim ze podstupim tu hnusnu stimulku, narkozu a nakoniec nic z toho
19. júl 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 jaaaj ja som to naopak napisala mame len 1,5 percenta dobrych :grinning:
a co sa tyka vitaminov tak mm uzival tiez aj ecko aj zinok ale na morfologiu nic nepomaha :pensive:
19. júl 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja niak stale dufam že do výde -ked nie teraz tak neskôr - kedysi som bola u veštici a povadal mi žu detičky budem mať ale v neskoršom veku . Len neviem kedy je ten neskorší vek už mam 28 a zdá sa mi to dosť. Aj priata stretlka minule akási cigamka a povedala mu že z terajšou priatelkou bude štastný a budeme mať dievčatko a chlapčeka. Tak hadam neklamali
19. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok